ADV TOP
ADV LEFT

Eko - kioskování

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Barci » úterý 28. duben 2015, 08:21
Ame eko metod je dost, ale pokud vím, tak je povolená jen ta jedna jediná a to chemická, výjimku mají jen biovčelaři?
M. 2008, A. 2011
Barci
Klevetnice
Klevetnice

3616 příspěvků
19. listopad 2008
Příspěvekod Gondwana » úterý 28. duben 2015, 08:36
Plenko, před půl rokem jsem zkoušela obal na láhev uháčkovat, ale působí to na mne moc "totalitně" takže je nosím jenom tak bez obalu. Jsem na kabelku opatrná a tak se vlastně ani nemusím bát, že skleněnku rozbiju. Navíc ta rauch je maličká a dost festovní. A Bety nosí skleněnou už několik roků do školy a nikdy ji nerozbila. Má právě tu od zeleninové šťávy. Jí se ale to obháčkování moc líbilo, dlouho ji nosila v obalu, který byl mojí háčkovací prvotinou. Ale jinak můžu říct, že je spousta šikovných ženských, které zvládnou obháčkovat lahev naprosto dokonale a krásně. Stejně se mi ale pořád nejvíc líbí lahve Lifefactory. Tak třeba někdy...

Mně stačí, že na nich mám svoje obrázky:
Přílohy
IMG_20150410_164800.jpg
Gondwana
Howgh
Howgh

6503 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Kory » úterý 28. duben 2015, 08:58
plenko a oc nejaký termoopbal na lahev, nemam čas to probírat , ale krome tpiockejch miminkovskejch je toho docela dost
https://www.google.cz/search?q=termooba ... d=0CDAQsAQ
já mam flaškovník, ten neni tak nárazuvzdorný,a le zase se dá nosit jako samostatná taštička

https://www.google.cz/search?q=fla%C5%A ... A1it%C3%BD
Kory
Howgh
Howgh

6831 příspěvků
17. listopad 2009