ADV TOP
ADV LEFT

Zkušenost - AquaBabyClub

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Moth » úterý 15. červenec 2008, 15:21
Ahoj, vím, že poptávka po plavání kojenců je veliká, a firem, které je provozují už je taky poměrně dost. Chtěla bych se s vámi podělit o vlastní zkušenost, která vám třeba pomůže s výběrem firmy, u které polavání absolvujete.
Dva kurzy jsme s Barunkou absolvovaly u firmy AquaBabyClub.
První kurz na bazéně v Krči, kde zázemí bylo docela příjemné, ale některé z lektorek, kterých se nám během jednoho kurzu pár vystřídalo, byly opravdu zvláštní (co se jejich zápalu pro práci s dětma, jejich zájmu a volby aktivit během lekcí týče).
Jedna "suplující" lektorka se nám líbila, proto jsme se na další kurz přesunuly na bazén do hotelu Panorama. Bazén moc pěkný, ale zázemí děs. Temná místnůstka se dvěma palandami, mezi kterými se taktak prošlo. Pokud se tam na lekci mělo připravit 7 mamin s dětmi, byla to síla. A to menluvím o tom, že se tam potkávaly maminy i z po sobě jdoucích lekcí. Co se lektorek týče, bylo to ještě horší. Ta, za kterou jsme se vlastně přesunuly, hned po druhé lekci zmizela a pak už se to střídalo (na 10 lekcí jsme měly 5 lektorek). Takže lekce probíhaly asi tak, že ten, kdo zrovna byl v bazéně se nás vyptával, co děti už dělaly, co je bavilo, co chceme dělat my ... myslim, že to, aby si mezi sebou předávaly informace a postaraly se o to, aby kurz měl nějaký vývoj, je základ! Z některých lekcí jsme byly opravdu v rozpacích!
No a teď poslední věc ... Baru byla nemocná (byly jsme i na pohotovosti), takže jsme dvě poslední lekce propásly. Řádně jsme se omluvily ... ale protože to byly poslední lekce, podle podmínek kurzu jsme neměly žádnou možnost náhrady. S kontaktní osobou jsem se snažila nějak rozumně vykomunikovat náhradu (během prázdnin pořádají i jednotlivé lekce, takže bychom ani nikomu nezasahovali do běžícího kurzu), ale setkala jsem se pouze s velmi podivným přístupem (chodily mi podivné "automatické" odpovědi hodinu po odeslání mého mailu, argument, měla jste se kouknout na web, lektorlky říkaly, že tu nebudu - říkat to mohly, my tam nebyly, protože jsme byly nemocné!!!!, ...)no líčit, jak probíhala emailová komunikace by bylo na dlouho, prostě to bylo nepříjemné a závěr žádný.

No, potřebovala jsem se trošku vypovídat. Nejde mi snad ani o těch cca 500,-, o které jsme přišly, ale o ten fakt, že když je po něčem poptávka, nějak se ztrácí normální zájem a slušné chování k zákazníkovi. Na to, že jsem jim zaplatila už dva kurzy, čekala bych určitě trošku jiný přístup.

Jsem si jistá, že je tu spousta maminek, které s touto firmou mají dobrou zkušenost ... ale já si musela ulevit.
Moth
Howgh
Howgh

5270 příspěvků
31. červenec 2007
Příspěvekod Sedmikraska » úterý 15. červenec 2008, 20:58
Ahoj, taky s nimi nemám dobrou zkušenost, naštěstí jsem tam šla jenom na tu zkušební hodinu. A pak už jsem šla jinam... jestli jsi odněkud z Prahy 4, doporučuju baby club Terezka ;)
Maya 22.10.2007
Lilla 24.7.2010
Vincent 13.9.2014

Age is a state of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.
Sedmikraska
Diskutérka
Diskutérka

2970 příspěvků
13. květen 2007
Příspěvekod Daniela » úterý 15. červenec 2008, 22:34
:-? AQUA BABY CLUB
Naposledy upravil Daniela dne 15. červenec 2008, 22:36, celkově upraveno 1
Obrázek
Daniela
Klábosilka
Klábosilka

