ADV TOP
ADV LEFT

kolik platíte nebo jste ochotni dát za školku ?

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Wingec » pátek 16. květen 2008, 12:38
ahoj holky,
našla jsem u nás nabídku na pobyt dětí v tzv. miniškolce, tak jsem se dnes šla poinformovat na podrobnosti
je to pro děti od 1,5 roku na dopoledne, od 8,30 do 11,30 hod. s pestrým programem , docela se mi tam líbilo, učitelky fajn, věnovaly se dětem, cvičily s nimi , herna pěkná, velká
zajímalo by mě, co si myslíte o ceně, já totiž vůbec nemám přehled, kolik stojí školka, at už státní nebo soukromá ..
opisuju ceník : 10 školkových dnů 2.850 Kč při návštěvě 1krát týdně
2.650 Kč při návštěvě 2-3 krát týdně
240 Kč za den při pobytu 4krát týdně
díky za vaše názory nebo zkušenosti :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Wingec
Howgh
Howgh

9773 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Lenkaaa » pátek 16. květen 2008, 12:51
Ahoj, můj syn to takovéhle "miniškolky" chodí jednou týdně na dvě hodiny. Ta dvouhodinovka stojí 120,-- Kč. Předtím chodil na program stejného typu do jednoho s plzeňských center volného času pro děti a mládež a tam to bylo na naprosto symbolickou cenu (asi 350,-- Kč na půl roku!!!). Bohužel si nesedl s učitelkou, takže to tam těžce bojkotoval. Tady je spokojenej, ovšem je to o naprosto jiných penězích.....

Lenka
Lenkaaa
Pískle

31 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lamargarita » pátek 16. květen 2008, 12:53
Ahoj Wingec,

omlouvám se, že takto vpadávám, ale poradila mi Dalif, že prej si také z Lískovce??? My se teď přestěhovali z Prahy ( teda původem taky z Brna, ale žili jsme teď 3 roky v Praze ) a hledá mtu nějaké mamče. Kdyby si chtěla, můžeš se mi ozvat na Alight@seznam.cz nebo Skype lucik_j ci icq 192287607.
Lucka ale Lamargarita
Lamargarita
Žvatlalka
Žvatlalka

261 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Luca235 » pátek 16. květen 2008, 12:54
Mě stojí školka 250kč měsíčně i velké prázdniny platím, ikdyž tam holka není.
Pak strava. To je různé dle věku, ale myslím že je 24kč na den. Děti starší 6ti let mají 27kč.
Obrázek Obrázek
Obrázek
Luca235
Diskutérka
Diskutérka

2869 příspěvků
30. září 2006
Teplice
Příspěvekod Wingec » pátek 16. květen 2008, 12:57
Leni, takže u vás je to 60,- a u nás při předpokládané docházce 2 krát týdně necelých 90,- Kč za hodinu
Wingec
Howgh
Howgh

9773 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Wingec » pátek 16. květen 2008, 13:00
Luci, my nejsme z Lískovce, znám tě od Ivy ;)
jsme z Bystrce a brzo budem v Žebětíně, aspoń doufám :)
Wingec
Howgh
Howgh

9773 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Sonrisa » pátek 16. květen 2008, 13:14
:holka: Ahoj, se vám tady vtírnu do "hovoru"

My jsem původně chtěli soukromou anglickou školku, ale po zjištění kolik by jsme měsíčně platili (mám dvě děti malinké) asi 6000,-za jedno a to jen na 2-3 týdně, jsem po zralé úvaze dali prozatím malou do klasické školky, jsem maximálně spokojená a platíme měsíčně 750,-
250,- je školné a 500,- je na papáníčko.
Sonrisa
Howgh
Howgh

