ADV TOP
ADV LEFT

Kde prodat oblečení po dětech?

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ulrika » úterý 04. listopad 2008, 10:43
Ahoj holky,

kde prodáváte oblečení po miminkách? Mám teď dost věcí po dvojčatech a pokud se třeba podívám na mimibazar, tak málokdy narazím na inzerát, na který by někdo odpověděl. Je vůbec šance tam při té spoustě inzerátů něco prodat? Jen za dnešek je tam zatím 16 stran inzerátů jen na sekci "pro dvojčata".

Díky.

Ulrika

zařazeno
Ulrika
Krafařka
Krafařka

624 příspěvků
08. říjen 2006
Příspěvekod Klaruse » úterý 04. listopad 2008, 10:48
Já to nosim do sekáče, ale většinu vyhazuju :D Jinak bývají bazary ve školkách nebo MC - to je určitě pohodlnější než to dávat na net ( teda pro nás líný určutě :D )
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Mamamila » úterý 04. listopad 2008, 11:15
ano na MMb je opravdu velika nabidka doknce si troufam rict ze previsuje nabidku.
Mimi veci se tam prodavaji velice spatne, ja co je na svete Sofca jsem prodala v mimi vel. 1kus.
Takže to odnesu do nejakeho sekacku u nas, tam to snad najde uzivatele.
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Meduza » úterý 04. listopad 2008, 11:25
Ahoj,
je fakt, že na MMB už je toho moc. takže spíš když budeš něco hledat....
Jinak co se týče zájemců, tak to zas tak nepoznáš, protože když si někdo něco hned zarezervuje, tak to z nabídky zmizí. Bohužel velikosti do jednoho roku jdou opravdu špatně, i tolik oblíbený Next jde prodat špatně, když je na mimino.
Nicméně já jsem tam toho prodala už spoustu. Něco se prodalo hned (postýlka, domeček, autosedačka...), něco za pár týdnů (oblečení, textil), ale pro mě je pořád lepší to tam dát a čekat, než to někam nosit. Zas tolik toho nemám, protože většinu oblečení předávám dál kamarádkám. Takže já spíš prodávám větší a dražší věci, potřeby na miminko.
Dřív to tam bylo super, ale teď je tam maminek už stráááááášně moc, takže třeba jednotlivé obyč oblečky se už ani nesnažím nabízet. Třeba ale zimní bundu, kombinézu a tak jsem vždycky prodala rychle.
Nebo bych Ti poradila dělat balíčky, třeba tři bodýčka, troje dupačky a tak. Tyhle oblečky jsou dost levné a s poštovným už je to třeba dvojnásobek. Když jsem hledala třeba bodýčka nebo teplajdy pro Ondru, tak jsem šla po inzerátech, kde jich někdo nabízel najednou víc ve stejné velikosti, abych nemusela platit víc poštovného.

Nebo zkus aukci, třeba se to prodá líp, i když možná na za tak vysokou cenu, jak by sis představovala. V bazaru si ale dost srážej. Já jsem měla jeden kousek od bytu a taky tam maminky nosily. Nicméně byl tak přecpanej, že se tam ani nedalo hnout.

M.
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Meduza
Žvatlalka
Žvatlalka

183 příspěvků
27. listopad 2006
Praha 5
Příspěvekod Cherry » úterý 04. listopad 2008, 11:31
Ulriko určitě by bylo dobré najít si nějakou maminku, která od tebe bude dvojčecí věci odebírat dlouhodoběji. Já to tak mám taky mám jednu paní s dvojčaty, které jsou asi o půl roku menší a vždycky se dohodneme. Přeji úspěšná prodej.
Cherry
Guma a neuvařitelná slepice :-)

6299 příspěvků
24. září 2006
Pařezová chaloupka
Příspěvekod Anni » úterý 04. listopad 2008, 11:33
Ahoj

já prodávám na MMba myslím velmi slušně :-) Hodně záleží na tom v jakém jsou věci stavu a kolik za ně člověk chce že.
Jinak doporučuji nějaký sekáč nebo bazárek.
Pokud na tom nechceš těžit, tak se možná i zeptat někde v kojenáku atd...

