ADV TOP
ADV LEFT

Montessori skolka v Brne

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Dalif » čtvrtek 28. srpen 2008, 21:57
Montessori skolka v Brne - mate zkusenosti ?
Na netu jsem nasla, ze je v Zidenicich, Obranech, Vinohradech a Lesne, ne- doporucujete nejakou?

dekuji D
Vitek 10/2005, Zuzka 4/2007, Borivoj 10/2010
Dalif
Howgh
Howgh

5174 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dana klaudie » pátek 29. srpen 2008, 08:01
Dalif - vidím, že také zoufale hledáš školku pro dítě... jedna moje kamarádka chválí tu soukromou,na Šrámkově jestli ti to pomůže... ;)
Janička * 4.4.2006 3250g/49cm
Obrázek

Evička *12.6. 2011 2950g/48cm
Obrázek
Dana klaudie
Krafařka
Krafařka

715 příspěvků
17. červenec 2007
Brno
Příspěvekod Lightblue » pátek 29. srpen 2008, 08:19
Běž se tam sama podívat a uvidíš. Doporučení jsou fajn, ale tobě vyhovovat nemusí. Takže si dej čas a navštiv je, zeptej se jaký mají program, jak moc praktikují Montessori (pokud ti jde o tohle), jaké zkušenosti má personál s Montessori, ale také jací jsou to pedagogové. To je důležité. ;)
Lightblue
Diskutérka
Diskutérka

2262 příspěvků
12. srpen 2007
Příspěvekod Jana28 » pátek 29. srpen 2008, 08:39
Přidala bych dotaz, jak těžké je tam dítě dostat? Je zájemců hodně? Starší dcerka je tichá, klidná, v kolektivu neprůbojná, vše si nechá líbit, mám strach, že v normální školce by byla za otloukánka :(
Jana28
Howgh
Howgh

19205 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zita » pátek 29. srpen 2008, 11:31
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Zita
Krafařka
Krafařka

994 příspěvků
07. leden 2007
Brno
Příspěvekod Brum » pátek 29. srpen 2008, 11:58
Já chodím s malou do Komína, je tam centrum a teď od září i školka. Ale jen 2 x týdně. Tady je odkaz:
http://www.sweb.cz/montessori-morava/
Brum
Kecka
Kecka

1815 příspěvků
20. listopad 2006
Brno
Příspěvekod Marky77 » úterý 02. prosinec 2008, 20:54
Ahoj Bebet,

2 400 kc je ještě v pohodě , jedna mont. v brně stojí 10 000 na měsí bez jídla, tak to je teprve mazec :roll: , ja o montes. docela četla, zdá se mi to jako myšlenka a vyuka dobré , jen mne na tom vadí to školné...hm...na všem dobrém se bohušel dnes vydělává...a hlavně na dětech...
jinak jsou o teto tematice nejake knižky , daji se i sehnat někde v knihovně , tak kdyby jsi měla zajem, tak pošlu názvy...jinak se na monts. vyuku mužeš jít podívat do jakehokoli centra , ja byla v komině , první návštěva je zdarma a pak se mužeš nahlásit do kroužku...tak zajdi a uvidíš...
Marky77
Pískle

7 příspěvků
24. listopad 2008
Příspěvekod Markytaja » úterý 15. prosinec 2009, 14:29
ahojky, montessory centrum je ještě v Komíně, je tam centrum pro hraní a měla tam vznikat i montessori školka, škola tam už myslím je, jak to dopadlo ze školkou nevím. nicméně bych ti chtěla doporučit supr zábovu a to v Bongu, nevím , zda o tomto centru víš, je to tam fakt bomba.Na ploše 2600 metrů čtverečních je připraveno bezmála dvacet hracích atrakcí a sportovních zařízení pro děti od dvou do dvanácti let.my jsme tam byli s naší tří letou holčičkou a dřív než po zavíračce jsem neodcházeli.Pro rodiče je připraveno bistro, čtenářský a internetový koutek, či sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může Bongu prožít celá rodina společně celý den plný zábavy! V Bongu bude po Vánocích i nejatraktivnější české auto – předchůdce VW Brouka – Tatra 97. Je možnost jej vidět na vlastní oči, dovědět se o vyhraném sporu s firmou Volkswagen, mimořádně zajímavé pro tatínky :). Taky jsem slyšela, že část vstupného bude věnována na adopci na dalku. Maslím, že by to měla být desetikoruna z každé vstupenky, což je opravdu supr věc..... :erik:
Markytaja
Pískle

