ADV TOP
ADV LEFT

Kočárky pro dvojčátka Emmaljunga, Bumbleride,Teutonia

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jasou » neděle 07. únor 2010, 17:16
Ahoj maminky,čekáme tentokrát dvojčátka,takže musíme pořídit vše znovu.Zatim koukám a tápu,co by bylo nejlepšíMůžete mi napsat svoje postřehy a zkušenosti.Teď vede Bumbleride,ale musíme je jet všechny zkouknout.Díky Jana

http://www.e-broucek.cz/kocarky/pro-dvo ... indie-twin

http://www.babyexpert.cz/produkt/kocare ... ikem-akce/

http://www.babymania.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=603
Obrázek
[/url]

Obrázek
[/url]
Jasou
Žvatlalka
Žvatlalka

102 příspěvků
05. březen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Kkatus » neděle 07. únor 2010, 17:20
Jasou, tiez hladam.... teda robim si predbezny prieskum a bumbleride ma vcelku zmiesane recenzie, ale skusenost osobnu nemam.... mna este zaujal easywalker duo, ked uz sa tu budu preberat :) budem vdacna za kazdy postreh!!
kaktus

http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalke ... eluxe.html
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kkatus
Diskutérka
Diskutérka

2215 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dacanka » neděle 07. únor 2010, 17:26
Jasou, Kaktus v seznamu kočárkových diskuzí už jedna taková všeobecná diskuze je, zkuste nakouknout, třeba tam najedete co hledáte ;) A gratuluji.
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14376 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Jasou » neděle 07. únor 2010, 17:38
Dacanka píše:Jasou, Kaktus v seznamu kočárkových diskuzí už jedna taková všeobecná diskuze je, zkuste nakouknout, třeba tam najedete co hledáte ;) A gratuluji.

Já jsem seznam prohlížela a bohužel zmiňovaný kočárky jsem nenašla.Díky
Obrázek
[/url]

Obrázek
[/url]
Jasou
Žvatlalka
Žvatlalka

102 příspěvků
05. březen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Jasou » neděle 07. únor 2010, 17:41
Kkatus píše:Jasou, tiez hladam.... teda robim si predbezny prieskum a bumbleride ma vcelku zmiesane recenzie, ale skusenost osobnu nemam.... mna este zaujal easywalker duo, ked uz sa tu budu preberat :) budem vdacna za kazdy postreh!!
kaktus

Já na Easy taky narazila,ale to už je pro nás dost hrozná cena,budu ho chtít od narození.Jedině koupit použitý.Ale jsou zastánci Bumbleride I Easy.V Plzni asi na žádný nenarazím,tak vyrazíme do Prahy,Já jsem teď 11+4tt
Obrázek
[/url]

Obrázek
[/url]
Jasou
Žvatlalka
Žvatlalka

102 příspěvků
05. březen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Kkatus » neděle 07. únor 2010, 17:43
Daci, dik, pozerala som vsetky dvojcatove kocarkove diskusie.
Ja viem, ze mam este cas, ale clovek ma byt pripraveny.

Jasou, teraz som pozerala na tu cenu u easywalker a je to fakt palka... :roll:
kaktus
Kkatus
Diskutérka
Diskutérka

2215 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Trirea » neděle 07. únor 2010, 17:53
tak my jsme tay vybirali, teutonia dela skvely kocarky pro jednojcata , ale pro dvojcata nic moc, je to dost tezky kkocarek a lamou se u nej kolecka, jsou z opravdu nekvalitniho plastu, takze ten jsme vyradili , bumber me nijak neoslovil, takze ten jsme taky nebrali, emmaljunga je dobra, nevim na ktery typ jsem koukala, odpruzeny byl skvele, ale nedal se pouzivat od narozeni, takze jsme ybrali easy walker, je lehky, skladny, ma skvela nafukovaci kolecka a vsechny dulezite dily jsou z pevne oceli, coz je opravdu dulezite, tak snad jsem trochu pomohla,, videla jsem opravdu hodne dvojcatovych kocarku a nestacila jsem koukat , jak nektere jsou opravdu sunty, nektere kocarky vrzaly uz v obchode :roll:
Obrázek

Obrázek
Trirea
Howgh
Howgh

7562 příspěvků
28. září 2007
Příspěvekod Cherry » neděle 07. únor 2010, 18:02
Ahoj s Teutonií má zkušenost Luckam, kdyžtak jí napiš SZ, ale když jsme se o tom bavily, tak mám pocit, že byla spokojená.

