ADV TOP
ADV LEFT

Jakou koupit chůvičku

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lorin » neděle 16. březen 2008, 00:05
My máme Tefal 91247122 , a maximální spokojenost. Základnu jsem hodně používala jako tlumené světlo (hlavně při kojení) - rozsvítí se při hluku nebo doteku, a po deseti minutách ticha sama zhasne. Umí hrát i ukolébavky, to jsme ale nikdy nevyužili.
Přijímač je malý, dá se připnout na pásek, svítí, vibruje. ;)
Lorin
Howgh
Howgh

13699 příspěvků
22. září 2006
Plzeň-sever
Příspěvekod Janar » neděle 16. březen 2008, 08:26
Kebuso děkuji. Já mám teda pocit, že v dnešní době vyzařuje z kde čeho kde co ...třeba z mobilů ...takže já tohle moc neřeším :oops: ale to je samozřejmě jen můj názor ;)
Janar
Howgh
Howgh

12970 příspěvků
21. září 2006
Domažlicko
Příspěvekod Ha » neděle 16. březen 2008, 08:28
Nevím co doporučit, ale vím, co nedoporučit a to zrovna Chicco z letošní kolekce, mrkni nahoru, akorát tu běží reklama, mimo jiné i na ně (asi vědí proč). Máme typ 69101.
Popsat krátce - je to krám. Vysílačka nefungovala ani na 2 metry, přes jedny dveře, což mi připadá, jako výsměch, signál se neustále ztrácí, kanál B - absolutně nic. V tom samém prostředí vysílačky Phillips fungovaly naprosto normálně !
Před nimi jsme měli Sencor, a byly problémy rovněž, a i když vím, že cena nerovná se kvalita, přeci jen bych od něčeho za skoro 2000 Kč očekávala lepší funkčnost - no...u těchto přístrojů bezvadnou.

Pa, Ha
Ha
Kecka
Kecka

1984 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Kacab » neděle 16. březen 2008, 13:36
Kebuso- diky! Angelcare se tu myslim prodava, jinak nevim :-? Kazdopadne umera cim nizsi cena, tim vyssi kvalita by mi jenom vyhovovala :D
Kacab
Drbna
Drbna

4781 příspěvků
24. leden 2008
Příspěvekod Irucha » pondělí 17. březen 2008, 14:39
Ahoj,
diskuze na téma "chůvičky" už tu jsou, jukni tady:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?nam ... pic&t=5700
Irucha
Moderátor kočárkárny 2nd
Moderátor kočárkárny 2nd

4784 příspěvků
21. září 2006
Praha 10
Příspěvekod Aterka » čtvrtek 20. březen 2008, 14:49
AHoj holky ,také se ohlížím po chůvičkách a náhodou jsem narazila již na několik inzerátů na videochůvičku MICROCOM LC 4600 za 1500 Kč
Máte ji někdo? Jak jste s ní spokojeni , ta cena se mi zdá divná....
Obrázek

Obrázek
Aterka
Klevetnice
Klevetnice

3021 příspěvků
08. březen 2007
Příspěvekod Aterka » sobota 22. březen 2008, 08:37
holky opravdu ji žádná nemáte? nevím, jestli ji vzít nebo ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázek

Obrázek
Aterka
Klevetnice
Klevetnice

3021 příspěvků
08. březen 2007
Příspěvekod Janar » pondělí 24. březen 2008, 08:36
Aterko já sice neměla tyhle ,ale videochůvičky měla a byla to totální katastrofa! Pořád šuměly, místo barevné obrazovky skákala černobílá a to jsem byla ráda, že alespoň nějaká ! Maximálně, když stály na jednom místě a vůbec jsem s přijímačem nehýbala, tak to jakštakš šlo. Venku jsem neměla to štěstí chytit signál, takže jen šuměly a byly k ničemu ....už nikdy víc. Měla jsem Hyundai
http://www.pahorek.cz/objects/1074338837.html?tisk=1
Raději bych je být tebou někde v obchodě zkusila . Bála bych se jít do takhle levných :oops: :oops:
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Janar
Howgh
Howgh

12970 příspěvků
21. září 2006
Domažlicko
Příspěvekod Aterka » úterý 25. březen 2008, 21:24
Díky za odpověď,
no ony právě normálně stojí cca 3000 (nepatří mezi nejdražší) a paní je prý vyhrála a nepotřebuje je
já je vlastně potřebuju jen jna jeden večer, až pojedem na 50. ke strejdovi a budem spát v hotelu a mám na vybranou, bud jít spinkat jako prcek v osm, devět, nebo sehnat chůvičku nejlépe video :roll:
nebo myslíte, že ji mám nechat v pokoji samotnou spát a tu a tam jít zkontrolovat?? bude to určitě hotel s několika patry ... ještě jsem ji takhle samotnou bez dozoru nenechala (vždycky je někdo poblíž) :?
Obrázek

Obrázek
Aterka
Klevetnice
Klevetnice

3021 příspěvků
08. březen 2007
Příspěvekod Janar » středa 26. březen 2008, 14:31
Aterko já bych jí tam samotnou bez dozoru (chůvičkového) nenechala. Ale pokud nechceš investovat do videochůvy, tak nějaká klasická s dobrým dosahem podle mě určitě postačí.
Janar
Howgh
Howgh

12970 příspěvků
21. září 2006
Domažlicko
Příspěvekod 38majka38 » čtvrtek 27. únor 2014, 19:31
Ahojte! Ja by som sa rada spýtala taktiež na chůvičky. Mám takú dilemu, premýšľam nad týmito chůvičkami:

odkazy odstraněny adminem

a neviem sa rozhodnúť. Ide byť zo mňa krstná mama (kmotra) :) Teda moja sestra ide mať mimčo a posledné chůvičky čo si kúpila boli dosť nespoľahlivé. Preto som si povedala s budúcim krstným otcom, že by sme sa zložili na poly a okrem náušničiek (bude to dievčatko) dokúpili ešte aj chůvičky. Moja sestra rada chodieva aj na záhradu a vo veľkom pestuje :D Poradíte mi prosím? Lebo ja sa do toho vôbec ale vôbec nevyznám :( a chcem, aby malá mala tú najlepšiu starostlivosť, aká sa jej len môže dostať. Ďakujem za akúkoľvek radu :)
38majka38
Pískle

2 příspěvků
27. únor 2014
Příspěvekod Mishule2 » sobota 26. duben 2014, 12:44
Ahoj dámy, potřebovala bych také poradit, vím, že diskuze už je starší, ale snad se najde někdo, kdo sem ještě zabrouzdá :) Po přečtení několika článků a diskuzí jsem se nakonec pevně rozhodla pro koupi chůvičky, bohužel tím pro mě nastal problém rozhodnout se kterou. Určitě chci koupit video chůvičku, když už jsem se totiž rozhodla do ní investovat, tak nějakou kvalitní, koukala jsem na - web- a nejvíc mě zaujaly dvě – jedna je od Tomme Tippee a druhá od Topcomu, ale ani jednoho výrobce neznám, proto se chci zeptat, jestli s nimi nemáte nějakou zkušenost?
Mishule2
Pískle

5 příspěvků
02. prosinec 2013