483 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Daniela » úterý 15. červenec 2008, 22:35
Já mám s nimi také špatné zkušenosti. Náhrady za omluvené plavání nulové.
Naštěstí jsme měli alespoň dobrou instruktorku.
Chodili jsme plavat do KlubHotelu u Průhonic- mají tam bazén se slanou vodou (ale studenou). V hotelu Panorama jsme byli jednou a ten prostor je teda strašně malinkatej.
Přístup při řešení studené vody v bazénu strašný. Bylo mi řečeno, že se mi studený jen zdá, protože jsme v určité fázi menstruačného cyklu )asi nás všech 9 bylo ve stejné fázi a děti taky, když byly modré). A tím že jsem se dovolila ozvat, tak mi byly zrušeny i slíbené náhrady.

Kurz jsme ani nedokončili. Jednání fakt děsný.

Daniela a Matýsek
Obrázek
Daniela
Klábosilka
Klábosilka

483 příspěvků
21. září 2006
Praha
Příspěvekod Kacenka1 » středa 16. červenec 2008, 07:01
Sedmikrasko, taky chodime do Terezky a maximalni spokojenost :hura:
Natálka 2007+Esterka 2011
Kacenka1
Drbna
Drbna

4518 příspěvků
15. červenec 2007
Příspěvekod Moth » středa 16. červenec 2008, 08:05
Sedmikraska píše:Ahoj, taky s nimi nemám dobrou zkušenost, naštěstí jsem tam šla jenom na tu zkušební hodinu. A pak už jsem šla jinam... jestli jsi odněkud z Prahy 4, doporučuju baby club Terezka ;)

Moc dík za tip :-*
Moth
Howgh
Howgh

5270 příspěvků
31. červenec 2007
Příspěvekod Moth » středa 16. červenec 2008, 08:07
Daniela píše:Já mám s nimi také špatné zkušenosti. Náhrady za omluvené plavání nulové.
Naštěstí jsme měli alespoň dobrou instruktorku.
Chodili jsme plavat do KlubHotelu u Průhonic- mají tam bazén se slanou vodou (ale studenou). V hotelu Panorama jsme byli jednou a ten prostor je teda strašně malinkatej.
Přístup při řešení studené vody v bazénu strašný. Bylo mi řečeno, že se mi studený jen zdá, protože jsme v určité fázi menstruačného cyklu )asi nás všech 9 bylo ve stejné fázi a děti taky, když byly modré). A tím že jsem se dovolila ozvat, tak mi byly zrušeny i slíbené náhrady.

Kurz jsme ani nedokončili. Jednání fakt děsný.

Daniela a Matýsek

Jo, na studenou vodu jsem zapomněla ... na Panoramě to bylo furt, děti se fakt klepaly a i ta půlhodina v tý vodě byla dlouhá. A doporučení? Nevynořujte je z vody a nebo jim u nás kupte dětskej neoprén :grr:
Moth
Howgh
Howgh

5270 příspěvků
31. červenec 2007
Příspěvekod Denny » čtvrtek 17. červenec 2008, 23:27
no my taky spatna zkusenost, chodili jsme na vysehrad, vse co pises stejne, jen s kvalitou vody jsem byla spokojena, s teplotou mene, nemenstruovala jsem ani mesice pote, fakt nevim cim to mohlo byt :D.

emma vodu miluje ale lekce v abc proplakala.

koupila jsem si knizku a plaveme si podle ni, posledni dobou v cestlicich, voda tepla, dite trese smichy, financne to vyjde stejne.
Obrázek
Denny
Klábosilka
Klábosilka

389 příspěvků
27. listopad 2007
praha
Příspěvekod Sedmikraska » pátek 18. červenec 2008, 07:19
Jo, to jsem úplně zapomněla - v baby clubu Terezka je cena za hodinu velmi slušná (na Prahu) 320Kč :)
Maya 22.10.2007
Lilla 24.7.2010
Vincent 13.9.2014

Age is a state of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.
Sedmikraska
Diskutérka
Diskutérka

