ADV TOP
ADV LEFT

Cvičení v Brně pro 2,5 letého kluka

Co podniknout s prcky, když je doma nuda?
Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jandulka » neděle 10. únor 2008, 23:10
Ahoj maminky,

dal by mi někdo tip na nějaké dobré cvíčo pro batolata? Mám akčního, hodně motoricky zdatného 2,5 letého chlapečka a potřebovala bych něco, kde by se fakt vyřádil - možnost lezení, skákání atd. tam nesmí chybět. Napadl mě zatím jen Sokol, nevěděli byste třeba o něčem jiném? Ideálně východ Brna nebo centrum, jsme ze Židenic.

Díky za tip.

JANDULKA
Jandulka
Kecka
Kecka

1822 příspěvků
21. září 2006
Brno
Příspěvekod Diblik » neděle 10. únor 2008, 23:55
na to je opravdu nejlepsi Sokol, vetsinou byva ve velkych telocvicnach a radi se velice a cviceni na naradi je opravdu pro ciperu super. Ja jsem nakonec se svou (taky velice motoricky zdatnou dcerou) chodila do Sokola, bylo to nakonec to nejlepsi. Zalezi ale taky, jak je Sokolo vedeny - urco bych tam zasla nakouknout na jednu hod, aby jsi videla, jak to vedou. Pak jsme jeste chodily do MS, jako priprava na vstup do skolky, tam se uz ale stridaly ruzne cinnosti, cviceni, malovani, rikacky...
Obrázek
Obrázek
Diblik
Žvatlalka
Žvatlalka

208 příspěvků
10. červenec 2007
Příspěvekod Jana28 » pondělí 11. únor 2008, 08:54
Jandulko, já chodím se Zuzankou do cvičení s dětma do Líšně do Saleziánského střediska (pod poliklinikou Horníkova). Je to ve středu od 9-11 hod, platí se 30Kč. Je to velká tělocvična. Kdo chce, dělá cvičení s ostatními dětmi, kdo nechce, blbne na trampolíně, lavičkách, žebřinách,...

Jestli chceš, můžeš pisnout SZ a můžeme si domluvit srazík někde na zastávce, ať tu nezabloudíte ;)
Obrázek
Obrázek
5894
Jana28
Howgh
Howgh

19205 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Dedida » pondělí 11. únor 2008, 10:28
Nemůžu si vynachválit cvičení, do kterého chodíme s mojí malou. Podrobnější informace najdete na stránkách www.cvicenicko.gymnet.cz. My chodíme do Ivanovic, ale je to ještě na jiném místě. Hodinu vždy vedou 2 lidé (trenér, trenérka), pokaždé je zvoleno téma hodiny a děti celou hodinu cvičí formou různých opičích drah. Pokaždé jiné, vždy nápadité. Za odměnu dostávají razítka. Malá je rarach a tady se opravdu vyblbne.
Dedida
Pískle

1 příspěvků
30. říjen 2007