ADV TOP
ADV LEFT

Sháním pláště na kola Jane Slalom Pro

včetně boardů

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kaktuska » pátek 08. duben 2016, 14:07
Prosím! Nemáte někdo pláště na kola Jané Slalom Pro, klidně značně jeté, jen aby nebyly děravé. Mám takový starý exemplář na inliny a pláště jsou už úplně na hadry, tuhle mi bouchlo kolo, naštěstí koukek od domu a ne za jízdy. Zkoušela jsem neznačkové pláště, ale ač v diskusích spousta lidí píše jak perfektně sedí, na tom mém duše vyhřezla. Nové značkové kupovat nechci, několikanásobně by se zvýšila hodnota kočárku a těžko bych ho za tu cenu prodávala.
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1026 příspěvků
25. duben 2007
Praha
Příspěvekod -rachel- » středa 13. duben 2016, 07:53
Chtěla jsem ti napsat o těch neznačkových pláštích, ale už máš vyzkoušeno (kamarádka má cca 9 let starý Slalom a na všech kolech má gumy z takových těch levných polských kočárků). A nešlo by k tomu koupit i duše, co do toho pláště patří?

Je dobré svěřit to cyklo-servisu, umí si pohrát s tím, aby to drželo, jen to zase celé zvyšuje cenu celé investice. Tak jsem asi nepomohla.
-rachel-
Klevetnice
Klevetnice

3204 příspěvků
28. květen 2007
Příspěvekod Kaktuska » středa 13. duben 2016, 11:20
rachel diky za reakci! Meli jsme i nove duse, ale ty byly taky oproti puvodnim obri a jeste vic ten plast odtlacily. Dokonce jsem s kolem osobne navstivila cykloservis a tam uznali, ze zkratka na to jiny nez original plast pasovat nebude. Ac stejne oznaceni tak rozdil nekolik cm :palma: Pry to vyrobce kocarku tak dela schvalne, aby bylo nutne koupit nekolikrat drazsi originalni nahradni dily. Neprekvapuje me to. Nakonec jsem sehnala bazarove original duse za par korun tak snad to klapne ;-)
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1026 příspěvků
25. duben 2007
Praha