ADV TOP
ADV LEFT

Dokdy s dítkem do dětské kavárny

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Aniiik » středa 12. listopad 2008, 09:41
Ahoj holky, řeším takovej "problém" .... do jakého věku se dá s dítkem chodit do dětské kavárny? Mám 3,5 letou holku, je drobná, tak vypadá na tři roky, ale už mi připadá, že začínáme být na kavárnu pomalu velcí. Když tam příjde maminka s malým dítkem a třeba pětiletým sourozencem, tak to už úplně bije do očí, ty velký děti berou hračky, vládnout tam, a prcci se jich někdy i bojí ........ to proboha není nic proti vícedětným maminkám, je jasné, že starší dítě nenechaj doma. jen tak uvažuju nad sebou, jak dlouho tam ještě můžu chodit, abych si nepřipadala divně. Asi je to nějakej můj vnitřní problém, ale i tak díky za názory, A.
Aniiik
Krafařka
Krafařka

814 příspěvků
22. červen 2008
Brno
Příspěvekod Zdenicek » středa 12. listopad 2008, 09:45
ja bych rekla, ze dokud to bude dite bavit a dokud nezacne terorizovat ty ostani, ne?
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mamamila » středa 12. listopad 2008, 10:03
to me nenapadlo ze je to omezeno vekem
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Aniiik » středa 12. listopad 2008, 10:08
právěže to není omezeno, jde mi jen o to, dokdy je to "vhodné", kdy už to není "normální" .... protože jak píšu, už teď si mezi těma batolícíma se dětma připadám s "velkou" holkou divně. A.
Aniiik
Krafařka
Krafařka

814 příspěvků
22. červen 2008
Brno
Příspěvekod Zdenicek » středa 12. listopad 2008, 10:11
moc to resis 8-) :D :D .. to je stejny jako na piskovisti
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Aniiik » středa 12. listopad 2008, 10:17
nojo vidíš, pískoviště mě nenapadlo, tak to budu mít na jaře další problém :)
Aniiik
Krafařka
Krafařka

814 příspěvků
22. červen 2008
Brno
Příspěvekod Bazalka » středa 12. listopad 2008, 10:46
Ahoj,
nedávno jsem byla po dlouhé době v jedné baby cukrárně s hernou, kde řádily děti odhadem od 1roku do 7 let a uvažovalajsem nad tímtéž :-? No a došla jsem ke stejnému názoru, který je již výše napsán - "Moc to řešíš" :D
Takže chodím se synem 5let /vypadá tak na 7-8let/ i 2 letým synem a od kávy bedlivým okem hlídám, aby nesmetli nějakého mrňouska, případně nekradli menším hračky atp. Takže si myslím, že to rozhodně není omezené věkem, spíš o rodičích /mě zase hrozně rozčílí maminky co nevidí, neslyší a jejich dítko řádí jako černá ruka bez omezení/, protože občas je zkrátka třeba děti usměrňovat. Konec konců pro ty menší jsou to první střety s "drsnou realitou" a pro ty větší zase škola ohleduplnosti :)
Bazalka
Bazalka
Pískle

60 příspěvků
10. říjen 2006
Kladno
Příspěvekod Bluma » středa 12. listopad 2008, 11:04
Pokud nikde nic nezakazuji, tak bych to neresila. Detska kavarna je pro rodice s detma ne? Nase holky mimina respektuji a opatruji je. Hracky jim neberou, ani je nijak nestrasi. Asi je to o vychove. Ja bych takovydle kraviny vubec neresila, ale ja mam 3 deti a resim daleko pro men "dulezitejsi" veci. :) At si vsichni trhnou nohou!!!

B.
Bluma
Klábosilka
Klábosilka

499 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Masinka » středa 12. listopad 2008, 12:59
to není o věku, ale o výchově. Dítě nad 3 roky už musí vědět, že se ostatním hračky neberou a už vůbec se jim neubližuje. Že k tomu každá maminka přistupuje jinak je jiná věc, on se ten pohled taky s věkem dítěte mění ;) (to vím sama podle sebe, nechávám tomu víc volný průběh). Když jde do tuhého (moje dítě je mláceno lopatkou apod.) neváhám zakročit sama a staršímu dítěti vynadat (pokud jeho rodič nereaguje). Já to teda řeším na pískovišti, netuším co je "dětská kavárna" :D (hernička, resaturace s dětským koutkem?)
Masinka
Diskutérka
Diskutérka

2858 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Marky77 » úterý 02. prosinec 2008, 20:45
ahoj holky myslim, že to opravdu moc řešíte :D ,že opravdu záleží na trom jaké dítko je, znám i mrňouse co tyranizují ty velké 8-) , takže pohodička, jen dohlédnout na prcka a hurá do kavárny :mimiholka:
Marky77
Pískle

7 příspěvků
24. listopad 2008
Příspěvekod Marky77 » úterý 02. prosinec 2008, 20:46
ahoj holky myslim, že to opravdu moc řešíte :D ,že opravdu záleží na trom jaké dítko je, znám i mrňouse co tyranizují ty velké 8-) , takže pohodička, jen dohlédnout na prcka a hurá do kavárny :mimiholka:
Marky77
Pískle

7 příspěvků
24. listopad 2008