ADV TOP
ADV LEFT

Běžecký novorozenec

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Melina » pondělí 09. květen 2016, 18:54
Doufám, že se někdo přidá.

Nejde mi o soutěže, jen bych ráda věděla, že jde někdo taky a že je taky tak tam, kde slunce nesvítí, jako já.

Prostě mi došlo, že bez pohybu to nejde. Tak 2-3x do týdne cvičím jógu a vidím, jaký je to pokrok. A už hodně dlouho jsem přemýšlela o tom, že budu chodit běhat. Takže jsem včera vyšla do lesa na kopeček a rozběhla se. Pomalu, nechtěla jsem s nikým soutěžit. Můj poslední pokus asi před rokem byl fiasko, po 300 m jsem měla pocit, že vyplivnu plíce. A světe div se, včera jsem dala asi 550 m, lesem z kopečka do kopečka, v trekových botách a obyčejné podprsence. Co pět kroků jsem si povytahovala kalhoty, protože mi padaly. Ale domů jsem došla, nemusela jsem se plazit, plíce zůstaly na svém místě a tak nějak mi to přišlo strašně fajn.

Chtěla jsem jít dneska znovu, ale začalo pršet a to jsem si do lesa netroufla.

Je tu někdo podobný běžecký novorozenec a chtěl by se přidat? Přísahám, že na maraton netrénuju a nečekám, že uběhnu víc jak kilometr.
Melina
Howgh
Howgh

5931 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Anulenka » pondělí 09. květen 2016, 19:17
MELI, to je bezvadný název diskuse. Tuším už tu nějaké běhací jsou, klidně mrkni i tam. Já osobně začínám běhat po porodu a jde to ztuha (právě jsem se vrátila), hlavně mi chybí pravidelnost, protože jdu jak to koloběh 3 dětí, školních povinností 2 z nich, práce a domácnosti umožní, což není žádná hitparáda. Takže si taky připadám jako novorozenec. Nicméně se musím pochválit, za měsíc a půl i s takovouhle nepravidelností jsem na svém okruhu srazila něco přes dvě minuty, což je nesmírně povzbuzující.
Přeji, ať se ti daří.
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2896 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Melina » pondělí 09. květen 2016, 19:23
Já vím, že tu běžecké diskuze jsou, ale těžko se jako naprostý loser včlením. Nečekám, že uběhnu 10 km, ale ráda bych aspoň ten jeden a úplný vrchol blaha by bylo 1500 m, co jsem ve škole absolutně nenáviděla a NIKDY neuběhla v kuse. Teď jsem dala třetinu.
Naposledy upravil Melina dne 09. květen 2016, 19:30, celkově upraveno 1
Melina
Howgh
Howgh

5931 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Anulenka » pondělí 09. květen 2016, 19:27
TO dáš určitě, uvidíš, jak se to bude zlepšovat a zlepšovat, ani těch 10 km nebude nereálných, uvidíš. Hlavně to nevzdat.
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2896 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Melina » pondělí 09. květen 2016, 20:14
Miss, ok, doufám, že nebude zítra pršet.

Začínáš, nebo už máš nějakou zkušenost?
Melina
Howgh
Howgh

5931 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Oveczka » pondělí 09. květen 2016, 20:54
Melino, omlouvám se, že ti sem takhle vpadnu, neb já a běh nejdeme dohromady, ale zaujala mě ta jóga - to někam chodíš nebo cvičíš sama doma? A jestli sama, máš nějaká videa nebo něco takového? Potřebuju se sebou něco dělat, jóga mě láká hodně, ale na hromadné aktivity se necítím... Dík a držím palce na běhání! ;-)
Oveczka
Diskutérka
Diskutérka

2060 příspěvků
08. listopad 2011
Pardubice
Příspěvekod Zuza77 » pondělí 09. květen 2016, 20:57
Oveczko zkus urcite hromadnou jogu. Aspon pro zacatek. Chce to pruvodce. A je to bajecne. Nemusis se bat, ze by okolni cvicenky mely cas te okukovat. Budou mit co delat samy se sebou.
Poohledni se po okoli, jestli nemas neco blizko. Letos v breznu otevreli jogastudio 10min od naseho domu a je to to nejlepi,co se mi mohlo stat :-)

