ADV TOP
ADV LEFT

hrajete si s čtyřleťákem hry- jaké ?

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mamina » pondělí 16. březen 2009, 17:55
Ahoj,
už mi hrabe z člověče nezlob se ( máme klasicky na počítání a i takovéto co se chodí po barvičkách ), tak se ptám, co je ještě takového šikovného na trhu, co zabaví dítě tohoto věku, s čím máte úspěch. myslím společenské hry, co bychom mohli hrát spolu
díky :-)
Mamina
Kecka
Kecka

1517 příspěvků
31. leden 2007
Příspěvekod Boumaska » pondělí 16. březen 2009, 17:57
Ahoj mamino,
my máme tříleťáka a momentálně s ve hrách přímo vyžívá: miluje právě ono zmiňované člověče s krtečkem, potom domino, krtečkovu zahrádku a takové kartičky s písmenky a obrázky, kdy se musí přiřazovat k danému písmenku obrázek začínající na ono písmenko.
S tím si zatím vystačíme.
Boumaska
Kecka
Kecka

1685 příspěvků
05. říjen 2006
Praha-východ
Příspěvekod Miiinah » pondělí 16. březen 2009, 18:20
Nelince, je 4,5 a miluje Černého Petra :-), pak hrajeme člověče nezlob se, to jich tady máme několik druhů. Oblíbené je i domino, pexeso a další různé hry...
Miiinah
Treperenda
Treperenda

1218 příspěvků
13. říjen 2008
Byšice
Příspěvekod Sojsinka » pondělí 16. březen 2009, 18:49
U nás jednoznačně vede skicák potřený inkoustem a po zaschnutí zmizíkujeme ;)
Sojsinka
Pískle

37 příspěvků
21. listopad 2008
Příspěvekod Aprilmouse » pondělí 16. březen 2009, 18:50
Jířa po čtvrtém roce s přehledem pochopil i pravidla Prší, a pak ty jednoduchý karetní hry jako červená bere, nebo záchod :D
Aprilmouse
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)
Moderátor diskusního fóra (Motorová myš)

13818 příspěvků
25. září 2006
Jaroměř
Příspěvekod Lesley » pondělí 16. březen 2009, 18:53
Hani doporučuju ti časopis "Pojď si hrát" ;) . (Teď tedy doufám, že to tady není nezákonná reklama :oops: :? ) Jakub je tím naprosto nadšený :kluk: . Hry jsou na podobné bázi jako "člověče" , ale pokaždé je to o něčem jiném. Omrkni někde v trafice, my teď už týden všichni kupujeme cirkus 8-) :D .
Lesley
Kecka
Kecka

1783 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Marketka76 » pondělí 16. březen 2009, 18:59
Mamino tak u nás vede spol. hra Pat a Mat od Bonaparte.Jsou tam dvě hry:Pat a Mat jedou na výlet - jako člověče,ale můžeš stopnout na plíčka,která tě vratí nebo naopak posunou dál
Druhá hra je Pat a Mat stavějí dům - to spojuje prvky Člověče nezlob se,Pexesa a Puzzle a baví i mě ;)
Marketka76
Klábosilka
Klábosilka

537 příspěvků
03. listopad 2006
Praha
Příspěvekod Dido » pondělí 16. březen 2009, 19:46
Dido
Diskutérka
Diskutérka

2115 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Mamina » pondělí 16. březen 2009, 20:00
Holky díky za tipy, vypadá to zajímavě, velmi :-) rozhodně něco pořídím, lesley, ten časopis jsem tu u nás na stánku nepostřehla, zkusím se po něm zeptat.
Já zase na oplátku napíšu, kam chodím na pohádky, ráda teď čtu ze špunta, www.spunt.cz hrozně se mi líbí,jak ta paní Matušková píše.
Mamina
Kecka
Kecka

1517 příspěvků
31. leden 2007
Příspěvekod Erozek » pondělí 16. březen 2009, 20:05
U nas taky frci kvarteto s Borkem. :)
Erozek
Žvatlalka
Žvatlalka

247 příspěvků
11. srpen 2007
Příspěvekod Inge » pondělí 16. březen 2009, 20:18
U nás frčí domino (máme obyčejné bez obrázků s puntíky místo čísel) a Carcassone. Vloni na dovolené u moře hrál Loto s krtečkem.
Inge
Treperenda
Treperenda

1072 příspěvků
29. srpen 2007
Příspěvekod Brambram » pondělí 16. březen 2009, 21:33
Hrajeme Cink! Junior, Serpentina, Lotti Carotti,Škola čarodějnic, Lotto National Geographic, zkusíme v nejbližší době Cluedo Junior a Děti z Carcassone. Záleží na naturelu a výdrži dítěte, pro dítě samotáře se mi líbí Camelot Junior
Brambram
Žvatlalka
Žvatlalka

124 příspěvků
03. říjen 2006
Ostrava
Příspěvekod Suri » pondělí 16. březen 2009, 22:52
Pokud máte možnos přeložit si návod z cizí řeči, tak ohromný výběr her mají v zahraničí a bezva ceny.

My jsme blázni na moderní deskové hry a tak už se snažíme hrát různé hry i s Elenkou. Nakoupila jsem ve výprodeji po Vánocích na www.mytoys.de. Bezvadné jsou hry od Haby, dá se vybrat už i pro děti od dvou let. Prodávají se i u nás např. na www.lokki.cz. Jinak ty jednodušší se dají i vyrobit doma svépomocí.

Přehled her je pěkný na www.hrajeme.cz.

Suri a :holka: :mimiholka:
Suri
Kecka
Kecka

1833 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Mamina » úterý 17. březen 2009, 08:42
jejda, to je najednou tipů, díky holky, jste zlatíčka :-)
Mamina
Kecka
Kecka

1517 příspěvků
31. leden 2007