ADV TOP
ADV LEFT

Jasle Korálek - Veľká Ohrada Praha

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Barbados » čtvrtek 15. květen 2008, 13:18
Máte s nimi prosím niekto skúsenosti ? Je to vlastne súkromná MŠ ktorá má i jaselskú triedu (tzn. od veku 18 mesiacov).
Milujem svoje dve : Obrázek

Obrázek
Obrázek
Barbados
Drbna
Drbna

4109 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Caramella » čtvrtek 15. květen 2008, 15:04
ahoj
my chodíme do Kroálku na Strahov - odnož V. Ohrady, pani ředitelka stejná a jsme moc spokojený.

M
Caramella
Pískle

7 příspěvků
21. září 2006
Praha 5
Příspěvekod Monha » čtvrtek 15. květen 2008, 17:19
My chodíme na do Korálku na Ohradě a jsme moc spokojený. Učitelky jsou prima. Ptej se, co tě zajímá ;)
Monha
Howgh
Howgh

6291 příspěvků
21. září 2006
Praha 5
Příspěvekod Barbados » čtvrtek 15. květen 2008, 17:35
A chodíte do jaselskej triedy ? Zaujíma ma všetko. Na webe je uvedená len cena za celomesačnú dochádzku a ja by som tam chcela dcérku dávať 2X do týždňa na dopoledne, ale hodne sa bojím ako to bude znášať pretože je veľmi citlivá a od detí si nechá všetko zobrať a strkaní a bití nehovoriac. Zaujímalo by ma prostriedie, počet detí v triede a prístup učiteliek.

Obrázek
Obrázek
Barbados
Drbna
Drbna

4109 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Monha » čtvrtek 15. květen 2008, 18:07
Jj, chodíme do jeselské třídy. Platíme si nepravidelnou docházku, což znamená 10 dní v měsíci a platí se za to 3000,- + 40,- za den za stravu.
Dětí mají zapsaných, tuším, 15, ale tolik jich skoro nikdy naráz v jeslích není. Většinou kolem 10.
Učitelky jsou fajn, řekla bych, že je ta práce fakt baví. Na všem jsme se s nima v pohodě dohodli. Že přijdete do školky, se může nahlásit i den předem (v případě akutní potřeby je možný zavolat učitelce i ten den ráno). Nahlášenej den, kdy přijdete, se dá omluvit po telefonu až do osmi hodin ráno toho dne.
Postup zvykání byl takovej, že jsme se tam nejdřív byli podívat s Matýskem ještě před zápisem. Pak to mělo být tak, že tam budeme první den dopoledne nějakou dobu spolu, ale to jsme nakonec vynechali, protože Matýsek se dost dobře bavil i beze mě, takže jsme to rovnou pojali tak, že jsem tam s ním byla asi 15 minut a pak mu řekla, že jdu nakoupit a za chvíli se vrátím. Nechala jsem ho tam hodinku a shánět se po mě začal prej tak 10 minut před mým příchodem. Další 2 dny tam byl dvě hodiny sám a pak už jsme rovnou zkusili i spaní. Na to zvykání je lepší chodit několik dní za sebou. Jo, aby si dítko líp zvyklo na spaní ve školce, tak si tam může donést svýho plyšáčka, kterej tam pak ale zůstane a hlídá mu postýlku :-) (i když to by se vás asi netýkalo, když tam malou chceš dávat jen na dopoledne)
S ubližováním od dětí byl trošku problém, ale to bude od září vyřešené, protože chlapeček, kterej dost zlobil a byl zlej právě hlavně na holčičky, přestupuje úplně do jiné školky. Jinak na nikoho dalšího jsem žádné stížnosti neslyšela.
Prostředí - no, jako ve školce :-)- herna s oddělenou jídelní částí a spací částí. Nic z čeho bych byla uchvácená, jak je to úžasný, ale naopak nic, co by mi vadilo. Když se půjdete zapsat, tak můžete chvíli pobýt a okouknout, jak to tam vypadá a probíhá.
Klidně se ptej dál :-)
Monha
Howgh
Howgh

6291 příspěvků
21. září 2006
Praha 5
Příspěvekod Barbados » čtvrtek 15. květen 2008, 18:14
Monha to bola úžasne vyčerpávajúca odpoveď, moc díky. Nevieš prosím ako je to s tým zápisom ? Môžme sa prihlásiť kedykoľvek alebo sme už niečo prešvihli ? Ja by som to chcela cvične skúsiť ale až od října, to bude mať mláďa 2 roky a 2 mesiace. Predpokladám že nevadí že možno ešte nebude bez plienok...

Obrázek
Obrázek
Barbados
Drbna
Drbna

4109 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Monha » čtvrtek 15. květen 2008, 18:24
Žádnej konkrétní datum zápisu nemají. Zkus tam zavolat a domluvit se. Určitě bude lepší to udělat už teď. Kámoška si to domlouvala loni v dubnu a chodili od září. My to zkoušeli v září a neměli místo. Něco se uvolnilo až od listopadu. Jinak tam přibývaly nové děti průběžně během celého školního roku.
Plínky nevadí. Doneseš si tam svoje plínky a ubrousky a není problém. Učitelky říkaly, že to často děti motivuje k odplínkování, když vidí, že ostatní chodí na nočník nebo na záchod.
Doufám, že budete spokojení :-)
Monha
Howgh
Howgh

6291 příspěvků
21. září 2006
Praha 5
Příspěvekod Kiki » pátek 16. květen 2008, 13:19
Ještě by mě zajímalo, zda ta návštěva nějak ovlivňuje rodičák? hodlám chodit cca 10 x měsíčně Doufám, že ne, že jsou to jesle soukromé...
Dik
Kiki
Kecka
Kecka

1737 příspěvků
17. listopad 2006
Praha