ADV TOP
ADV LEFT

Běžecký novorozenec

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Inkognito » pátek 30. prosinec 2016, 16:58
Já si spíš udělám novou registraci na bc, nějakou dobu jsem tady ani nebyla, protože tu mám sledovače... nechci, aby ten někdo o mě věděl všechno. Takže to ani nejde o to, uwe bych se tady pred vamA styděla, ale kvůli soukromí.
Akorát jsem na zítra domluvila s kamarádkou, že těch 5 km dáme, tak se těším.

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » neděle 01. leden 2017, 10:13
chce to nějaký závazek
dávám si pro začátek 60 km/měsíc. V tomhle počasí a vzhledem k tomu, že je brzo tma a tudíž v týdnu můžu běhat leda tak po městě, což mě neba, si myslím, že je to tak akorát. Věřím, že to i překonám.
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » neděle 01. leden 2017, 13:42
Krásný nový běžecký rok :hura:

Dala jsem 5 na Silvestra a dneska jsem dala svých prvních 6 km :hura:

Za listopad i prosinec mám 62 km. Běhám většinou těch 5 km cca jednou za 2-3 dny, takže to tak nějak vyjde.
V týdnu běhám odpoledne, večer, za tmy. Není to ono.
Hlavně není kam moc běžet. I těch 6 dneska už jsem měla problém kam mám běžet.

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » neděle 01. leden 2017, 17:58
gratulace!
já dnes neběžela, je tu šílená vlezlá zima a inverze, blbě se dýchá...
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Pepro » středa 04. leden 2017, 20:57
já dnes pomalým tempem něco přes 4 km. Foukalo, bylo fakt hnusně, běžela jsem městem, bafnul na mě nějaký romský spoluobčan, no hned se mi zvedla tepovka, kadence i rychlost :-) Pepřák jsem zrovna měla doma...

namotala jsem na sebe spoustu reflexních pásek - tchýni mého bratra srazilo před týdnem auto....
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » středa 04. leden 2017, 21:28
Pepro, s tchýní děsný!
Já nosím pásku na noze, ale běhám po chodníku...je fakt, že při přebíhání silnice je to blbé a tuhle jsem fakt zatuhla a najednou měla pocit, že tu silnici nepřeběhnu, fuj.

A spoluobčan !! hustý! a jako něco "chtěl" nebo se tak mihnul?
¨Já uvažovalo o pepřáku nebo paralyzéru, ale nevím...no je to asi lepší něco mít.

Já jdu zítra na zumbu, běhání od neděle nic,dneska jsem přišla z práce pozdě a je tu dost velká zima. Tak možná v pátek a v sobotu určitě, to mám volno celý den.
P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » čtvrtek 05. leden 2017, 10:32
Bráchova tchýně přežila, sice tak do léta bude na neschopence, ale krom toho, že je celá pochroumaná, něco zlomený a všechno obražený, plus teda otřes mozku, se jí nic nestalo. Což je zázrak, když to do ní napálil opilec v devadesátce...

jinak včera ten dotyčný šel přede mnou, když jsem ho míjela, řekl mi "ahoooj" a blbě čuměl, tak jsem ho předběhla, za chvíli se otočím a on těsně za mnou... s čepkou na uších toho moc člověk neslyší, tak mě to celkem vylekalo. Proto třeba na silnici nerada běhám se sluchátkama, nějak nemám přehled o dění kolem... Ale nic se nestalo, to zas ne. (ufff) příště s pepřákem, když už ho mám...

chtěla bych jít běhat i dnes, uvidím jak mi to vyjde. těch 60 km bych chtěla za leden fakt dát, spíš víc.
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » pátek 17. únor 2017, 21:21
Nazdar!

Tak jak?

Já od 1.1. nic...až dnes! 4 km v tempu šnek, ale děsně mě to nabilo! Už se těším, že zase začnu pravidelně.
V tom sněhu jsem neběhala, měla jsem strach...
P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » sobota 18. únor 2017, 09:51
já letos zatím nic moc. sníh, břečka, led, smog a k tomu moje nachlazení a nemoci, navíc odpoledne už je tma... ale taky se těším, že už to bude lepší. Ovšem změnila jsem stravu, mám pryč to, co jsem od podzimu a hlavně přes Vánoce nabrala. Běhání by tudíž mělo být lepší, když s sebou nebudu tahat ty kila... Dnes odpoledne třeba zkusím vyběhnout...

všem držím pěsti
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Inkognito » sobota 18. únor 2017, 11:01
Pepro, tak skvělé, to ti přeju!

Já teď s jídlem polevila, mám dole 13, je to vidět, mám radost. Ale je co zlepšovat, proto chci zase to běhání zařadit pravidelně, pak mě to jídlo tak neláká.

P.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Pepro » pondělí 20. únor 2017, 18:26
13 je super!
já tento měsíc ještě nevyběhla, zase nás postihly nemoci :-(
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Pepro » pátek 03. březen 2017, 15:35
tak jak?
já jsem vytáhla na běh děti, tak prý kdy půjdeme znovu, tak možná? mám parťáky...
těším se, až bude teplej, ta zima už je dlouhá...
Pepro
Klevetnice
Klevetnice

3867 příspěvků
16. leden 2009
JM
Příspěvekod Kocacko » pátek 03. březen 2017, 16:04
Tak třeba dneska. Mám nový Asicsy (1/4 roku hledání :palma: ), tedy mám motivaci a těším velmi :hura:
Kocacko
Vždycky je kam dál

7638 příspěvků
20. květen 2007
Kladno
Příspěvekod Kobliha82 » pátek 03. březen 2017, 18:32
Kocacko píše:Tak třeba dneska. Mám nový Asicsy (1/4 roku hledání :palma: ), tedy mám motivaci a těším velmi :hura:

Te vytahnu k nam do lesa, nezapomen si je pribalit ;-)
Kobliha82
Howgh
Howgh

6612 příspěvků
24. říjen 2010
Příspěvekod Inkognito » pátek 03. březen 2017, 20:43
Ahoj, tak jsem se do toho zase trochu dala, za únor 29 km, dneska prvních březnových 5, další běh plánován na neděli. Dneska to šlo děsně ztuha!

Zkoušel jste někdo Hiit? Znáte? Moc jsem ještě nezkoumala, nejdřív se chci víc dostat do formy.

KOC, boty super! Až uběhnu svých prvních tisíc km, tak si taky koupím nějaký super truper :mrgreen:

Pepro, u nás občas chce jít dcera, ale ona je lenoška, vím, že za chvíli bude prudit. Takže spíš až budem chodit někam, kde je nějaký okruh....

P.
Inkognito Inkognito