ADV TOP
ADV LEFT

Francie Provence s dětmi, poraďte prosím nám

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Peg » sobota 15. srpen 2015, 12:00
My byli letos rozhodne coloredo de rustrel piskovcove skaly, rousiĺon, kanon verdon,
Peg
Diskutérka
Diskutérka

2560 příspěvků
22. září 2006
Praha - západ
Příspěvekod Suri » neděle 16. srpen 2015, 10:27
Díky moc za postřehy a doporučení.

Mám trochu obavy z toho cestování karavanem. Oba tatínci jsou takoví trošku dobrodruzi, rádi by využívali hlavně různá parkoviště, Stellplazy a kempy minimálně. Úplně si to nedovedu představit.

Včera jsme udělali plán, že pojedme nejdřív přes Mnichov, Rakousko, Itálii do Monaka a na Azurové pobřeží. Tam je plán projet si Provence a pobřeží třeba po Camarque a dál se uvidí. Cestu zpět bychom vzali přes Francii. Dede, tak možná i třeba kolem vás. ;o)

Plány jsou hodně hrubé.

Suri
Suri
Kecka
Kecka

1833 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Evita » neděle 16. srpen 2015, 20:01
Suri, neboj se toho, Francie je země, která je na to úplně v pohodě. Projela jsem ji dvakrát vždy po 3 týdnech, v kempu jsem spala celkem 3krát? S obytným autem je to naprostá paráda (to nás teprve čeká:))
Ale já teda nejsem moc kempovej typ:)

Z míst bych asi doplnila ještě údolí řeky Ardeche (Verdon teda samozřejmě taky, to by byla chyba minout), fajn je vápencový bradlo Alpilles, s úžasným opevněným městečkem Les Baux, víc mě teď nenapadá.
Evita
Kecka
Kecka

1731 příspěvků
25. červenec 2007