ADV TOP
ADV LEFT

Človíčkov-Zličín zkušenosti

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Janickab » čtvrtek 11. říjen 2007, 12:34
Ahoj holky,
hledáme pro naše brzy dvouletá Zimňátka místo na společnou oslavičku a "náš" Mikiland nám zrušili, Jungeland na Radlické taktéž, takže momentálně zjišťujeme info o Človíčkově....asi spíš na Zličíně, ale můžete přihodit i info o Edenu, kdyby něco...

Jde nám hlavně o popis velikosti, tj. zda se tam třeba 10 i víc mamin s dětmi vejde, jak se tam vašim dětem líbilo, jestli zkrátka ten prostor v takovém počtu stačí.
Na netu jsme koukali, že tam nabízejí na narozeninové oslavy určitou nabídku - využíval někdo této možnosti? Byli jste spokojeni? Byli vstřícní různým variantám, třeba vlastní dort a podobně?
Je tam prostor na kočárky nebo je lepší je nechat případně v autě?

Kdyby měl někdo i jiný typ, kde by se mohlo sejít cca 10 mamin s dvouletými dětmi, sem s ním :-)

Předem moc děkujeme.
Za Zimňátka
Janička+Klárka+Davídek

Obrázek
Obrázek
Janickab
Treperenda
Treperenda

1066 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Ivig » čtvrtek 11. říjen 2007, 13:04
http://www.beckiland.cz/index.php?id=20

a co tohle...je to velké a děti si to tam užily, i když oslavu jsme tam nedělali...;)
Ivig
ZRNKA tým
ZRNKA tým

2298 příspěvků
24. listopad 2006
Praha 1
Příspěvekod Janickab » čtvrtek 11. říjen 2007, 13:17
Já ani v Beckinlandu nikdy nebyla, jen mi švagrová říkala, že je to spíš pro větší, ale i v Mikilandu jsme na atrakcích byli společně s dětmi tak by to bylo možná obdobné...
A s potěšením koukám, že děti do dvou let to mají zdarma...to na začátku nebylo, psali, že jakmile chodí, tak platí...
Takže "jen" 190,- za dospěláky + něco k tomu jídlu a pití že...jejich nabídky narozeninových oslav mě nějak neoslovují...

Jak je velký prostor pro batolata a prostor na posezení pro rodiče? Je reálné oddělení pár stolů pro naše "potřeby"?Díky.
J.
Janickab
Treperenda
Treperenda

1066 příspěvků
22. září 2006
Příspěvekod Maty » čtvrtek 11. říjen 2007, 13:21
Tak Človíčkov v Edenu je prima, na oslavy mají dokonce oddělený velký stůl na balkoně nad herničkou, ale dá se sedět i dole u stolečků u baru, je jich tam dost, obsluha je příjemná, mají výborné kafe a manželovi tam chutnal milkshake ;)
ObrázekObrázek
Maty
Moderátor - Sporťák
Moderátor - Sporťák

10396 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivig » čtvrtek 11. říjen 2007, 13:24
Pro batolata je prostor cca 50m2...oddělený se zákazem vstupu pro starší...jsou tam kuličky,skluzavka...a další...mist na posezení spousta...hned vedle koutku pro batolata...jidlo se nesmi vlastni,pritom meli cca pred rokem jen fast food(jsem tam i psala)...ted by mela byt nabidla lepsi...nebyli jsme tam od te doby...a hodne podrazili... :-?
Ivig
ZRNKA tým
ZRNKA tým

2298 příspěvků
24. listopad 2006
Praha 1
Příspěvekod Euka2 » čtvrtek 11. říjen 2007, 14:06
Ahojky,

my to 2x absolvovali v Edenu. Jednou já, jednou jedna holčina od nás z deníčku. Jen jsme si rezervovali místa. nechtěli jsme právě nic organizovaného, jen si posedět, pokecat a děti aby se vyblbly. Je lepší tam zajít a domluvit se na podrobnostech. Objednají i dort a chlebíčky, pokud chceš. Kdysi dělávali i palačinky a toasty, ale ty už nedělají. Organizace už závisí na Tobě, zda budeš platit i vstup dětem, nebo si je zaplatí sami. To samé s občerstvením.

papa Euka
Euka2
Žvatlalka
Žvatlalka

100 příspěvků
21. září 2006
Praha 4
Příspěvekod Frndulka » čtvrtek 11. říjen 2007, 15:58
Ahoj,

malej měl v narozeninovou oslavu loni v Človíčkově na Zličíně. Podle mě nic moc. Měl objednaného i pejska Snoopyho a děti se ho akorát bály :(.

Podle mě je fajn jít s nima do Človíčkova, ale vypustit tam děti do velké herny a maminy si tam sednout ke kafi - lze si objednat zákusky, chlebíčky a toasty. Vlastní jídlo se tam nosit nesmí, tak bych u nich akorát objednala dort a udělala rezervačku na místa k sezení u herny. Jinak bych tam nechala děti volně běhat.

Martins
Frndulka
Drbna
Drbna

4560 příspěvků
20. září 2006
Prágl