ADV TOP
ADV LEFT

Cestovní postýlka - jakou?

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Potápka » neděle 02. září 2007, 11:58
Holky a co tyhle dvě - nevím, kterou vybrat, nemáte některá zkušenost?
Obrázek
Obrázek
Potápka
Klevetnice
Klevetnice

3742 příspěvků
26. září 2006
Příspěvekod Zelvicka » pátek 07. září 2007, 14:52
ahoj,já mám obyčejnou ccestovní postýlku - myslím že se jmenuje megie,ale doporučím hlavně aby měla polohovací rošt.zbytek si myslím není tak duležitý
Zelvicka
Kavárenská povalečka :-)

23568 příspěvků
06. srpen 2007
Příspěvekod Lauris » úterý 11. září 2007, 07:47
My mame postylku Cam a jsem velice spokojena. Ma horni luzko pro mimi, suprovy prebalovaci pultik, sitku , strisku proti slunci , zip na boku pro vlezeni vetsich deti ..proste zatim spokojenost. Je sice o neco drazsi cca 2700Kc, ale je / alespon zatim bez chybicky.
Obrázek
Lauris
Pískle

23 příspěvků
04. březen 2007
Příspěvekod Zelvicka » pondělí 17. září 2007, 17:22
myslím si že je lepší investovat do cestovní postýlky,kor pokud ji budete využívat často
Zelvicka
Kavárenská povalečka :-)

23568 příspěvků
06. srpen 2007
Příspěvekod Lucka79 » středa 05. březen 2008, 08:20
Chtěla bych asi Cam Daily plus. Zajímalo by mne, zda do cestovních postýlek ještě dokupujete matrace, nebo to není potřeba?

Díky
Lucka79
Diskutérka
Diskutérka

2131 příspěvků
19. červen 2007
Příspěvekod Zizalka » středa 05. březen 2008, 08:25
Ahoj!

Záleží na tom, jestli ji chceš mít doma nastálo, třeba místo té klasické. Pak je určitě vhodnější do ní pořídit kvalitní matraci. Jinak při cestování by měla stačit ta rozkládací, která bývá součástí cestovních postýlek.
Zizalka
Klábosilka
Klábosilka

507 příspěvků
10. říjen 2006
Příspěvekod Sipkova » středa 05. březen 2008, 08:33
Ahoj, presne jak pise Zizalka. Pokud budete pouzivat postylku na cestovani, nechala bych matraci kterou tam ma vyrobce a kdyz na denni spani, dokoupila bych nejakou detskou matraci. My ji mame na cestovani a prilezitostne v ni dcerka spinka u babicky po obede kdyz tam jsme a obcas i pres noc, takze matraci v ni ma. Kdyz bych nekam jela, matraci necham u babi a je to ;)
Obrázek Obrázek Obrázek
Sipkova
Prostě Konev :-)
Prostě Konev :-)

7550 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Lucka79 » středa 05. březen 2008, 16:07
Díky moc - je to na občasné spaní, tu a tam víkend.
Lucka79
Diskutérka
Diskutérka

2131 příspěvků
19. červen 2007
Příspěvekod Sarka staskova » neděle 06. duben 2008, 15:56
Ahoj,my zakoupili tuto cestovní postýlku.

http://sn.aukro.cz/item324834851_cestovni_postylka_lux_rg_postovne_zdarma_.html

Nemáte s ní někdo zkušenost?My jí za žádnou cenu nedokážem rozložit.Problém je v horních "tyčích",které jsou půlené.Mají na sobě nějaký mechanizmus,ale ten podle návodu slouží ke složení.Při pouhém natahnutí tyčí se nezaaretují a tím pádem postýlka není obyvatelná...Poradíte prosím?
Obrázek

Narozen 30.3.2008 0:30 3,5kg 51cm
Sarka staskova
Pískle

1 příspěvků
27. březen 2008
Kladensko
Příspěvekod Janar » středa 16. duben 2008, 12:50
Ahojky, zkusím obnovit diskuzi .......

mám cestovní postýlku Hauck a teď jsem vyzkoušela u kamarádky postýlku, která je o hodně lehčí než ta moje a rozhodla se, že si jí taky koupím ...ale ona má starý typ, který už se nedá sehnat ...tak jsem hledala podle kg a našla tuto (nepotřebuju ani závěsné lůžko ani otevírání po straně :
NEONATO
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6127521
Obrázek
u které je udaná váha 7kg, což je úplně super, protože ta moje váží nejméně 12 kg a když jí věčně tahám sama a skládám ( protože v ní spí i doma) tak 5 kg je fakt rozdíl. Navíc ta kamarádky měla i měkké dno (tu matraci) což je na spinkání na cestách taky pohodlnější .

