ADV TOP
ADV LEFT

Anglické pohádky online, nebo download

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod -eva- » pátek 13. březen 2009, 10:47
Ahoj,
ráda bych se zeptala jeslti nevíte o nějaké stránce s anglickými pohádkami ke sledování online, nebo k downloadu? Docela mě překvapilo, že to existuje v češtině, třeba
http://serialy.itelka.com/kacerovo
ale potřebovala bych nějaký anglický pohádky a to jsem moc nenašla :( . Nemusí to ani být nutně free, jsem ochotná i něco zaplatit, pokud možno aby to bylo spolehlivý a legální. Máte s nějakou takovou stránkou dobrou zkušenost?
Eva
-eva-
Krafařka
Krafařka

947 příspěvků
02. říjen 2006
Praha Modřany
Příspěvekod Eillee » pátek 13. březen 2009, 13:24
Evi, máš na mysli pohádky i s obrazem nebo stačí MP3? Jinak doporučuji program DC++, kde se dá stáhnout prakticky cokoliv, mrknu schválně i po těch pohádkách...
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Eillee
Kecka
Kecka

1553 příspěvků
14. červenec 2007
Most
Příspěvekod Petth » pátek 13. březen 2009, 13:30
Obrázek

Obrázek
Dárky k narození miminka a ke křtinám
Petth
Krafařka
Krafařka

903 příspěvků
01. listopad 2006
Příspěvekod -eva- » pátek 13. březen 2009, 14:27
Eillee píše:Evi, máš na mysli pohádky i s obrazem nebo stačí MP3? Jinak doporučuji program DC++, kde se dá stáhnout prakticky cokoliv, mrknu schválně i po těch pohádkách...

Díky holky :).
Mám na mysli pohádky i s obrazem, třeba ty kačery, nebo Caillou, nebo něco klidně jinýho hezkýho pro děti :). DC++ a podobný programy mají tu nevýhodu, že nevím co je tam legálně a co ne, může tam dát kdokoli cokoli, ne? Teda nevím to jistě, konkrétně DC jsem nezkoušla, neznám.
-eva-
Krafařka
Krafařka

947 příspěvků
02. říjen 2006
Praha Modřany
Příspěvekod -eva- » pátek 13. březen 2009, 19:25
Petth píše:http://www.britishcouncil.org/kids-stories.htm

Jsou tu i písničky.

Tam jsem teda video nenašla :(.
Nidko nevíte? Když to existuje česky, tak musí něco existovat i anglicky, ne?
-eva-
Krafařka
Krafařka

947 příspěvků
02. říjen 2006
Praha Modřany