ADV TOP
ADV LEFT

Rodinné a Mateřské centrum v Ostravě

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivav » pátek 03. listopad 2006, 19:06
Ahoj,

vymýšlím co dělat v zimě se svojí dcerkou a napadlo mě nějaké cvičeníčko nebo tvořeníčko pro děti. Ale nevím kam zajít. Je jí totiž teprve rok. A většina center má něco pro kojence a pak až pro děti od 18měsíců.

Tak se ptám nechodíte samy někam s podobně starým dítkem nebo nemají u vás v centru takový program pro roční dítka??

Pokud ano - prosím prosím napiště mi kde? A další info jako v které dny, kdy a za kolik a co je přímo náplní jestli jen cvičeníčko nebo i něco dalšího.

Děkuji moc Iv a Viki 1r a 2 týdny. :P
Obrázek

Obrázek
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Anni » pátek 03. listopad 2006, 20:14
Ahoj Ivo

podívej se na www.sedmikrasek.com a www.rcchaloupka.cz

Anni
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Filip video

Sháníte auto? - Ať nové nebo starší, BabyCafé jezdí auty od nás!
Anni
Howgh
Howgh

5315 příspěvků
21. září 2006
Šenov
Příspěvekod Ivav » pátek 03. listopad 2006, 20:23
Ahojky,

děkuju za odkazy bohužel Sedmikrásek je až od dvou let a chaloupka se kryje s dobou našeho plavča. Tak musím hledat dál.

Ale přesto děkuju Iva a Viki.
Obrázek

Obrázek
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Anni » pátek 03. listopad 2006, 20:29
A co tohle v Sedmikrásku??? to je pro děti od 0-2 roky. No spíš teda asi pro maminky:-)

http://sedmikrasek.com/content/view/19/37/
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Filip video

Sháníte auto? - Ať nové nebo starší, BabyCafé jezdí auty od nás!
Anni
Howgh
Howgh

5315 příspěvků
21. září 2006
Šenov
Příspěvekod Ivav » pátek 03. listopad 2006, 22:30
Anni no je, ale to není s programem to je jen herna - to můžu i do té chaloupky kdykoliv - já měla představu nějakých aktivit a nemůžu nic najít. Moc se mi líbí ta jejich nabídka pro děti od dvou let - jenže chápu že s prcky toho tolik dělat nejde. Jen jsem myslela že když by jsme chodili takhle někde se vyblbnout tak by to byl přínos i pro mě jako že nové básničky písničky nějaké to cvičeníčko co by jsme pak mohli dělat i doma. :P A Chaloupka ta je zrovna v špatný čas. :?
Obrázek

Obrázek
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Ipu » sobota 04. listopad 2006, 08:37
ahoj,
tak koukám do letáku a bc kenny mají cvičení Brouček pro rodiče a děti i v tomto věku. Je to u nich ale drahší. zkus se mrknout na:

www.ostrava.bc-kenny.cz
nebo tel. 736 520 410

iva
Ipu
Žvatlalka
Žvatlalka

205 příspěvků
24. září 2006
Příspěvekod Beruskalosik » neděle 05. listopad 2006, 20:36
Ahoj.

Chodíme do Krtečka v Porubě http://mc-krtecek.wz.cz/index2.php. Je to sice "jen" herna, ale služební maminky dělají po 10. hodině prográmek - takže nějaké jednoduché cvičeníčko, básničky, písničky, v pátek pro starší divadélko... Děti a maminky se zapojí podle zájmu. Nevím, jaké je to tvoje, ale Radim moc na organizování není (a řekla bych že spousta dětí do 2 let). Takže pokud se mu líbí, je s ostatními a pokud ne - nenutím ho. Pořád si nějak nedovedu představit, že by vydržel organizovaně cvičit, nebo tvořit... záleží na náladě.
Jinak v zimě budeme zkoušet cvičení Brouček a Miniškoličku v CVČ v Porubě - Kenny (viz odkaz výše).

Beruška :)
Obrázek
Obrázek
Beruskalosik
Žvatlalka
Žvatlalka

274 příspěvků
24. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Ivav » pondělí 06. listopad 2006, 16:49
Beruško Děkuju - no Viki právě má ráda nové a taky docela spolupracuje s organizací. Teda pokud neorganizuju já, ale někdo jiný na koho může dělat dojem nejhodnější holčičky pod sluncem. :lol:
A mě už silně dochází inspirace. :roll: Klasickou hernu - kde dítko vypustím - moc nemusíme je totiž trochu drak a tak já jen lítám a zabraňuju katastrofám a zachraňuju :oops: (bohužel většinou cizí děti před tou mojí dračicí) :roll: Z čehoš vyplívá, že si moc nepohrajeme i když se jí snažím zaujmout jsem jenom máma a ty děti maj lepší hračky atd...... . :( Ale když chodíme na plavčo tak poslouchá jak hodinky. Tak snad to bude na cvičeníčku stejné. :wink:

BC Kenny Ale tam si musím koupit celou permanentku ne?? A ani tam nepíšou v který den to je. Já bych to tak raději omrkla než rovnou platila celý kurz - plus k tomu mi to příjde fakt dost peněz. :?:

Ufff - mám pocit že si akorát vymýšlím a to bych nechtěla takhle vypadat. No zkusíme tu CHaloupku a třeba to bude to co jsme hledali - jen teda nám to nevychází moc časově. :(

ahoj Iva a všem děkuju moc za informace. :)
Obrázek

Obrázek
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava