ADV TOP
ADV LEFT

Akvapark v Praze a okolí pro nechodící batole?

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod mimonna » středa 22. červen 2016, 23:15
Ahoj, omlouvám se, jestli už toto téma někde visí.
Chtěla bych se zeptat, který akvapark v Praze a okolí je vhodný pro batole, které zatím jen leze a stojí s oporou. Čím víc si čtu recenze, tím víc jsem nejístá. Dcera zatím nikde ve větší nádrži nebyla, vanu nemáme, ale začíná s velkou radostí masivně šplouchat vodu z vaničky a jelikož s přítelem máme akvaparky převelice rádi, myslím, že uzrála doba vyzkoušet nějaký i s dítětem.
Potřebovali bychom konkrétně takový, kde je slušné brouzdaliště třeba i s hračkami a kde není problém vozit dítě v bezpečnostním nafukovacím kruhu (mimo plavecký bazén samozřejmě).
Čestlice pro začátek nepadají v úvahu, je to drahé na to, že nevíme, jak bude dcera na vodu reagovat.
Na Barrandově mě zaráží zákaz sezení a ležení dospělých osob v dětském brouzdališti - no, jak se tam má to dítě tedy hlídat? Vestoje? Vkleče? Fakt nevím.
Šutka vypadá lákavě, ale ve všední dny má otevřeno až od 14 hodin a chtěli bychom stihnout ještě všední den před prázdninami dopoledne, kdy snad nebude tolik narváno. Ale i tak poprosím o názory, třeba se nám někdy podaří tam sjet přes víkend.
Co Kladno? Nebo ještě něco jiného? Prosím, poraďte.
mimonna
Pískle

36 příspěvků
16. listopad 2014
Příspěvekod Pájík » čtvrtek 23. červen 2016, 06:54
No super pro mrňata je Beroun, ale teď si nejsem jistá mám pocit, že tam smí děti až od 1 roku. Je tam veliký brouzdaliště, dá se pohodlně sedět kolem a i v něm.
Na Kladně jsem byla s miminem menším než rok určitě, ale brouzdaliště je tam naprd, malinký, ze tří stran je zeď takže se k němu blbě může.
Četlice jsou drahý, ale smí se tam s kočárem (nebo určitě tam lidi s kočárem byli), je tam několi mělčích bazénků s hračkama a i dost vířivek kam se s prckem dá taky uchýlit, pokud nikoho neobtěžuje svou přítomností.
Šutku jsem zatím nezkusila.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3764 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod mimonna » čtvrtek 23. červen 2016, 12:10
Děkuji a upřesňuji, že dceři je přes rok, jen ještě nechodí, dává si na čas.
Čestlice známe, tam je to moc hezké, ale nechce se mi platit x set za dva dospělé, abychom třeba zjistili, že se velké vody bojí a dlouho tam asi taky nevydrží.
Barrandov mi přišel taky dobrý, ale to jsme tam byli před pár lety a už jsem pozapomněla, jak to tam vlastně vypadalo a o dětský bazének jsem se vůbec nezajímala. Plus ten divný zákaz v návštěvnickém řádu mě odrazuje - už se vidím, jak dcera sedí ve vodě, hraje si a já vedle ní stojím a hluboce se ohýbám? Ať jdou k šípku, jestli to tak v praxi opravdu vyžadují.
mimonna
Pískle

36 příspěvků
16. listopad 2014
Příspěvekod Pájík » čtvrtek 23. červen 2016, 12:51
Na Barrandově jsem byla jen jednou a tak před dvěma lety. Brouzdaliště je malinký, matně si vzpomínám, že jsme do něj i se synem jednou vlezli a nikdo nic neříkal, ale mám pocit, že bylo fakt pidi. Já tym byla jen se starším synem a ten už od pěti jezdí sám na tobogánech takže brouzdaště moc nesleduju.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3764 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Betula » čtvrtek 23. červen 2016, 13:32
Na Barrandově se sedí na okraji-nohy ve vodě jsou ok nebo stojíš. Chodila jsem tam s ročákama a v pohodě. Hračky tam moc nejsou, nosili jsme vlastní.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Betula
Kecka
Kecka

1569 příspěvků
29. září 2006
ČR
Příspěvekod Kacous » čtvrtek 23. červen 2016, 15:31
Dobrý je Městský bazén v Liberci (ne Babylon), jsou tam dva plavecké bazény, dva tobogány, pro malé děti myslím vířivka a hrací bazén a pak takové "dětské hřiště" s klouzačkou a malou vířivkou s cca 10-20 cm vody. Bylo to tam super, byli jsme tam se ségrama s dětma i s roční neteří, ale té se voda nelíbila, tak byla pořád v náruči.
Obrázek
Kacous
Klevetnice
Klevetnice

