ADV TOP
ADV LEFT

Dětská hřiště - seznam a popis

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lau » sobota 14. březen 2009, 09:49
Náhodou jsem našla na internetu seznam dětských hřišť u nás i ve světě s jejich stručným popisem. Takže kdyby se někomu hodilo - http://detska-hriste.ds-soft .

Případně můžeme pomoci seznámek trochu rozšířit o hřiště z našeho okolí. Určitě tak pomůžeme dalším maminkám (a třeba i tatínkům :) ).
Lau
Klevetnice
Klevetnice

3487 příspěvků
21. září 2006
Kolínsko
Příspěvekod Lora » sobota 14. březen 2009, 11:30
Lau, díky, neznala jsem a už jsem našla něco zajímavého v našem okolí, o čem jsem nevěděla. díky :) . Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha
Příspěvekod Zdenicek » sobota 14. březen 2009, 13:48
super odkaz, diky :hura:
Zdenicek
Howgh
Howgh

14890 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Tobia » sobota 14. březen 2009, 15:09
Ahoj, pro ty co jsou z Prahy a umí anglicky, tak dobré tipy kam s dětmi (nejen hřiště, ale i kavárny, restaurace, divadla ...) jsou na také na http://www.kidsinprague.com/ Detailní popisy, vlastní zkušenosti, fotky. :)

Tobia
Tobia
Kecka
Kecka

1812 příspěvků
25. září 2006
Praha
Příspěvekod Monikab. » pondělí 16. březen 2009, 02:35
Tak jsem se musela zasmát. :D My tady máme 3 krásná nová moderní hřiště a ten odkaz ukazuje to "čtvrté hřiště", které bylo šílené, už když já byla malá.
Monikab.
Diskutérka
Diskutérka

2142 příspěvků
01. říjen 2006
Praha 9