ADV TOP
ADV LEFT

Furby - máte? Co s ním?

i baterkoví, takže včetně Furby a kol.

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jindriska » čtvrtek 26. prosinec 2013, 11:29
Linka píše:A jo, já to napíšu. Držkatá jsem odjakživa. Kdyby se tu někdo ptal, jestli pořídit,tak bych ty blbý komenty chápala, ale takhle to na mě působí opravdu blbě. Naši holku sen o Furbym držel ROK!. Takže je nadšená a já s ní. Takže koment, že je to k ničemu, mi přijde, jako kopnutí do báboviček....

Nerozčiluj se :-) Udělala jsi malý radost, to je podstatný. Já koupila i starší, která po něm toužila dva roky, tak nakonec Ježíšek podlehl. Ony mají radost, já mám radost, že mají radost (a mám i radost, když furbíci na chvíli usnou :D). Kdyby si to nepřály, sama bych nevybrala, ale jak jsem psala hore, byl to ach dárek mezi spoustou rozumných, tak proč ne. Chápu i, že někomu se nelíbí (sama jsem tu zakládala diskuzi, jestli furbíka jo nebo ne, byla jsem hodně na rozpacích, i jsem se klonila k tomu ne, ale zase na druhou stranu nemusí Ježíšek nutně plnit jen přání, která bych si přála taky :D ), beru to jako názor, ne, že by holky chtěly kopat do báboviček a ublížit :-)
J.
Jindriska
Diskutérka
Diskutérka

2255 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Avespasseri » čtvrtek 26. prosinec 2013, 19:54
Jo, Furby. Dceru držela touha po něm přes půl roku... dokonce si na něj začala šetřit (stylem - koupila bych, ale nechceš si to radši dát do kasičky na Furbyho?), ačkoliv jsme jí říkala, že než našetří 2000, bude to trvat min. do léta. Před Vánoci ho měli ve slevě, složila se navíc babička s tetičkou a malá ho dostala k narozeninám (14 dní před Vánoci). Dodnes s ním ráno chodí do školy (prvňačka) s tím, že ho zas odnáším domů. Nějakou dobu měl chechtací osobnost. A i když není v provozu tak často, jak jsem se bála, hraje si s ním pořád. Mobil k němu nemáme, ani pořád moc nerozumíme, co vykládá (i když návod máme, na PC mi překladač nefunguje), jen pár frází jako dobré ráno, hladit víc a tak. A tak mu zpívá, pouští mu hudbu, hladí, obrací vzhůru nohama, krmí pusinkou a čekáme, s čím příjde.
Sem chodím vnímat, že ten život je opravdu často radost i starost, a na www.zitjak.wordpress.com píšu o tom, že Žít je umění. A že to teda kolikrát je :-)
Avespasseri
Pískle

59 příspěvků
22. červenec 2013
Příspěvekod Littlemouse » pondělí 10. únor 2014, 10:03
Ahoj,

oživuji diskuzi neb dcerka velmi zatoužila po Furby k narozeninám. Mně osobně se ta hračka nelíbí a bojím se, že je to ten typ z kategorie bezprostředně po obdržení hit, za týden leží v koutě. Nicméně ctím narozeninová přání a než jí ho začnu rozmlouvat, tak bych ráda zjistila, jaké jsou vaše zkušenosti s ním? Baví ty, kteří ho tak moc chtěli na Vánoce, stále? Koupili byste ho znovu?
Díky.

Myška
Littlemouse
Howgh
Howgh

7878 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Juzi » pátek 12. prosinec 2014, 05:42
Zdravim.....pokusim se oživit tuto diskusy. Dcera ( 10 let) si letos přeje Furbyho, ja stale vahám s koupi (cena x vyuziti) nicmene asi ho koupime ale rada bych znała zkušenosti a nazory tech co už maji zda děti alespon trochu bavi a je vyuzit. Děkuji
Juzi
Pískle

90 příspěvků
07. listopad 2007
Tam ve skalach
Příspěvekod Mufinek » pátek 12. prosinec 2014, 07:56
Taky jsem na nej koukala, ale na mluvícího německy.
Je tu někdo , kdo ho má? Je mu rozumět?
Mufinek
Treperenda
Treperenda

1009 příspěvků
20. květen 2012
Příspěvekod Violetta » pátek 26. prosinec 2014, 13:42
Dobry den prosim vas jak mam furbyho vycvicit jako aby byl jeste male dite a aby mluvil jak male dite poradte poslete na e-mail:vanessa-paulusova@seznam.cz
Violetta
Pískle

1 příspěvků
26. prosinec 2014
Příspěvekod Dede » pátek 26. prosinec 2014, 15:45
Violetta píše:Dobry den prosim vas jak mam furbyho vycvicit jako aby byl jeste male dite a aby mluvil jak male dite poradte poslete na e-mail:vanessa-paulusova@seznam.cz

To s nim opravdu jde?????? :?
Mimochodem mame tu tez jednoho, ale jen spiciho. SLecnu moc nezajima. Shrnuto podtrzeno, opravdu jsem dobre vybrala ;-)
Dede
Klábosilka
Klábosilka

581 příspěvků
26. září 2006
Francie
Příspěvekod Mirkat » středa 31. prosinec 2014, 14:16
Existuje nějaká česká stránka, skupina na FB, kde se dočtu o fíglech na Furby boom?
Mirkat
Howgh
Howgh

5886 příspěvků
21. září 2006
Havlíčkův Brod