ADV TOP
ADV LEFT

Tip na program pro starší děti

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Klozajda » úterý 08. září 2009, 12:21
Jedeme pár rodin na prodloužený víkend a potřebuji vymyslet nějaký program asi na půl dne pro partu 20 dětí ve věku 8 - 12 let. Budeme spíš venku. Když bude špatné počasí, tak máme prostory i uvnitř. Na internetu jsem zkoušela hledat, ale nic moc jsem nenašla. Děkuji všem na nápady.
Klozajda
Klábosilka
Klábosilka

305 příspěvků
06. duben 2007
Příspěvekod Safienka » úterý 08. září 2009, 12:37
Ahoj, zkus tuhle stránku. Je plná fajn her, akorát teda si je chce trošku pročíst a vybrat vhodný!:-) No a jinak nejlepší je pro takhle starý děti jim na tu celou dobu udělat třeba nějakou jednu hru, například Hledání pokladu .. v průběhu na to budou hrát různý hry, budou se jim sčítat body a nakonec najdou ten poklad:-)
http://www.hranostaj.cz/
Safienka
Kecka
Kecka

1779 příspěvků
13. červen 2009
Liberec
Příspěvekod Vlasinka » úterý 08. září 2009, 13:35
zrovna nedávno jsem byla na jedné akci s dětičkama, také různě staré a dopoledne jsme pro ně udělali něco jako se dělá na den dětí, stanoviště - zapamatování předmětů, které viděly určitý čas, skákání v pytli, kuželky, skládání puzzle, běh ve velkých holínkách, stříhání odměny ze šňůry se zavázanýma očima, lovení, házení kroužků

v podvečer byly rukodělné činnosti a musím říct, že nejvíc je bavilo malování barvičkama na sklo (to dělaly každou volnou chvíli a nejen děti), pak jsme měli fixy na textil a trika a ubrouskovou techniku

večer karneval a soutěže, asi nevzpomenu na všechny - něco jako židličkovaná, ale místo židliček papírové kytky na zemi, rozpoznání předmětů se zavázanýma očima, tak a víc se mi nevybavuje, ale určitě něco vymyslíte
Vlasinka
Kecka
Kecka

1572 příspěvků
21. září 2006