7433 příspěvků
10. březen 2008
Příspěvekod Wingec » pátek 16. květen 2008, 13:19
holky,
tady jsou normální školky státní beznadějně přeplněné , navíc Hynek bude mít tři roky až v listopadu, nemám šanci, ani nepotřebuju za každou cenu ho někam cpát, je mi jasné, že jiné mamky to potřebujou víc..
ale je mi líto, že by měl sedět doma se mnou a miminem, to pro něj moc zábava nebude, navíc je dost společenský, tak je mi ho líto
ta cena je asi masakr, začíná mi to být jasný
na druhou stranu tam měli plno.. takže se školka asi v poho uživí ;)
Wingec
Howgh
Howgh

9773 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Gerlin » pátek 16. květen 2008, 13:29
Ahoj Wingec,
já jsem taky z Bystrce a do miniškoličky syna dávám už třetí měsíc (bude mu 22 měsíců). Ze začátku tam býval 2x týdne po 1,5 hodině, aby si tam zvyknul (bývalo to pro něj docela těžké, po příchodu okamžitě začal řvát a řval celou dobu než jsem odešla), po pár návštěvách to začalo být čím dál lepší. Teď ho tam dávám na jeden den v týdnu po těch 3 hodinách a v poho. Paní učitelky jsou tam příjemný, ochotný, když si pro děti přijdem, nám pokaždý povídají, co zrovna ten den spolu dělali (zpívají, hrají, vystřihují, malují apod. - dávají nám pak jejich výtvory s sebou:-) ), a hlavně jsem ráda, že si aspoň ty tři hoďky v týdnu můžu odpočinout a udělat si je jen pro sebe:-)
Cena je docela velká, ale jsem ráda, že je v dětském kolektivu, tak ji obětuji
Soňa
Gerlin
Pískle

17 příspěvků
02. říjen 2006
Brno
Příspěvekod Lenka_ » pátek 16. květen 2008, 13:35
Wingec,

to je normalni skolne za soukromou skolku. Fakt na soukrome zarizeni to neni zase az tak moc.
U nas se plati 80,-Kc/hodina + jidlo (muze mit i vlastni). Jinak mesicni kazodenni dochazka je 3800,- za deti do 3 let, 3500,- kc za deti od tri let. Stravne stoji okolo tisicovky za mesic. Zalezi i na tom, jestli ho vcas odhlasim, na coz vetsinou zapomenu :( Nebo jestli dite zustava pul dne nebo cely den.
Je to sice dost, ale ja na nasi skolku nedam dopustit, letos jsme meli moznost dceru prehlasit do statni skolky, protoze uz ma tri roky a nakonec jsme to neudelali a nechali ji v soukrome.
Lenka_
Treperenda
Treperenda

1109 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Wingec » pátek 16. květen 2008, 13:41
holky,
moc vám děkuju, já myslím, že to bude pro malýho fajn a ty peníze oželím, spíš mi šlo jen o přehled, pže vůbec nevím, jaký jsou cenový relace a MÁM RÁDA PŘEHLED :D :D
Soni, jsem ráda, že jste spokojení !, tak se možná naše dítka sejdou :)
Wingec
Howgh
Howgh

9773 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Gerlin » pátek 16. květen 2008, 13:44
Wingec,
pokud to bude v Maxu, tak možná jo ;)
Gerlin
Pískle

17 příspěvků
02. říjen 2006
Brno
Příspěvekod Wingec » pátek 16. květen 2008, 13:45
tak joo :D
Wingec
Howgh
Howgh

9773 příspěvků
27. září 2006
Brno
Příspěvekod Marka » pátek 16. květen 2008, 13:53
Wingec - soukroma skolka u nas (ustecky kraj) stoji 80 Kc na hodinu (neni v tom jidlo)

Marka
Marka
Diskutérka
Diskutérka

2926 příspěvků
21. září 2006
ÚB 2006
Příspěvekod Gerlin » pátek 16. květen 2008, 14:03
Tak to je všude zhruba tak podobné. Na Brno (je to dražší než v menších městech) to tedy vychází 88 - 95 Kč / hod. Tedy na tu školku, o které jsi psala.
Gerlin
Pískle

17 příspěvků
02. říjen 2006
Brno