ADV TOP
ADV LEFT

Jané Nomad

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sendy » úterý 07. listopad 2006, 14:51
Ahoj všem!

Chtěla bych koupit Jané Nomad, ale neumím se rozhodnout. Jak se s ním jezdí? Máme Slalom, ale chtěla bych něco ještě lehčího :-). Trochu se bojím těch koleček...

Pokud jej někdo máte, napiště mi prosím zkušenosti. Jak + tak -.
Díky Sendy

zařazeno
Sendy
Howgh
Howgh

6034 příspěvků
21. říjen 2006
Příspěvekod Sendy » úterý 07. listopad 2006, 14:59
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli bude kolekce 2007 ? Pokud ano, určitě s koupí počkám, z téhle kolekce se mi vůbec nelíbí barvy :(
Sendy
Howgh
Howgh

6034 příspěvků
21. říjen 2006
Příspěvekod Sslunicko » středa 08. listopad 2006, 10:33
ahojky,já sice mám koupený Slalom a jěště ho ani nemám vyzkoušený,ale zatím jsem unešená.
co se týče váhy,tak patří mezi nejlehčí a lehčí už asi opravdu není.
váha nomada a slalomu je naprosto stejná,to jsem také zjišťovala.
kolekce 2007 nebude,jelikož tohle je nazývaná kolekce 2006/2007 další bude až ke konci roku 2007.
také se mi nelíbí ty barvy,ale když jsem chtěla tento kočár,tak jsem si musela vybrat.
Obrázek
Sslunicko
Žvatlalka
Žvatlalka

246 příspěvků
22. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Biba » neděle 12. listopad 2006, 19:38
Sandy- jestli máš Slalom, tak si kup raději Jane Carrera, jsou to super golfky, nemůžu si je vynachválit. Jen asi nebudou moc praktické na zimu, to raději ještě jezdi se Slalomem.
Biba
Howgh
Howgh

5128 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mkempna » neděle 07. leden 2007, 20:18
Ahoj,
taky mám Jané Slalom a uvažuji něčem lehčím. Proč jsou Carrery lepší než Nomad?
Díky,
Martina
Obrázek[img]http://m3.lilypie.com/vXaQp2/.png
http://m3.lilypie.com/vXaQp2.png
Mkempna
Žvatlalka
Žvatlalka

118 příspěvků
20. říjen 2006
Ostrava centrum
Příspěvekod Biba » neděle 07. leden 2007, 21:02
Ahoj, podle mě je Nomad sporťák stejně jako Slalom, akorád se 4 kolama, skládá se podobně, kdežto Carrera je golfáč, neskládá se naplacato, ale do nudle. Takže pokud už máš jeden sporťák doma, nekupovala bych druhý. Golfky jsou super na jaro, léto podzim, do sněhu a do terénu pak sporťák.
Jinak kolekce 2007 by být měla:
http://www.newbabyland.com/home.asp?ID_ ... rovaprezzi
zadej Trio nebo Duo a tam je nová kolekce na rok 2007. je nádherná, že?
Biba
Howgh
Howgh

5128 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Leni » čtvrtek 18. leden 2007, 21:30
Ahojky !
Taky vybírám kočárek, ale pro chlapečka se mi moc barevně nelíběj :(
Ale k dotazu- jak má Jané to okýnko, které se nadá zakrýt- nevadí to v létě, nesvítí tam tudy hodně sluníčko ? Aby to nesvítilo prckovi třeba do rovnou obličeje... :?
Obrázek Obrázek Obrázek
Leni
Kecka
Kecka

1955 příspěvků
29. září 2006
Praha
Příspěvekod Rusalka » neděle 18. březen 2007, 19:25
Ozivuju polomrtvou diskusi :) - mam vyhlidnuty Jane Nomad (mimochodem cte se to Chane jako po spanelsku?) a zajimaly by me zkusenosti z praxe (jen tak letmo me napada treba to, jestli se pri jizde nekope nohama do zadnich kolecek, jak moc tvrde jezdeni to je atd...), pripadne tip, kde se da v Praze videt? A jake mate zkusenosti s dodacima lhutama...? Odpovidaji barvy na obrazkach skutecnosti? Proste cokoliv, co mi muze pomoct... :).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Rusalka
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mkempna » pondělí 19. březen 2007, 09:18
Ahoj,
nakonec jsem prodala Slalom a koupila Nomad. Mám Jané Nomad Pro 2006 - ale ta dvoubarevná verze, šedomodrý. Je absolutně skvělý, dobře se skládá, lehoučký a přitom dost prostorný.
Do koleček se nekopu (měřím 169cm). Maximální spokojenost! Novou verzi jsem naživo neviděla.
Martina
Obrázek[img]http://m3.lilypie.com/vXaQp2/.png
http://m3.lilypie.com/vXaQp2.png
Mkempna
Žvatlalka
Žvatlalka