Emaljungu měla Markéta zde pod nickem Macek a prodávali jí za pár týdnů, protože jak neměla natáčecí kola, tak ten kočár byl na ovládaní hodně těžký.

Já jsem měla Herqules twin raptor spin - už se nevyrábí a jediné co mi vadilo, bylo to, že mě se nelíbil vzhledově,ale vybral ho manžel, který to bral přes funkčnost, ježdění v terénu atd. A fakt jsem byla max. spokojená. Měla jsem v tom dvojky dvě zimy ve fusacích, první i ve vložných taškách a vešli se. ¨

Jinak gratuluju k těhu s dvojčátky.
Neplač, že to skončilo,
směj se, že se to vůbec stalo ...

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Cherry
Guma a neuvařitelná slepice :-)

6300 příspěvků
24. září 2006
Pařezová chaloupka
Příspěvekod Jasou » neděle 07. únor 2010, 18:40
Teď už je Emmaljunga od narození,dají se koupit korbičky a má otáčecí kola,což je moje podmínka.Ten Easy je pěkný,ale ten bych mohla koupit jen použitý,kvůli ceně,prodává se jich dost,ale nevim,jestli do toho jít.
Obrázek
[/url]

Obrázek
[/url]
Jasou
Žvatlalka
Žvatlalka

102 příspěvků
05. březen 2008
Plzeňsko
Příspěvekod Marka » neděle 07. únor 2010, 18:42
Kkatus píše:Daci, dik, pozerala som vsetky dvojcatove kocarkove diskusie.
Ja viem, ze mam este cas, ale clovek ma byt pripraveny.

Jasou, teraz som pozerala na tu cenu u easywalker a je to fakt palka... :roll:
kaktus

KKATUS - :?: :hura: :?: :hura: :?: :hura: COŽEEEEEEE????!!!! 8-)

PS: a co tento? (s vložnými taškami?)

http://www.kocarky.cz/kocarek-tfk-twinner-twist.html

má ho Lenka (co mají Pizzerii POd Lipou) a myslím, že s ním byla hodně spokojená.
Naposledy upravil Marka dne 09. únor 2010, 08:58, celkově upraveno 1
Obrázek
Marka
Diskutérka
Diskutérka

2926 příspěvků
21. září 2006
ÚB 2006
Příspěvekod Seva » pondělí 08. únor 2010, 11:24
Kkatus píše:Jasou, tiez hladam.... teda robim si predbezny prieskum a bumbleride ma vcelku zmiesane recenzie, ale skusenost osobnu nemam.... mna este zaujal easywalker duo, ked uz sa tu budu preberat :) budem vdacna za kazdy postreh!!
kaktus

Tak tento kočárek jsem viděla na živo a jsem z něj v šoku stále. Není o nic moc větší než kočárky na panenky! Nemanipuluje se s ním nejhůře, ale řekla bych, že do té korbičky se dítě může vejít tak max. 1,5 měsíce. Po zkušenostech se svýma 2 dětma, které byly opravdu velké, bych do něj nešla ani za milion...

Taky čekáme dvojčata a tak jsem pátrala... Každopádně jsem chtěla pořádně prostorný kočárek a fakt mám smůlu... Bazary se starými modely to jistí... :D ;)
Seva
Žvatlalka
Žvatlalka

174 příspěvků
19. říjen 2009
Příspěvekod Amynka » středa 17. únor 2010, 17:49
kaktus

Ahoj,
tento kočárek máme my a můžu vřele doporučit. V hlubokých korbičkách holky jezdili nec. půl roku a to jenom proto, že pořád brečeli, že nevidí ven, místo tam v pohodě ještě měli. Tak jsme na začátku srpna dali sporťák a dokonce si ho oblíbili a pokaždý v něm spí. Je lehoučký, skvěle se s ním jezdí, bezporuchový, kdybych znovu vybírala, šla bych do něj zase.
Obrázek
Obrázek
Amynka
Krafařka
Krafařka

638 příspěvků
21. září 2006
Středočeský kraj
Příspěvekod Felicity » úterý 14. březen 2017, 13:19
Aaa, MonaK už to s reklamou nemohla vydržet :D Po extra rychlém těhotenství, 3 měsíčním kojení jsou tu najednou dvojčata :holka: :kluk: :D :D :D
Felicity
Krafařka
Krafařka

968 příspěvků
29. srpen 2010
ČB