TAK SE CHCI ZEPTAT, NEMÁTE TUTO POSTÝLKU NÁHODOU NĚKDO DOMA? NEBO DOPORUČIL BY MI NĚKDO NĚJAKOU JINOU LEHKOU POSTÝLKU ?? :D DĚKUJI :-*
Janar
Howgh
Howgh

12970 příspěvků
21. září 2006
Domažlicko
Příspěvekod Alavis » neděle 20. duben 2008, 21:20
Chci se zeptat - zmínily jste tady cestovní postýlku Cam Daily Plus, moc se mi líbí a mají ji teď v akci za dva tisíce. Ale koukala jsem na internetu, že má rozměry 130x70 cm - je to tedy vnější rozměr, potřebovala bych vědět vnitřní - jestli nebude problém dokoupit matraci - jestli ji někdo máte, mohly byste ji prosím změřit? Díky moc!!!!
Alavis
Klábosilka
Klábosilka

408 příspěvků
19. duben 2008
Příspěvekod 38majka38 » úterý 25. březen 2014, 21:44
Holky! V létě jedeme na dovolenou a ráda bych si zakoupila nějakou cestovní postýlku, aby malý měl pohodlí. Čeká nás cesta do Chorvatska až na Makarskou av hotelu nebudou mít postýlku. Dřevěnou se mi nechce nosit. Podívala jsem si něco na internetu ale stále se nevím rozhodnout, která je ta nejlepší. Určitě bych chtěla nějakou už ze síťkou, aby malý měl pohodlí. Za jakoukoliv radu děkuji už předem.
38majka38
Pískle

2 příspěvků
27. únor 2014
Příspěvekod Zubejda » neděle 10. srpen 2014, 15:07
Ahoj,

zkouším obnovit diskuzi - od r. 2007 už se přece jen mohlo mnohé změnit. :-)

Máme desetiměsíční mimino (a tříletého kluka) a dosud jsme se obešli bez cestovní postýlky. Teď se ale chystáme na 14 dní na dovču a postýlku budeme potřebovat s sebou. Prosím Vás proto o radu, jaká se Vám osvědčila. Napadá mě k tomu:

1) má cenu si pořizovat ojetou anebo to je špatný nápad (vzhledem k tomu, že ty starší by mohly mít problém se skládáním/rozkládáním, proležeností či co já vím čím)

2) už nepotřebujeme novorozenecké příslušenství - je nějaká k mání, co je levnější díky tomu?

3) jednou jsme v hotelu vyfasovali šustivou postýlku a už nikdy více - nejraději bych nějaký tip na nešustící kvalitu, ale za rozumnou cenu (neb čert ví, kolikrát ji ještě využijeme)

4) co ta matrace, která se dodává s postýlkou - mívá cca 1 cm, nebude v tom prcek 2 týdny trpět? (Teda když pominu fakt, že tam bude spát vždycky jen cca polovinu noci, než se přesune k nám...). Má cenu k tomu dokupovat tu vyšší matračku?

5) a je potřeba ještě nějaké vychytávky? Měli bychom to jen na cestování, možnost výlezu mi tak přijde asi nadbytečná...

Tedy prostě a jednoduše, prosím o Vaše zkušenosti a tip na nějakou dobrou, dostatečnou postýlku pro nadcházející cca rok a půl.

Moc děkuji předem!

Zuz
Zubejda
Klábosilka
Klábosilka

587 příspěvků
07. březen 2011
Viničné Hory
Příspěvekod Borovice » neděle 10. srpen 2014, 20:05
Já mám tuto http://deti.mybazar.cz/inz/nova-skladac ... 57913.html
Koupila jsem ji z druhé ruky asi za 800 a je v poho, skládá se dobře, nesusti. Vozim k ni tu nejlevnější matraci z ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10150287/
Mala v ni spí rada, da i tech 14 dnu v kuse:-) .
Borovice
Žvatlalka
Žvatlalka

157 příspěvků
12. srpen 2012
Brno
Příspěvekod Zubejda » neděle 10. srpen 2014, 20:32
Díky, Borovice!
Ta matrace vypadá za tu cenu dobře (já jsem zahlídla někde na netu skládací za cca 500,- Kč) - a to vozíte neskládací? U té postýlky se mi ale nějak nezdá ta délka (výška) dítěte: max. 85 cm? To je nějak málo, není? Cestovní postýlka do 18 měsíců? :-/
Zubejda
Klábosilka
Klábosilka

587 příspěvků
07. březen 2011
Viničné Hory