ADV TOP
ADV LEFT

Kouzelné čtení - Albi tužka

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Misapoho » úterý 19. duben 2016, 09:51
Ahoj, čerstvě šestiletá si s tím hrála hodně po Vánocích. Ale teď už to leží na poličce, přeci jen už si ty 3 knížky, co má projela několikrát. Hrála si hlavně s tou předškoláckou knížkou, na kterou už je tvoje dcera určitě malá, ty další 2 už jí tak nezaujaly.
9ti letý si s tím hrál jen chvilku, takže otázka je, jestli za ty peníze to bude výhra, jestli jí to bude dlouhodobě bavit.
Misapoho
Treperenda
Treperenda

1030 příspěvků
05. červenec 2007
Benešovsko
Příspěvekod Felisa » úterý 19. duben 2016, 10:13
Míšo díky, to jsem potřebovala vědět - jestli je to baví pořád, nebo to bylo jen chvilkové. Jí by určitě bavily zvířata. Ale zatím jsem to viděla vždycky jen v krabici, v reálu jsem nikde nevyzkoušela. Tak vůbec netuším co od toho čekat...
Felisa
Klábosilka
Klábosilka

328 příspěvků
15. listopad 2014
Příspěvekod Jezule » úterý 19. duben 2016, 11:24
Mám děti 4 a 8 let, dostaly k Vánocům atlas světa, ČR, zvířata a angličtinu. Občas to na chvíli vytáhnou, ale většinu času je to v krabici. Doufala jsem, že se s tím zabaví a naučí něco samy, ale asi by k tomu potřebovaly dospělého.
Nejvíc je baví nahrát knížku a přikládat tužku do jiné :palma:
Jezule
Treperenda
Treperenda

1387 příspěvků
22. duben 2008
Východní Čechy
Příspěvekod Misapoho » úterý 19. duben 2016, 11:33
Jezule, možná zkusit tu předškoláckou pro to mladší dítě, naše se s tím zabavila hodně, ty ostatní ji fakt moc nebavily.

Já to koupila jen kvůli tomu, že mamka chtěla pro ní něco k Vánocům a já jí nechtěla koupit žádnou blbost a už jsem fakt nevěděla. Normálně bych jí to asi nekoupila.
Misapoho
Treperenda
Treperenda

1030 příspěvků
05. červenec 2007
Benešovsko
Příspěvekod Džawa » úterý 19. duben 2016, 11:59
Ahojte, zakladala jsem diskuzi, tak muzu prihodit cerstvu zkusenost. :-)

U nas to teda jede hodne, hraje si s tim starsi (7 a pul). Jednou za dva tri dny to vytahne a jede. Hraje si s tim treba s mladsim nebo babickou na skolu. Maji to jako ucebnice :D Takze u nas se to ujalo. Hraje si s tim dost sam. Mame Atlas sveta a Svet zvirat. Ted dostane mladsi tu pro predskolaky. Ale pocitam, ze ten si s tim prave sam moc nevyhraje. Podle me to bavi spis ty starsi, ze si v tom muzou i cist a tak. Doufam, ze se toho taky ujme starsi a mladsiho si vezme do parady :mrgreen: A v planu mam i Anglictinu. Skoda, ze Vesmir bude jenom jako puzzle.

J.
Džawa
Klábosilka
Klábosilka

592 příspěvků
13. leden 2009
Příspěvekod Klaris » úterý 19. duben 2016, 12:03
u nás ji má od Vánoc 5,5 leťák, pravda, že se mu líbí hlavně funkce MP3, co ta tužka má (natáhnete přes USB z počítače, spouští si sám z tužky pomocí ovládací nálepky)
Před chvíli jsem po měsíci našla knihu, co ji založili tak šikovně, že nebyla, tak si tu s tím teď hrál, nadšený, že pozná třeba Eifelovku nebo tučňáky (máme Atlas světa) . Ale vydrží mu to tak 15min, když jsem u toho s ním tak o něco déle
Klaris
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

8453 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí
Příspěvekod Juzi » pátek 01. prosinec 2017, 17:57
Zdravim, zkusim ozivit diskuzi. Syn 8,5 si preje k vanocum albi tuzku a zviřeci knihu. Ja bych nekupovala ale nema skoro jina přani (chytre hodinky). Rezignovala jsem na stavebnice a jine hracky. Nehraje si. Ma lego, kaplu, boffin, sevu atd...Zajimalo by me zda dle vašeho nazoru je ta zvireci kniha i pro starsi deti a zda tuzka jako celek zaujme i starsi.Vetsinou ctu jak si s ni hraji mladsi deti. Diky moc. Ps:pokud by vas napadl darek pro nehrajici dite budu rada.
Juzi
Pískle

90 příspěvků
07. listopad 2007
Tam ve skalach
Příspěvekod Katest » pátek 01. prosinec 2017, 18:01
Máme ji, ,původně kupovaná pro maloše, ale nakonec si nejvíc vyhrajou veloši (v tý době 8,10). Koupila jsem jim i nahrávací samolepky, české ddějiny a tak. Ty knihy jsou mnohdy zajímvavé i pro mne. Občas ji na pár měsíců nechaj, ale vracej se k ní.
Katest
Treperenda
Treperenda

1050 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Kacous » pátek 01. prosinec 2017, 18:34
Myslím si, že Atlas světa i ty zvířata jsou vhodné i pro starší, jsou tam podrobnosti o zvířatech (světadílech). Krásná a poměrně podrobná je i angličtina (podle mého je to nejobsáhlejší Albi knížka), ale je otázka, jestli to dítě bude bavit.
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Kacous » pátek 01. prosinec 2017, 18:35
A bezvadné jsou i ty nálepky, dá se pak "oživit" i jakákoli normální kniha ;-)
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Suri » pátek 01. prosinec 2017, 22:47
My jsme velmi spokojení. Česká republika pěkně pokryje vlastivědu, České dějiny zase dějepis atd., takže je to nejen hračka, ale může to být i učební pomůcky zvlášť pro děti, které nerady čtou.
Suri
Kecka
Kecka

1833 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Juzi » sobota 02. prosinec 2017, 22:58
Děkuji za reakce, jsem ráda, že je v kurzu i u starších dětí, asi ji tedy zkusíme, syn si vybral tu zvířecí knihu, mě zujal anglický slovník a pak se uvidí.... a samolepky mi také přišli fajn, paradoxem je že už v loni přišla na přetřes a já jsem ji odmítla jako další elektronický "krám" byť vyukový a letos po ní asi sáhnu :-)
Juzi
Pískle

90 příspěvků
07. listopad 2007
Tam ve skalach