ADV TOP
ADV LEFT

kam na dovolenou prarodiče a prvňák

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Vulpes » neděle 15. březen 2015, 22:50
Určitě už všem chybí dotazy na léto :palma: , prosím, kdyby vás něco napadlo…

Nevíte o nějakém tuzemském rekreačním zařízení vhodném pro rekreaci prarodiče + prvňák???

Mám představu, aby tam byl nějaký animační program pro děti, aby se kluk s nima neunudil a bylo to na nějaké zajímavé lokalitě, kde se dá podniknout hodně výletů a výpadů ideálně i bez auta (babička je docela výletově akční, ale neřídí...děda má auto, ale zas je to nudný patron, tak aby se ho babička nemusela doprošovat a mohli vyrazit s klukem třeba i sami)

Loni byli v Hluboké nad Vltavou v jednom zařízení, moc si to chválili, dopo celotýdenní hra pro děti, bazén, počasí jim vyšlo.....ale pěšky se tam dá dojít tak na zámek nebo na sportoviště a všechno ostatní je autem…a hodně z toho už projeli, tak vymýšlím vhodnou alternativu zas jinde.
Chtěla jsem je poslat do chatičky do kempu Sedmihorky, kde mi to přijde lokalitou a programem DOKONALÉ, ale děda (babičky přítel) si postavil hlavu, že on prostě společné sociálky nekousne :roll: (sice mu čouhá sláma z bot a chodí oblečený, že bezdomovec by mu věnoval tričko, ale holt je hogo-fogo a chce vlastní záchod na pokoji)

Nemáte tip na něco, co je polohou tak úžasné, jako ty Sedmihorky, se zábavou pro děti, ale aby tam mohli být normálně na pokojích, s polopenzí?

Díky moc!!
Vulpes
Krafařka
Krafařka

831 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Pájík » pondělí 16. březen 2015, 05:42
Zkus najít nějaký penzion v okolí, v Turnově máme "chatu" tak tam v okolí nic moc neznám, ale penzionků je tam spousta a zkusit pak nají reference na nějaký konkrétní.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3764 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Felisa » pondělí 16. březen 2015, 06:10
jak jsem začala číst, tak mě hned taky napadly Sedmihorky :-D
Moje mamka jezdí každý rok sama na týden se 4 vnučkama. Loni byly v Jizerkách (v penzionu, výlety vlakem) Letos chtěla právě Sedmihorky, ale mají dost plno (v době její dovolené) tak si pronajala chaloupku v Jinolicích (Prachovské skály)

ještě mě napadá třeba Poslův Mlýn u Doks
Felisa
Klábosilka
Klábosilka

328 příspěvků
15. listopad 2014
Příspěvekod Katynam » pondělí 16. březen 2015, 08:25
V Sedmihorkách jsou i mobilní domky s vlastní sociálkou a myslím, že i asi 3 chaty se sociálkou vevnitř. Jinak mě se ještě hodně líbí tohle http://www.liscifarma.cz/cs/. A nebo v Jinolicích kemp Eden - ve velkých chatách je taky sociálka. Ale nevím, jak s animačním programem (zas tam vždy bývalo hodně děcek a stejně se vyblbli).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katynam
Krafařka
Krafařka

720 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Vulpes » pondělí 16. březen 2015, 08:32
Pájík píše:Zkus najít nějaký penzion v okolí, v Turnově máme "chatu" tak tam v okolí nic moc neznám, ale penzionků je tam spousta a zkusit pak nají reference na nějaký konkrétní.

Copak najít penzionek, toho je hafo, to vím dobře....ale jsou mi nanic reference typu: výborně vaří, majitelé úžasní a v koupelně čisto... ;-) To mi nějak nezaručí, že tam bude ještě několik dalších dětí a někdo jim bude připravovat program. A to je to, co sháním a nevím si moc rady, proto se prám tady ;-)
Vulpes
Krafařka
Krafařka

831 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Katynam » pondělí 16. březen 2015, 08:35
Na druhou stranu republiky pak kemp Merkur u Pasohlávek http://www.kemp-merkur.cz/ubytovani/

a pokud ne do kempu, pak hotel Javor v Krkonoších http://www.hotel-javor.com/index.php

Jinak částečně i dědu chápu, já také společné wc nemám ráda, prostě na určité věci potřebuji svůj klid :palma: :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Katynam
Krafařka
Krafařka

720 příspěvků
25. listopad 2011
Příspěvekod Vulpes » pondělí 16. březen 2015, 08:52
Felisa píše:jak jsem začala číst, tak mě hned taky napadly Sedmihorky :-D
Moje mamka jezdí každý rok sama na týden se 4 vnučkama. Loni byly v Jizerkách (v penzionu, výlety vlakem) Letos chtěla právě Sedmihorky, ale mají dost plno (v době její dovolené) tak si pronajala chaloupku v Jinolicích (Prachovské skály)