2970 příspěvků
13. květen 2007
Příspěvekod Nico » pátek 18. červenec 2008, 08:00
Ahojky, tak ja mam s ABC zase jen vybornou zkusenost (plaveme u nich uz rok v kuse), ale chodime plavat do Kolina. Casove je to lepsi nez se boxovat v prazske doprave (bydlime za Cernakem). Krasny novy aquapark, pristup lektorek skvely, nahrady bez problemu, oddeleny detsky bazenek s brouzdalistem, vodicka super. Cena za kurz bezkonkurecni - 1.500,- za 10 lekci pro pokracujici plavacky, pro zacatecniky 1.650,-. CD s fotkama v cene kurzu.
S nahradou posledni lekce jsem mela taky smulu, ale nevadilo mi to.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázekwww.hippsy.net a www.warmme.cz - barevné bederní pásy
Nico
Howgh
Howgh

5377 příspěvků
21. září 2006
Praha - východ
Příspěvekod Moth » pátek 18. červenec 2008, 08:24
Nico píše:Ahojky, tak ja mam s ABC zase jen vybornou zkusenost (plaveme u nich uz rok v kuse), ale chodime plavat do Kolina. Casove je to lepsi nez se boxovat v prazske doprave (bydlime za Cernakem). Krasny novy aquapark, pristup lektorek skvely, nahrady bez problemu, oddeleny detsky bazenek s brouzdalistem, vodicka super. Cena za kurz bezkonkurecni - 1.500,- za 10 lekci pro pokracujici plavacky, pro zacatecniky 1.650,-. CD s fotkama v cene kurzu.
S nahradou posledni lekce jsem mela taky smulu, ale nevadilo mi to.

Nico, v Praze jsou ceny trochu jiné a přišli jsme o poslední dvě lekce kvůli nemoci. Jednu bych taky asi zkousa.
Moth
Howgh
Howgh

5270 příspěvků
31. červenec 2007
Příspěvekod Nico » pátek 18. červenec 2008, 09:48
Moth, ja to chapu. Tim, ze vlastne chodime uz rok, tak jedna dve lekce vynechani se v tom ztrati. Ja jsem od kamaradek slysela, ze nektere kluby v Praze neposkytuji moznost nahrady vubec, coz mi prijde naprosto nepochopitelne.
Ceny v Praze jsou uplne silene, zrejme je to tim, ze pronajem bazenku je taky nekde jinde, i kdyz jsou ty bazeny stare a neprizpusobene pro prtata.
Snad najdes klub, kde budes spokojena. Ja jsem svou zkusenost musela napsat, treba si to prectou maminky, ktere maji Kolin v dosahu ;) ja jsem tam vazne moc spokojena.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázekwww.hippsy.net a www.warmme.cz - barevné bederní pásy
Nico
Howgh
Howgh

5377 příspěvků
21. září 2006
Praha - východ
Příspěvekod Moth » pátek 18. červenec 2008, 10:06
Nico píše:Moth, ja to chapu. Tim, ze vlastne chodime uz rok, tak jedna dve lekce vynechani se v tom ztrati. Ja jsem od kamaradek slysela, ze nektere kluby v Praze neposkytuji moznost nahrady vubec, coz mi prijde naprosto nepochopitelne.
Ceny v Praze jsou uplne silene, zrejme je to tim, ze pronajem bazenku je taky nekde jinde, i kdyz jsou ty bazeny stare a neprizpusobene pro prtata.
Snad najdes klub, kde budes spokojena. Ja jsem svou zkusenost musela napsat, treba si to prectou maminky, ktere maji Kolin v dosahu ;) ja jsem tam vazne moc spokojena.

NICO, to je naprosto v pořádku ... mým záměrem nebylo založit stěžovací diskuzi ... jak jsme psala, prostě mě trochu vytočil přístup a musela jsem si ulevit ;)
A je jasný, že třeba i tady v Praze to nemusí být na jednotlivejch "pobočkách" ABC totéž.
Prostě budu pátrat po něčem, co mi víc sedne:)
Moth
Howgh
Howgh

5270 příspěvků
31. červenec 2007