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

12784 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Melina » pondělí 09. květen 2016, 21:16
Oveczko, já jedu podle tohoto: https://www.youtube.com/watch?v=OsuM3io ... freload=10

Nemám možnost nikde tady v okolí, termíny ve městě mi nevyhovují a tohle je docela fajn. Pro člověka, co doteď nic moc nedělal, to je pomalý rozjezd. To první video je s horším zvukem, další už jsou v pohodě.
Melina
Howgh
Howgh

5931 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Nurita » pondělí 09. květen 2016, 22:24
Sorry za off topic... Četla jsem "běženecký novorozenec". :palma:
Nurita
Treperenda
Treperenda

1080 příspěvků
10. září 2014
Příspěvekod Thea » úterý 10. květen 2016, 06:08
Melibeo, to jsi mi kápla do noty, o běhu už přemýšlím seriózně tak dva měsíce. Už jsem si zakoupila i boty a běhací leginy, momentálně příštích 14 dnů nehrozí kvůli maturitnímu vytížení v práci, ale pak se chystám. Už jsem něco projížděla na netu, ale popravdě zatím jsem nenašla nějaké stránky, které by mě uspokojily. Moc uvítám rady postřehy tunajších běžkyň.

P.S. Podle názvu jsem myslela, že nějaké novorozeně+ má syndron neklidných nohou nebo tak něco:o) Inu brzké ráno...
Thea
Klábosilka
Klábosilka

364 příspěvků
21. září 2007
Příspěvekod Pepigaba » úterý 10. květen 2016, 06:14
Tak já budu s dovolením taky nakukovat :)
Pepigaba
Krafařka
Krafařka

810 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Melina » úterý 10. květen 2016, 06:38
Přemýšlím nad těma botama. Jak moc mi můžou pomoct/uškodit. Letos jsem už do sebe investovala tolik, že se mi opravdu nechce dávat další peníze do bot. Mám Keeny, snad budou stačit.
Melina
Howgh
Howgh

5931 příspěvků
01. březen 2008
Šumperk
Příspěvekod Rysavka » úterý 10. květen 2016, 07:11
Jo běhat jsem taky chtěla zase začít. Před dvěma lety jsem natrénovala z 0 na 5 km :-)
Já která měla ve škole osypky z běhu jsem dala 5 km v kuse. Byl to super pocit, ale nějak se nemůžu letos dokopat k tomu vyběhnutí - to je pořád nějaká rýmička, bolavá záda, nohy :palma: Takže díky za nakopnutí. Dnes bych mohla dát alespoň rychlou chůzi.

Ad boty - První půl rok jsem běhal v normálních, pak jsem uznala, že to vypadá, že mi to chvíli vydrží a koupila běžecké. Ale v těch normální se mi běhalo taky dobře.
Markétka 02/2006 - Maruška 04/2009 - Martínek 09/2010
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2257 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy
Příspěvekod Cadovka » úterý 10. květen 2016, 07:24
Dobré ráno,

já mírně OT (běhám v rámci možností), zajímalo by mě jestli se dá získat zpět ohebnost. Cvičila jsem hodně, poweryogu, ale po 3 porodu jsem zlenivěla a cvičko vypustila.. Nejsem vůbec pružná:-(
Cadovka
Krafařka
Krafařka

718 příspěvků
21. září 2006
Zlínský kraj
Příspěvekod Anulenka » úterý 10. květen 2016, 07:28
MELI - keeny bych nevolila (ten jestli myslíš jakové ty "sandály", nemám přehled o celém sortimentu značky), jsou těžké, nedrží ideálně nohu (alespoň mě) a gumová stékla taky není nic moc. Volila bych pro začátek nějaké obyč tenisky, hlavně, aby ti dobře seděly na nohu a nebyly těžké.
Anulenka
Diskutérka
Diskutérka

2896 příspěvků
08. únor 2007