3646 příspěvků
08. leden 2009
Příspěvekod Santhe » čtvrtek 23. červen 2016, 16:15
Sutka je fajn, jen ta otviraci doba... Ale treba to o orazdninach bude lepsi. Nase batole uz nespi, takze chodi jen v sobotu (protoze by v tydnu vytuhla ve ctyri cestou domu a o to nestojime...). Je tam takovy tobogan otevreny, kde muze jet dite s rodicem, brouzdaliste s kamennym iglu, v brouzdalisti schodiste a z nej siroka dlazdickovana skluzavka asi 1,5m dlouha, nejake sprsky... Ale hracky tam tusim nejsou erarni, to bych se musela zeptat muze, chodi sami. Je tam divoka reka a takovy mensi bazen, kde neni problem pojezdit v kruhu (jsou tam podvodni barovky a bar, ale nezazila jsem ho funkcni.). Pak je tam virivka, ale tam deti smi jen podle toho, jaky je tam zrovna plavcik (oficialne ne) a asi tri tobogany pro velky. Pak klasika bazen a vyukovy bazenek, ale ten asi neni volne pristupny. Sauny i pary tam jsou, ale para je jen v satnach. Nezapomenout zupanek, v satne i prechod kolem velkeho bazenu byl fakt studeny (i kdyz nevim jak ted v lete...)
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8202 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod Kaktuska » čtvrtek 23. červen 2016, 17:56
Můžu se s dovolením vmezeřit s dotazem na koupaliště Na Petynce? S dvouletým běhajícím torpédem?
Kaktuska
Treperenda
Treperenda

1026 příspěvků
25. duben 2007
Praha
Příspěvekod Peg » čtvrtek 23. červen 2016, 18:11
Kaktuska píše:Můžu se s dovolením vmezeřit s dotazem na koupaliště Na Petynce? S dvouletým běhajícím torpédem?

Na petynku jsě jezdila zhruba pred 10 lety prave s dvouletou no tenkrat se nam tam libilo, ale jak je to dnes kdo vi ...
Peg
Diskutérka
Diskutérka

2560 příspěvků
22. září 2006
Praha - západ
Příspěvekod Ratta » čtvrtek 23. červen 2016, 18:48
Petynka super, vymachrovane brouzdaliste.
Ratta
Howgh
Howgh

5033 příspěvků
01. duben 2012
Příspěvekod Zuzajda » čtvrtek 23. červen 2016, 20:03
naše kralupské koupaliště je poměrně oblíbené:
http://sportkralupy.cz/koupaliste/

koukám, brouzdaliště na fotkách nemají, našla jsem na netu cizí fotky např. tady:
http://janulkaaedik.rajce.idnes.cz/koupaliste_Kralupy/
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Pájík » čtvrtek 23. červen 2016, 21:17
Petynka je super, ale hlava na hlavě, brouzdaliště bývalo dost nanicovatý, ale myslím, že prošlo rekonstrukcí. Nevýhodou je, že je první ve stínu.

Kralupy miluju, obrovský prostor v tom velkém brouzdališti a to pro prťata, oplocený, úžasný. A hlavně je tam celká "ložná" plocha tak mi to nepřišlo tak natřískaný jako Petynka a cena mi přišla taky lepší..
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3764 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Jitro » čtvrtek 23. červen 2016, 21:59
Na Barrandově jsem byla s lezcema opakovaně - všichni rodiče posedaní po stranách - podle mě to jen píšou - a bylo tam fajnově!
Šutka má fakt hloupou otevírací dobu.
nic víc z indoor koupálek neznám. a nechcete někam ven? má bejt hic.
Jitro
Treperenda
Treperenda

1181 příspěvků
27. listopad 2008
Praha 8
Příspěvekod Santhe » čtvrtek 23. červen 2016, 22:40
Z tech venkovnich jdme byli na Kladne a taky fajn...
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8202 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ
Příspěvekod mimonna » neděle 03. červenec 2016, 22:28
Díky za tipy, nakonec jsme zvolili Kladno a myslím, že dobrý, i to vstupné ve všední den dopoledne bylo velice příznivé. Dcera se v brouzdališti sama vsedě neudrží, takže je fakt nutné, abych si do vody sedla s ní a posadila si ji na nohu, jinak by se převrátila a utopila. Nešikovné jsou jen plně oddělené šatny, ale tatínek to s dítětem zvládl sám. Vychytali jsme vhodnou dobu s minimem návštěvníků, takže jsme šli i do vířivky a většího bazénu, největší úspěch mělo asi pozorování, jak máma jezdí po velké skluzavce, to se mohla potrhat smíchy. :-) Jenom se tam nesmí fotit a fakt se na to dbá.
mimonna
Pískle

36 příspěvků
16. listopad 2014