7 příspěvků
14. prosinec 2009
Příspěvekod Veera » úterý 15. prosinec 2009, 14:35
Tak já myslím, že to je reklama, ne? Domluv se s adminkou na nějakých podmínkách reklamy.
Co jídlo, už jste to nějak vyřešili?
Taky jsem nepochopila, že se začaly platit žetony na motokárky, to ze začátku nebylo.
Jinak dobrý.
Veera
Diskutérka
Diskutérka

2826 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Markytaja » středa 16. prosinec 2009, 13:08
Ahojky Vero,
jelikoz mi do mailu dosla zprava z baby-cafe, abych reagovala na montessori diskusy, tak jsem reagovala a opravdu mne nenechalo chladnou neco o Bongu napsat, kdyz tam bude ted plno nového. Nevim z ceho tak usuzujes, nicmene mozna, jak se tak na to divam, to asi jako reklama vypada :), ale ja jsem jen obycejna mamka na materske s dvema detmi a nebavi mne sedet doma a vim ze plno maminek hleda nejakou supr zabavu, kde se mohou pobavit nejen deti, ale i ony a hlavne kdyz vyrazi i tatinci, tak je supr, kdyz je tam pro ne neco taky, to vim ze sve zkusenosti :D a Bongo mne natolik zaujalo, ze jim vic nez fandim :hura: , opravdu se tam cela rodina vzdy skvele pobavime a proto si myslim, ze o teto zabave rady uslysi i jini. Proc si to nechavat pro sebe a nerict to ostatnim :( ??? S tim jidlem nevim co myslis, jen mne nekdy tam vadi, kdyz musim stat dlouhou radu u bufetu, jo to by se mozna mohlo zlepsit. Jinak pokud by mne treba zaujalo lanove centrum na Lesne, tak o nem taky budu pekne psat. Nicmene to ted u nas jeste neni v kurzu, jelikoz deti jsou male :mimiholka: . Pokud by jsi vedela i ty o nejake zabave budu rada, kdyz napises, rada se tam s detmi vypravim, nikdy neni informaci o zabave dost. :hura:
Markytaja
Pískle

7 příspěvků
14. prosinec 2009
Příspěvekod Veera » čtvrtek 17. prosinec 2009, 14:02
Když pominu, že tvému druhému příspěvku úplně přesně nerozumím, tak ještě upřesním proč to považuju za reklamu.
Jednak mi příjde, že to s diskusí "Montessori skolka v Brne" vůbec nesouvisí. Taky je divné, že se někdo zaregistruje a hned má potřebu opěvovat Bongo. Navíc tímto stylem. Já tam byla několikrát a rozhodně si nepamatuju, že se ...Na ploše 2600 metrů čtverečních je připraveno bezmála dvacet hracích atrakcí a sportovních zařízení pro děti od dvou do dvanácti let... to je tako text z reklamního materiálu. Celý další text tvého prvního příspěvku je prostě reklama.

S tím jídlem jsem jsem myslela, jestli je pořád jen párek v rohlíku nebo už se vaří jak bylo avízováno. Fronty za nás nikdy nebyly, to bylo OK.

