ADV TOP
ADV LEFT

Co umí barvy, nůžky, lepidlo

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sluninecko » čtvrtek 30. říjen 2008, 14:35
Ahojda maminky, nemáte některá tuto knížku doma Co umí barvy, nůžky, lepidlo? Chtěla jsem se zeptat, jestli je dobrá a zda z ní čerpáte nápady pro děštivé dny? V knihkupectví jsem ji nikde neviděla.
http://www.knihkupec.com/vypis.php?out=detail&did=62905
Sluninecko
Žvatlalka
Žvatlalka

185 příspěvků
25. prosinec 2007
Praha
Příspěvekod Ronica » čtvrtek 30. říjen 2008, 17:06
Bohužel neporadím :( , nemám ji ani jsem ji nikde neviděla, tak hodně úspěchu při shánění ... ;)
Ronica
Diskutérka
Diskutérka

2536 příspěvků
29. říjen 2007
Českobudějovicko
Příspěvekod Pavlis » čtvrtek 30. říjen 2008, 19:36
jestli se nepletu, u nás jsem jí v knihkup. viděla, můžu se tam zítra juknout, ale až odpo.. ;)
Pavlis
Treperenda
Treperenda

1330 příspěvků
07. červen 2007
Dobříš
Příspěvekod Leona » pátek 31. říjen 2008, 08:00
Ahoj, já tuhle knížku doma mám a osobně se mi moc líbí. Je tam spousta nápadů co si za dlouhých zimních večerů s dětma vyrobit. s klukem už jsme pár věcí dělali a co se mi tam taky líbí, že ke každému výrobku je i nějaká říkanka. Takže já jí doporučuju :)
Leona
Klábosilka
Klábosilka

527 příspěvků
19. srpen 2007