ADV TOP
ADV LEFT

Slušnost na Hrad!

sem zmizela vybraná témata z diskusí ke smazání
Pravidla fóra
PŘÍSTUP DO FÓRA

bez registrace/přihlášení: jen čtení
noví/registrovaní uživatelé: běžný přístup
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lava » pátek 09. březen 2018, 13:28
Ahoj Pixar, pokud se v těchto sférách pohybuješ stále ještě od koncertu DM, tak ti mohu jen tiše závidět, já jsem se tam nedostala, můj manžel jo a pořád mě prudí vyprávěním o tom, jak skvělé to bylo a pořád mi chce pouštět ukázky...
Lava
Klábosilka
Klábosilka

348 příspěvků
30. srpen 2008
Příspěvekod Pixar » pátek 09. březen 2018, 13:55
Lava píše:Ahoj Pixar, pokud se v těchto sférách pohybuješ stále ještě od koncertu DM, tak ti mohu jen tiše závidět, já jsem se tam nedostala, můj manžel jo a pořád mě prudí vyprávěním o tom, jak skvělé to bylo a pořád mi chce pouštět ukázky...

Lavo, kdybys vedela :)
Stále od koncertu bohužel ne (to vim, ze by mi vydrželo na mesice, rok...), jen posledních par dni diky krasne veci, ale i to je prima.
Rada bych v tom rausi byla porad, ale bohužel nemoc zasahla a tentokrát jsem musela zustat doma se slzami v ocich (= "nemusíš zavidet"), ale diky live prenosu jsem se tam aspoň prenesla, tkz to nakonec vypadalo, ze tam jakoby jsem. Je mi lito, ze jsi se tam nedostala, třeba by Ti taky bylo vic fajn. A vůbec se Tvému muzi nedivim a Tobe vlastne taky ne. Privri oci, pust si to a prenes se tam :) Co tak zkusit zajit na dm srazy a v cervnu (myslim) bude DM party na lodi na Vltave?
Fakt Ti preju, at je Ti dobře.
The wind in my hair
Makes me so aware
How good it is to live tonight
And I haven't felt so alive
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2979 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Pixar » pátek 09. březen 2018, 17:12
A pardon za OT, Lavo, koukni na Cover me: "I felt better..", především od cca 03:46 - Dave poklekne a fanouskum podava ruku, stiskni si ji taky ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=gsZ_gsmRBRk

Chci tim jen naznacit, ze zadna politika nas nemuze semlit uplne, vzit nam nitro, zazitky a radosti....
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2979 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Zuza77 » úterý 20. březen 2018, 05:46
Prosím, já nemám čas se tím příliš zabývat, tak třeba tu někdo bude vědět a mít chuť vysvětlit.
Jak moc je pro prezidenta obvykle mít zahraničního poradce? Myslím tím cizího st.prislusnika. k čemu slouží a kým je placen?
Mají někoho takového i jiné hlavy států? Nevíte konkrétní příklady?

Abych byla konkrétní. Irituji mě zmínky o čínském poradci našeho prezidenta. A prezidentovo dělání jakoženic za současných okolností. Tak chci vědět, jestli alespoň ten základ je ok, a má to zase jen zemanovu nadstavbu, nebo je to od základu divně

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
Zuza77
Howgh
Howgh

12797 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Ame » úterý 20. březen 2018, 18:31
netuším, jen hlásím, že čtu, páč se mě juniorka ptá, kolik mám hrnků já :D
Ame
Howgh
Howgh

6226 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Pixar » úterý 20. březen 2018, 20:48
Ame píše:netuším, jen hlásím, že čtu, páč se mě juniorka ptá, kolik mám hrnků já :D

Ame :D taky netusim, ale musela jsem se v zavesu za Tebou kouknout na svy hrnky. A jako bonus: stale nevim, co se kolem ve svete a u nas deje. Tyjo, celkem dlouho je me vedomi mimo....
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2979 příspěvků
01. leden 2008
Příspěvekod Ame » středa 21. březen 2018, 06:19
Pixar píše:
Ame píše:netuším, jen hlásím, že čtu, páč se mě juniorka ptá, kolik mám hrnků já :D

Ame :D taky netusim, ale musela jsem se v zavesu za Tebou kouknout na svy hrnky. A jako bonus: stale nevim, co se kolem ve svete a u nas deje. Tyjo, celkem dlouho je me vedomi mimo....

v tomto smyslu mimo, přesto bych to řekla přesně naopak, řeším jenom SVŮJ život, osobní i pracovní, dokonce si dokážu sáčkovat pozitivní energii, hele :)
IMG_3891.jpg

IMG_3883.jpg

IMG_3887.jpg
Ame
Howgh
Howgh

6226 příspěvků
07. listopad 2006
Příspěvekod Pixar » středa 21. březen 2018, 08:02
Ame! Ano, ano jen osobní zivot :erik: Jsem tak intenzivne napojena na sve nitro a dusi mi stále zni nazivo IAMX s jeho novymi zavratnymi procitenymi vyskami: Now I'm alive in new light! 4x za sebou :D Nekoncici zavrat!

Jejda, krasny, potrebovala bych cerny pled :) Nebo cerveny... :)
The wind in my hair
Makes me so aware
In years
Pixar
Diskutérka
Diskutérka

2979 příspěvků
01. leden 2008