Jinak celkově nápad dobrý, mně se to fakt líbí, každý takový počin cením a fandím, ale prostě za reklamu se na BC platí.
Veera
Diskutérka
Diskutérka

2826 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Markytaja » sobota 19. prosinec 2009, 12:57
vymlouvat ti nic nebudu ani nemám potřebu, z mé strany je to ztráta času, který mohu věnovat svým dětem :mimiholka: ,jelikož každý si může myslet o každém přízpěvku své, nicméně si myslím, že by pak bylo vše o čem se ve svých přízpěvcích zmiňujeme reklama, třeba na na jednom servru je přízpěvek ohledně pořadu výměna manželek, to je taky asi reklama že :?: , nebo jsemn narazila na téma "duly", tak to by se taky mohlo brát za reklamu, aby si je lidé brali k porodu, jinak nová nejsem, byla jsem tu jako marky77, nicméně mne nešlo se nyní na toto jméno přihlásit, tak jsem se musela znovu zaregistrovat :( , možná už tomu rozumíš ,proč jsem reagovala na téma montessori - jelikož mi došlo do pošty, že toto téma sleduji....měj se pěkně.
Markytaja
Pískle

7 příspěvků
14. prosinec 2009
Příspěvekod Markytaja » neděle 20. prosinec 2009, 14:08
jo ještě k tomu jídlu, nevím, zda ti to tu mohu napsat ;) , aby jsi si nemyslele, že je to zas reklama :D , je tam třeba smažák, grilované kuře, zeleninový kuřecí salát, dá se na to podívat i na jejich stránkách http://www.bongobrno.cz/gastro, jídlo docela i chutná a ceny se mi podle toho ceníku taky nezdají velké, :mimikluk: měj se pěkně
Markytaja
Pískle

7 příspěvků
14. prosinec 2009
Příspěvekod Miruš » středa 10. březen 2010, 16:28
Ahoj,

já jsem se byla podívat v Židenících a líbilo se mi tam. Zajímavé pomůcky, milá paní učitelka. Budu tam teď chodit do kurzu, tak pak třeba napíšu víc. S tím jídlem nevím, dneska měli buchtičky s krémem, to bych dceři zatím nedala. Nevařím jí nic s mlékem, ale v tom jsme pro okolí dost exoti. Takže ta strava mě asi taky bude trochu trápit.

Mirka
Miruš
Klábosilka
Klábosilka

372 příspěvků
28. duben 2007
JM
Příspěvekod Avespasseri » pátek 07. březen 2014, 19:07
Veera píše:Když pominu, že tvému druhému příspěvku úplně přesně nerozumím, tak ještě upřesním proč to považuju za reklamu.
Jednak mi příjde, že to s diskusí "Montessori skolka v Brne" vůbec nesouvisí. Taky je divné, že se někdo zaregistruje a hned má potřebu opěvovat Bongo. Navíc tímto stylem. Já tam byla několikrát a rozhodně si nepamatuju, že se ...Na ploše 2600 metrů čtverečních je připraveno bezmála dvacet hracích atrakcí a sportovních zařízení pro děti od dvou do dvanácti let... to je tako text z reklamního materiálu. Celý další text tvého prvního příspěvku je prostě reklama.

S tím jídlem jsem jsem myslela, jestli je pořád jen párek v rohlíku nebo už se vaří jak bylo avízováno. Fronty za nás nikdy nebyly, to bylo OK.

Jinak celkově nápad dobrý, mně se to fakt líbí, každý takový počin cením a fandím, ale prostě za reklamu se na BC platí.

No, já mám Bongo taky ráda... ale obvykle tam víc než pár hodin nevydržíme, protože je tam tak po čtvrté, páté hodině obvykle spousta dětí, strašný hluk a fronty na trampolíny. Navíc tam bohužel nemůžeme chodit moc často, protože je to docela drahá zábava. A to mám jen jedno dítě. Když se někde objeví vstupenka pro rodiče zdarma, tak jdeme. Dovnitř si člověk, s výjimkou malých dětí, nesmí brát vlastní jídlo a pití... i když, pravda, už se tam dá najíst i něčeho jiného než párku v rohlíku :-)
To jen pro vyváženost pohledu :-))))
Sem chodím vnímat, že ten život je opravdu často radost i starost, a na www.zitjak.wordpress.com píšu o tom, že Žít je umění. A že to teda kolikrát je :-)
Avespasseri
Pískle

59 příspěvků
22. červenec 2013