ADV TOP
ADV LEFT

Dum dětí a mládeže-jaké aktivity??

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Renka » pondělí 15. červen 2009, 10:21
Ahoj všem,

naskytla se mi práce v domě dětí a mládeže, chystám se vypracovat jakýsi projekt ohledně práce s předškolními, prípadně mladšími školními dětmi.
Něco se mi v hlavě rýsuje, nicméně ocením jakýkoliv nápad, inspiraci co zajímavého dělat s těmito dětmi, případně co Vám a Vašim dětem v podobném "zařízení" chybí nebo naopak z čeho jste nadšeni :D
A nemyslím tím samozřejme klasické kroužky jako ve výtvarka, flétnička nebo angličtina... ;)
Jedná se jak o kroužky, tak o jednorázové akce, případně o celoroční hru, projekt.

Díky moc, Renka
Renka
Pískle

56 příspěvků
30. říjen 2006
Příspěvekod Lora » pondělí 15. červen 2009, 10:44
Ahoj Renko, ¨

prošli jsme už lecčíms... a když jsme byli spokojení, tak to bylo vždycky vedoucí(m) a už méně zaměřením... ale to ti asi neříkám nic nového.
Co nejvíce chybí, podle mého názoru, jsou chlapi. Takže já a syn jsme nejvíce ocenili fotbálek a dílnu (práce se dřevem), vedoucí muži. Potom ekokroužek (studentka přírodních věd), kde probírali různé "obyčejné" přírodní jevy, kombinovali to s praxí (stavění přehrad na dvorku, sázení kytek...) a výlety. Na tu ekologii se dá docela slušně sehnat i nějaký grant (EU) a je to činnost záslužná. Třeba by se z toho dal udělat i komplexní projekt (nabalit na to i třídění odpadů, výlety, bio-vaření a co já vím co ještě).
Zatím ahoj, Lora
Lora
Klevetnice
Klevetnice

3209 příspěvků
07. únor 2007
Praha