118 příspěvků
20. říjen 2006
Ostrava centrum
Příspěvekod Ketka » pondělí 19. březen 2007, 10:00
Ahojky, jane je spanelska znacka,takze se opravdu cte chane. Holky a co casualplay vintage?Jsou si dost podobni,ale nejezdi s nim tolik mamin. A koukala jsem,ze sem chodi taky tehulky....Nemate nektera zajem o jiz zmineny kocarek od narozeni az po sportak-je to komplet pro budouci maminky i s polohovaci autosedajdouza dobrou cenu.A je to taky spanelska znacka.
Ketka
Pískle

33 příspěvků
01. únor 2007
STOVEZATAMATICKA
Příspěvekod Marlenka » úterý 20. březen 2007, 22:46
Ahoj vsem,
kocar Jane Nomad mam skoro rok a nemuzu si ho vynachvalit. Do mesta a do nakupnich center je vynikajici, uzasne se ovlada jednou rukou, jezdi skoro sam. Otestovala jsem ho v terenu se zajistenymi prednimi koly...bez problemu prujezd polnackama, dokonce jsem s nim slalomovala v lese mezi stromy. Dalsi velka prednost je snadne slozeni a predevsim VAHA! Skvele se hodi do kopcoviteho terenu. Presto ma par nevyhod, nema preklapeci rukojet = nevyhoda pokud v zime fuci...mimis musi byt zachumlan anebo zakryt plastenkou (mimochodem velmi prakticka, s okenkem a vetracimi otvory). Dalsi problem je slunicko. Nevadi okenko na strese, ale boudicka se musi nastavovat smerem dolu, aby prckovi nesvitilo do oci, pak zas nevim kolik toho muze videt venku ... da se vyresit ksiltovkou. Dalsi nevyhoda je kosik, ne ze by nebyl prostorny, ale je malo prostoru mezi spodkem kocaru a kosem, takze hur se tam veci ladujou ve spechu. Jeste bych upozornila na perovani, je to klasicky sportak, takze necekejte houpani jako v Inglesine. Presto moje osobni zkusenost je skvrela a pro moje potreby to bylo nejlepsi co jsem mohla vybrat. ;)
Marlenka
Pískle

39 příspěvků
20. březen 2007
Praha
Příspěvekod Rusalka » středa 21. březen 2007, 19:40
Obrázek
Tak sem si tohohle krasavce dneska objednala, nazivo na me udelal jeste lepsi dojem nez na fotkach. Pripadal mi hodne prostorny a lehoucky, tak sem zvedava, jak se mi s nim bude jezdit... Kdo o nem uvazujete, vsechny barvy jsou k videni na Chodove v obchode Handy, nektere maji i skladem, ale nejvic pry frci ta zeleno-modro-cerna kombinace, na tu se ceka klidne i mesic.
Ted premyslim, jestli k nemu koupit i nanoznik - (v barvach kocarku bude pry v lete), nebo jen fusak. Na pristi zimu bude male 1,5 roku - myslite, ze ji narvu pod nanoznik, nebo bude lepsi uz jen fusak?
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Rusalka
Diskutérka
Diskutérka

2027 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ketka » středa 21. březen 2007, 20:14
Tak moc gratulujeme,ja myslim,ze v roce a pul asi uz moc nevyuzijete fusak,protoze asi bude mala tapkat...Nam bude deset mesicu a fusak prodavam i s kocarkem,nechavam si nanoznik.My mame na jane nanoznik od casualplaye-sedi super a ma takovy zipy,ze se snadno dostanete k mimi.Ale nemame nomad,tam to musite zkusit,ale myslim,ze to pujde dobre.
Ketka
Pískle

33 příspěvků
01. únor 2007
STOVEZATAMATICKA
Příspěvekod Marlenka » středa 21. březen 2007, 20:51
Ahoj Rusalko,

nanoznik mam, je hooodne prostorny, nemusis se obavat, ze by mala pod nim byla natesno, prijde mi, ze je delany s rezervou na fusak. My meli naopak problem, ze je moc velky (resily jsme to jeste s jednou maminou co ma taky nomada), tak jsme ho nacpaly pod madlo, jednak v nem byl maly lip zachumlany a taky lip videl. Malymu je skoro 15 mesicu, kdyz mel vylejzaci tendence, proste jsem ho nacpala do ksiru a musel v kocare setrvat chca, nechca! ;) Nam se nanoznik siknul, navic je tak trochu zatepleny. Ale zvazit to musis sama! Preju dobre rozhodnuti! :)

Marlenka
Marlenka
Pískle

39 příspěvků
20. březen 2007
Praha
Příspěvekod Cotonou » pátek 23. březen 2007, 22:25
Trošku odbočím. Nevíte náhodou někdo, nebo nevážil jste někdo doma, golfky Jané Carrera Pro? Zajímá mě, jestli mají těch udávaných 8,5kg nebo víc.
A nenašel by se ještě někdo, kdo by měl vyfocenou letošní kolekci? Zatím jsem viděla jen marine a cherry. Díky!!
Cotonou
Pískle

51 příspěvků
26. listopad 2006