že jo? :) sice jsem v těch Sedmihorkách ještě nebyla, ale podle popisu, polohy a referencí mi to přijde prostě nejvíc!! ;-) Tak pěkně jim to vymyslím a ztroskotá to na záchodě :roll:

Felisa píše:ještě mě napadá třeba Poslův Mlýn u Doks

Ha!!! Větřím stopu!! Už se v tom vrtám, to vypadá dobře :) Já jsem úplně zapomněla na malé české moře :D
Díky :)
Vulpes
Krafařka
Krafařka

831 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Katest » pondělí 16. březen 2015, 08:55
Šumavous je na tohle prima
Pak ještě v Kašperkách ten Aparthotel, tam taky mají program
Katest
Treperenda
Treperenda

1050 příspěvků
12. září 2010
Příspěvekod Vulpes » pondělí 16. březen 2015, 09:13
Katynam píše:V Sedmihorkách jsou i mobilní domky s vlastní sociálkou a myslím, že i asi 3 chaty se sociálkou vevnitř. Jinak mě se ještě hodně líbí tohle http://www.liscifarma.cz/cs/. A nebo v Jinolicích kemp Eden - ve velkých chatách je taky sociálka. Ale nevím, jak s animačním programem (zas tam vždy bývalo hodně děcek a stejně se vyblbli).

Já vím, že tam nabízejí i velké chatky se sociálkou a ten mobilní domek...ale při pohledu na ceník, že to vyjde asi na 15tis na týden (samo že bez jídla), mi to přišla hodně přeháňka :-? Za to mají už opravdu hotel a ještě s polopenzí :palma: tohle se vyplatí jen velké rodině...

Prozkoumám Liščí farmu, děkuju :)
Vulpes
Krafařka
Krafařka

831 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod JiVi » pondělí 16. březen 2015, 09:29
My byli zde, sice v zimě, ale bylo to tam fajn
http://www.starbenecko.cz/
JiVi
Pískle

14 příspěvků
12. únor 2015
Příspěvekod JiVi » pondělí 16. březen 2015, 09:32
A ještě jsem zapomněla:
http://www.hotelpeklo.cz/pro-rodice/
Naposledy upravil JiVi dne 16. březen 2015, 11:44, celkově upraveno 1
JiVi
Pískle

14 příspěvků
12. únor 2015
Příspěvekod Vulpes » pondělí 16. březen 2015, 09:59
JiVi, Katest moc děkuji, podívám se na to.

Jak vidím, tak největší nabídka je vyloženě na horách...
Vulpes
Krafařka
Krafařka

831 příspěvků
15. květen 2008
Kladensko
Příspěvekod Pajis » pondělí 16. březen 2015, 14:29
Naše prarodiče + děti jezdí na nějaký jogapobyt, kde dopoledne dospělí cvičí, děti lítají s dozorem po lese, odpoledne volná zábava. Něco takového bys nenašla?
Pajis
Klevetnice
Klevetnice

3820 příspěvků
10. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Porrima » pondělí 16. březen 2015, 17:19
Co Orea hotely? Jsou drazsi, ale mivaji slevy pro seniory. V lete maji animatori a v pripade oskliveho pocasi mivaji bazen. Byli sme loni moc spokojeni.
Porrima
Krafařka
Krafařka

714 příspěvků
19. srpen 2010
Příspěvekod Bohun » pondělí 16. březen 2015, 21:10
Ahoj,
já můžu doporučit Vranovskou přehradu. Bydlet přes léto asi nejlepší přímo na pláži, mají několik typů a úrovní (penziony Gaudeo, mobilní domky, chatky...)
http://www.vranovska-plaz.cz/cs/
Myslím tedy, že přímo animační programy nemají, ale v areálu kempu je herna, kde bývá dětí dost a občas i nějaký program. A v okolí je toho myslím taky dost (procházka kolem Dyje na lanový most, Junácké údolí, zámek Vranov, od pláže do Vranova jezdí přes léto vláček, nad zámkem jakési bunkry z dob válečných, myslím, že i elektrárna pod hrází má nově prohlídky, autem pak Znojmo s podzemím nebo krokodýlí farma v Jevišovicích, Bítovský hrad s minizoo a rozhledna Rumburak, do Bítova jde snad dojet i lodí po přehradě). My tam předloni strávili týden s dětma 3 a 7, bylo hnusně, takže bez koupání, ale i výlet na lodičce nebo šlapadle je fajn.
Dobře vyberte, já budu sledovat další tipy, at máme pro příště.
Bohun
Bohun
Žvatlalka
Žvatlalka

192 příspěvků
19. říjen 2006
Praha-východ