ADV TOP
ADV LEFT

jaký kojicí polštář?

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Janabo » čtvrtek 22. říjen 2009, 11:59
já mám zkušenost taky s kuličkovým a byla jsem moc spokojená. je pravda, že jsme nakonec vybrali o něco dražší, který šustil mnohem míň, než ta levnější varianta, ale fakt bych ho nezatracovala :-) na spaní v těhu jsem si ho objala u hlavy, bříško o něj spíš jen jakoby opřela a zbytek šel mezi kolena. pro mě to tedy byla vždycky velká úleva. a kojila jsem s ním taky, jen jsem ho vsedě nevedla kolem sebe zepředu, ale zezadu, že jsem se o něj i opírala. jako mantinel později taky dobrý :) no a teď ho má sestřenice a kojí se jí taky mnohem líp. Takže za mě doporučuju 8-)
Janabo
Klábosilka
Klábosilka

428 příspěvků
21. září 2009
Příspěvekod Bludicka » neděle 25. říjen 2009, 19:13
Já mám dutovláknovej s froté potahem a vzhledem k tomu, že jsem na něm odkojila už dvakrát tandem, tak se vyplatil. Jinak s ním spávám dokonce i netěhotná, tak mu říkáme modrej chlap a muž na něj skoro žárlí :D Potkala jsem se s ním v porodnici, kde byl do tvaru U. Tak mi kamarádka kupovala "stejnej" jako překvapení domů když viděla, že mi vyhovuje. Po vybalení jsme zjistili že ten můj není klasický U, ale spíš něco mezi L J a hokejkou, ale nakonec mi vyhovuje víc než to účko. :D Natvarovat se nechaly dobře oba, jak to účko, tak ta moje "křivá hokejka" do libovolné polohy.
Svůj focenej nemám, tady je ten z porodnice, akorát že ne při kojení :-D
Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Bludicka
Drbna
Drbna

4241 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ágnes » neděle 20. březen 2011, 09:27
Kojící polštáře všeho druhu (molitan, kulička, plný prázdnější..) jsem měla možnost vyzkoušet po dobu pěti týdnů strávených v porodnici, Polštáže mě utíkaly, všelijak se kroutily, dělaly se na nich boule a důlky, miminko sjíždělo.Po této zkušenosti jsem došla k tomu názoru, že tento krám mě nesmí do baráku, nejvíce mě vyhovoval maňžův velký polštář co měl na spaní. Kojila jsem na něm celých šest měsíců a nemohu si to vynachválit ! :D :D
Ágnes
Klábosilka
Klábosilka

330 příspěvků
08. květen 2009
Střední Čechy
Příspěvekod Misa10 » neděle 20. březen 2011, 10:09
Tak to jsi možná vyzkoušela špatný, já si vůbec neumím představit být bez polštáře jak v těhotenství tak na kojení.
Misa10
Pískle

1 příspěvků
19. červenec 2010
Příspěvekod Vanda_ » úterý 29. říjen 2013, 22:08
Radunka píše:Marcko, také jsem ho prodávala jako nový :D . Měla jsem ten s kuličkami a já ho prostě vůbec nevyužila, kojilo se mi lépe bez něj, a na spaní na konci těhu jsem si mezi kolena dávala menší polštářky ze sedačky. Mě prostě kojící polštář nevyhovoval vůbec...

Měla jsem to úplně stejně. A to sjem to testovala při obou dětech a NE, prostě ne.

Kdybys i přesto měla nutkání, tak za sebe rozhodně nedoporučuju ten polystyren.
Vanda_
Krafařka
Krafařka

910 příspěvků
25. květen 2009
Praha
Příspěvekod Porrima » středa 30. říjen 2013, 14:50
Mám z paměťové pěny a je úžasný. Malý v něm i usíná.
Porrima
Krafařka
Krafařka

714 příspěvků
19. srpen 2010
Příspěvekod Porrima » středa 30. říjen 2013, 15:16
Snad to nebude reklama. dej si do vyhledávače Lucky pillow :) .
Porrima
Krafařka
Krafařka

714 příspěvků
19. srpen 2010
Příspěvekod Porrima » středa 30. říjen 2013, 15:39
Ja jsem u staršího neměla žádnej. Teď jsme měli v porodnici šíleně veliký kuličkový, díky velikosti jsem ho do bytu nechtěla. Hledala jsem na internetu a tento jsem koupila na MMB. Vypadá malý, ale stačil i mně- vícerozměrné. Malý se v něm naučil usínat,a tak jsme ho v létě tahali i na Slovensko na dovolenou.
Porrima
Krafařka
Krafařka

714 příspěvků
19. srpen 2010
Příspěvekod Pon » středa 26. únor 2014, 10:24
Tak ja zadnej nemela a v porodnici me nadchl natolik, ze jsem vyhnala manzela hned jeden koupit (a nerekla mu jakej, takze mam dute vlakno). Prinesl mi hodne mekkej (nejvic mi v porodnici vyhovoval pohankovej hodne nacpanej) takze jsem ho narychlo docpavala polystyrenem a vubec mi nevadilo, ze je napul vlakno napul kulicky. U druhyho decka jsem ho na kojeni nepouzivala, protoze krome kojeni vleze se kuckala. Ale vyuzila jsem ho bajecne jako "ohradku" k vymezeni jejiho prostoru v nasi spolecne postely. Takze za me polstar jo ale klidne starsi levnej a uvidis jak bude vyhovovat.
Pon
Kecka
Kecka

1691 příspěvků
21. leden 2009
Příspěvekod Santhe » středa 26. únor 2014, 10:36
Dostali jsme plysovy candide multirelax a ja na nem spala pul tehotenstvi a ted na nem spi miminova uz tri mesice a asi jeste dlouho bude. Odmita spat na rovnym. Mame jeste obyc podkovu s kulickama a ta by asi taky sla 'jako nova', ale je z ni ohrada na gauci... :D

Kojim s ikea obyc polstarem pro spani na brise... :D
Santhe
Guma a neuvařitelná slepice :-)

8202 příspěvků
24. únor 2008
praha - východ