ADV TOP
ADV LEFT

Odsávačka hlenů na baterky

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Anazu » sobota 17. březen 2012, 21:51
Moje zkušenosti - možná se budou někomu hodit :)

Odsávačka na vysavač - bezkonkurenčně nejlepší "tah", přes den mi nevadí ani ten hluk, dokonce mi přijde, že Gabča spolupracuje (zatím jsou jí 3 měsíce, jak to bude za půl roku netuším :)). Vysavač mám po celou dobu vytažený venku, těch deset dnů to vydržíme ;)

El. odsávačka - nevytáhne tolik, ale za to nedělá kravál (bydlíme v paneláku). Dnes jsme byli na výletě, odsávačka splnila svůj účel.

Pokud moc nevýletujete (během rýmového období), nemáte za sousedy pitomce, jsem za odsávačku na vysavač - poměr výkon - cena, je jednoznačný. Velmi jsem se bála, že vysavač je drasťárna, ale není. Nicméně nelituji peněz za el. odsávačku - nemusíme sedět doma, i když má malá rýmu...
Anazu
Klábosilka
Klábosilka

452 příspěvků
13. duben 2011
Příspěvekod Masariková » čtvrtek 07. listopad 2013, 19:43
Ráda se připojuji k několik let staré diskuzi. Do okamžiku, než jsme se přestěhovali od rodičů do paneláku jsem nedala dopustit na BabyVac- odsávačku na vysavač. NArodilo se nám 2.mimčo, které je často nemocné a kdykoliv jsem mu v noci chtěla odsát nosánek, tak jsem vzbudila nejen starší dcerku, ale nejspíš i celý dům. MAnžel mi na internetu objednal odsávačku Plus Comfort, která je fakt skvělá. A výkon má stejný, jako ta stará. Vřele doporučuji. Jiřina :hura:
Masariková
Pískle

1 příspěvků
07. listopad 2013