ADV TOP
ADV LEFT

cirkus Andres

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Dráček » pátek 20. březen 2009, 16:11
Ahoj holky, všechny zdravím a přeju příjemný, i když chladný den. Mám otázku: máte zkušenost s představením cirkusu Andres? Zavítal k nám a my zvažujeme, zda jít či nee. Nejsem moc fanda cirkusů, připadne mi, že zvířata se tam nemají moc fajn, ale děti by rády....Takže: stojí to za to? Díky. A mějte se hezky. 8-)
Dráček
Krafařka
Krafařka

653 příspěvků
06. srpen 2008
Příspěvekod Bara » pátek 20. březen 2009, 18:22
Ahoj, jak velký děti půjdou? Manžel byl na podzim s Ondrou a bylo to prej dobrý, ale celý představení nevydržel sedět... :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bara
Treperenda
Treperenda

1253 příspěvků
30. listopad 2006
Praha 4 Spořilov (Záběhlice)
Příspěvekod Malvína » pátek 20. březen 2009, 18:32
Ahoj, já jsem byla s dcerkou loni. Přišla ze školky s lístkama, tak že to prubnem. Jako rozhodně to nebylo, jak si z dětství pamatuji na daleko větší pompéznost a pozlátko, vše se někam vytratilo. Výkony artistů poloprofesionální řekla bych. Možná mi chyběly ty dětské oči jako téměř před 30 lety ;)
Jestli jdeš kvůli dětem, to zkousneš ;) klauni, zvěřinec a focení s velbloudem se jim jistě líbit bude. ;)
Obrázek
Obrázek
Malvína
Drbna
Drbna

4225 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Leniska » pátek 20. březen 2009, 19:46
Myslím, že v cirkusu Andres jsem byla s dcerou před několika lety a nic moc. Hrozně ponuré a zakouřené, žádná velká úroveň - v půlce jsme šly domů.
Ovšem Národní cirkus original Berousek neměl chybu, tam jsem i já seděla a valila oči. Takže příště jedině na Berouska.
Leniska
Howgh
Howgh

5979 příspěvků
13. říjen 2007
Valašsko
Příspěvekod Elizabet » pátek 20. březen 2009, 20:48
taky se přikláním k názoru Lenisky. cirkus Andres nic moc Berousek je oproti tomuto úžasný a nesrovnatelný
Elizabet
Diskutérka
Diskutérka

2121 příspěvků
04. říjen 2006
Ústí nad Labem
Příspěvekod Zdendy » pátek 20. březen 2009, 22:54
Chodíme do každýho cirkusu, který kolem nás projede. Už si ani nepamatuju všechna jména. Ale rozhodně si pamatuju Berouska, ten byl fakt super Obrázek

Na druhou stranu - děcka byly nadšený z každýho cirkusu, takže bych asi na tvém místě šla ;)
Zdendy
Krafařka
Krafařka

718 příspěvků
27. červen 2007
sever Čech