ADV TOP
ADV LEFT

Hra z dětství - Ztroskotanec

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vladana » sobota 06. únor 2010, 14:57
Ahoj,
mám velkou prosbu.
Kdysi, když jsem byla malá, mamka s námi hrávala hru Ztroskotanec. Obkreslila ji tehdy někde od někoho.
Na papíru (formát A3) bylo sto očíslovaných políček od 1 do 100. Házelo se kostkou a o tolik se posunovala klasická kuželka. Na některých políčkách byly namalované obrázky a k nim úkoly. Pamatujeme si jen políčko č. 6 - Dědeček automobil si zapomněl benzín, vrať se na start.
Na dalších obrázkách byla třeba Červená Karkulka, Sančo Panza a Don Kichot (takto napsané) a spousta dalších. Někde kolem 70. byl panáček na ledové kře - Ztroskotanec, kdo na něho padl, skončil a hru prohrál.

Prosím, prosím, nehráli jste někdo něco podobného? Neporadili mně, jak šly ty obrázky a úkoly za sebou, namalovat už bych to snad zvládla.

Moc děkuju, V.
Vladana
Klábosilka
Klábosilka

432 příspěvků
06. červen 2007
kousek od Brna
Příspěvekod Vladana » sobota 13. únor 2010, 19:03
Tak už se mně podařilo hru získat a dotaz se může smazat.
V.
Vladana
Klábosilka
Klábosilka

432 příspěvků
06. červen 2007
kousek od Brna