Anni
Anni
Howgh
Howgh

5315 příspěvků
21. září 2006
Šenov
Příspěvekod Dacanka » úterý 04. listopad 2008, 11:46
strašně záleží na tom coprodáváš, pokud je to známá žádaná značka můžou ti ruce urvat a pokud je to nějaký No name tak leda prd :D

OF: miluji značku, kterou na MMB uvádí nějací prodávající KEEP AWAY FROM FIRE :roll: :D :D :D
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14374 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Goldy » úterý 04. listopad 2008, 12:09
Dacanka píše:OF: miluji značku, kterou na MMB uvádí nějací prodávající KEEP AWAY FROM FIRE :roll: :D :D :D

To si děláš prd....fakt jo? :roll: :D
Goldy
Diskutérka
Diskutérka

2001 příspěvků
30. leden 2007
Severní Morava
Příspěvekod Anni » úterý 04. listopad 2008, 12:18
Goldy píše:
Dacanka píše:OF: miluji značku, kterou na MMB uvádí nějací prodávající KEEP AWAY FROM FIRE :roll: :D :D :D

To si děláš prd....fakt jo? :roll: :D

Jsem si myslela že si fakt děláš srandu, ale nedalo mi to a zkusila jsem to zadat na MMba a vyjeli mi 3 stránky s touhle ,,značkou,, :D :D :D
Anni
Howgh
Howgh

5315 příspěvků
21. září 2006
Šenov
Příspěvekod Myška » úterý 04. listopad 2008, 12:29

Omlouvám se za OT, ale já narazila na svetřík, kde byla uvedena značka "AGE". V detailu byla fotka s cedulkou AGE 12-18 mounths. ;) :D
Obrázek
Myška
Diskutérka
Diskutérka

2417 příspěvků
18. únor 2007
Příspěvekod Dacanka » úterý 04. listopad 2008, 12:37
si pr* fakt nedělám 8-)
ale dělám si tu pr* z těch co uměj z Aj ještě větší houby než já :D A to už je teda úplný nic :oops:
Dacanka
Moderátor kočárkárny
Moderátor kočárkárny

14374 příspěvků
21. září 2006
všude dobře na Moravě nejlíp
Příspěvekod Mamamila » úterý 04. listopad 2008, 12:39
Dacanka píše:strašně záleží na tom coprodáváš, pokud je to známá žádaná značka můžou ti ruce urvat a pokud je to nějaký No name tak leda prd :D

OF: miluji značku, kterou na MMB uvádí nějací prodávající KEEP AWAY FROM FIRE :roll: :D :D :D

tahle znacka je mnou take oblibena, ovšem miminci veci zname znacky NXT nejdou
Mamamila
ZLATÁ MAMAMILA

61246 příspěvků
23. září 2006
Modžany
Příspěvekod Marka » úterý 04. listopad 2008, 12:51
ahojky
ja zacinala prodavat na mmb a byla jsem nadsena, jak se mi dari :), ale to je pred skoro tremi lety a od te doby se dost zmenilo. miminkovske veci si nekoupil nikdo, to si kazdy kupuje nove. ja jsem to tak take mela pro svoji :mimiholka: , takze chapu. takze vel. 50-68 jsem spis rozdala kamaradkam, neco mam i schovane a nejspis to vyhodim.
pak od ty velikosti 74 uz se prodava dobre, spis tedy znackove veci a hodne pod cenou, aby to bylo rychle z baraku :)
asi pred rokem me uz ale prestalo bavit fotit ty pidi vecicky kus po kuse, v deseti detailech a odpovidat na nektere dotazy maminek, takze jsem se na to vykaslala a nasla jsem si u nas ve meste takovy maly detsky secondhand, kam jsem ty vecicky odnesla. a svete div se - temer vse se prodalo, za slusnou cenu (pani majitelka si brala 20% a i tak se mi to vyplatilo, a to jsme davaly ceny vyssi nez na mmb)
ted uz je to treti sezona (jaro, leto, podzim), kdy jsem tam veci odnesla (i boticky) a uz mam opet temer vse prodane.

je teda fakt, ze my ty veci moc neznicime, mame jich hodne, stridame, peru na jemne pradlo na 40°C a mala neni moc velky cunik, takze fleky temer na nicem nemame.

zkus si spis dat inzerat, ze ty dvojceci vecicky prodas jako celek, to by myslim mohlo byt pro maminky dvojcatek vyhodne, ne? urcite na tom ale nemuzes vydelat, to je jasny.... spis, aby to nelezelo doma a nejaka koruna z toho byla na dalsi hadriky :)

hodne zdaru.

marka
Obrázek
Marka
Diskutérka
Diskutérka

2926 příspěvků
21. září 2006
ÚB 2006
Příspěvekod Nikkol » úterý 04. listopad 2008, 13:06
A co na www.dvojcata.cz ???Tam mi přijde, že docela dost se oblečeníčko točí a navíc je tam i určitá poptávka.MMB mi přijde prostě next, gap, atd plus docela zbytečně drahý.Pokud chceš prodati nebo koupit normální oblečení za pár Kč moc se nechytáš.
Obrázek
Obrázek
Nikkol
Klábosilka
Klábosilka

542 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Olivinek » úterý 04. listopad 2008, 14:34
...kamarádka nakupuje mimi věci právě jen ma mimiaukci a ve větších balíkách...o ty je fakt zájem, ale opravdu je to o tom, se těch věcí zbavit a něco málo z toho utržit, né vydělat ;)
Olivinek
Howgh
Howgh

5614 příspěvků
19. duben 2007