ADV TOP
ADV LEFT

Rady pro provoz MC

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Maruška » středa 25. únor 2009, 18:38
Ahoj holky, s kamarádkou jsme u nas na vesnici zařídily MC a už máme konečně hotovo:-)¨Ted bychom tomu chtěly dát trochu řád, tak sháním inspirace na nějaké hry, cvičení - stačí třeba odkaz na nějakou dobrou knížku. Taky mi prosím třeba poraďte nějaký hračky nebo pomucky... my , tam kam jsem chodila měly jen skluzavku a ten tunel z Ikey.
Díky za jakoukoli radu nebo tip ;)
Maruška
Treperenda
Treperenda

1289 příspěvků
29. září 2006
Příspěvekod Misa79 » středa 25. únor 2009, 18:51
Ahoj Maruško- v našem MC na vesnici máme bazének s míčky,skluzavku,trampolínu,kočárky,odstrkovadla,různé stavebnice,různé druhy plastelíny,barvy na tělo,prostě od všeho trochu.Věci se pořizují na vánoce kde se maminky skládají na dárky a zbytek se pořizuje z peněz co se dávají za provoz.Pořizuje se hlavně to co se maminkám doma osvědčilo.Pořádáme různé akce jako maškarní karneval,Mikulášká nadílka,Vánoce,jezdíme i na víkendovou dovolenou.Dědi si hrají maminky si povídají,jinak to nějak odborně vedené není.Snad jsem ti aspoň trochu poradila.
Misa79
Howgh
Howgh

6508 příspěvků
10. červen 2007
Běhařovice kousek od Znojma
Příspěvekod Marcuška » středa 25. únor 2009, 20:06
Ahoj, k tomu, co psala Misa, bych doplnila, že my máme v MC hudební nástroje (bubínky, xylofony, rolničky, triangl, taková dřívka na ťukání) - děláme někdy orchestr, kuchyňka.
Naše lektorka cvičení nedávno sháněla pro inspiraci tuhle knížku
http://obchod.portal.cz/produkt/hry-pro ... y-s-detmi/
Já ji teda doma nemám, ale prohlížela jsem ji a zdála se mi dobrá.
Marcuška
Kecka
Kecka

1870 příspěvků
29. leden 2008
Praha 5
Příspěvekod Kotynka » čtvrtek 26. únor 2009, 07:48
Ahoj holky, zrovna řešíme stejný problém - prostory už máme, potřebujeme hračky. Máte na všechny atesty? A můžete poradit, kde jste je nakoupily? Trampolína, kuličky atd...
Kotynka
Pískle

81 příspěvků
07. březen 2007