ADV TOP
ADV LEFT

Nechce se učit

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Matap » čtvrtek 09. listopad 2017, 22:04
Chápu, znám, používám stále dokola jeden argument, lepší prospěch znamená větší možnost výběru toho, co chce dělat. Když bude na kulích, nemusí ho vzít ani na toho kuchaře, o kterém mluví už tři roky.
Jinak už jsem zlomila hůl... bohužel...
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Inkognito » pátek 10. listopad 2017, 09:45
Zakladatelko, jeste me napadlo, jestli neni problem prave v tom, ze sestra je ve skole, kde to funguje dobre, on to vidi a o to vic ho stve ta pruda u nej. Jak tp resit nevim...

Jinak argument o lepsi moznosti vyberu povolani pouzivam taky, treba ohledne vstávání, ze pak bude mit moznost si vybrat praci, ktera ho bude bavit nebo kde aspon nebude muset brzy vstavat, (dokud teda nebude mit deti, ktere by musel vypravovst do skoly, viz sousední diskuze).

Obecne to, ze ho vic bavi kamaradi a konicky mi prijde normalni...

Pro me je tohle taky velke tema, syn je v 6 a doted se ucit nemusel, tak ted zjistuje ze to uz samo nepujde a doma mame velky rozpor, jak moc ho nutit, co po nem chtit a nechtit, js jsem pro svobodnejsi pristup s virou, ze na to prijde, muz je pro dril s kontrolu, skřípe to :-? .

Inko M.
Inkognito Inkognito

Příspěvekod Inkognito » pátek 10. listopad 2017, 15:03
Dekuji vsem za komentare,

vcera jsme si promluvili, uklidnila jsem se a nastinila jsem mu moznosti. A v podstate jsem nechala na nem co s tim chce delat. S tim, ze jsem mu k dispozici.. Chvili poslouchal a pote rekl, ze to zkusi .. pry sice fakt nechape k cemu mu ta fyzika a chemie bude..

Tak uvidime.. zajimaji ho pc a chodi na robotiku .. patri k nejlepsim v oddilu.. tak ho motivuji i tim..

I u nas doma je trochu problem s tim, ze ja jsem pro svobodnejsi zpusob a manzel to moc neschvaluje.. :roll:

Jinak mi dnes kamaradka rikala, ze doma zacali se synem delat testy z ruznych predmetu a ze jim to hrozne moc pomohlo..ze se snazi byt lepsi jak oni.. coz mi prijde jako fajn napad.

Jen musim pohledat kde vsude to postahivat..

Preji mnoho skolnich uspechu pro dalsi nezbedniky :-)
Inkognito Inkognito