ADV TOP
ADV LEFT

zahradní trampolína-jakou vybrat

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Jam » pondělí 05. červenec 2010, 17:38
Ahoj holky, chtěla bych dětem koupit zahradní trampolínu.Trochu se na trhu ztrácím, chci poprosit o Vaše osobní zkušenosti.
Moje požadavky:
-chci trampolínu bezpečnou, bytelnou, s nosností i pro dospělé+ děti
- měla by jít jednoduše složit i rozložit na zimu
- měla by několik let vydržet bez speciální údržby
- zahradu máme v mírném svahu, velká je dost, ale nikde není úplná rovina
- trochu tápu v průměrech, chtěla bych si např.zaskákat já se dvěma dětmi, nebo více dětí najednou
-líbí se mi zelené trampolíny

můžete mi prosím poradit? předem děkuju za odpovědi
Jarka
Jam
Žvatlalka
Žvatlalka

108 příspěvků
28. září 2006
Příspěvekod Talpinka » pondělí 05. červenec 2010, 20:38
Ahoj, o zelené nevím, potkala jsem při hledání jen samý modrý... no a modrá je dobrá. Myslim že na barvě to moc není i když je to možná v přírodě maskovanější.
Průměr - určitě co největší snese vaše zahrada. Fakt doporučuju nešetřit. Nejdřív jsem přemýšlela jen tak o menší... a pak jsem měřila a měřila až jsem našla místo pro tu velkou, průměr 4,3m a stojí na zahradě. Dělaj někde i větší ale myslim že ty 4,3 m jsou v poho. Skákala jsem tam spolu s osmnáctiletým klukem a tříletou holčinou - samozřejmě ve velké ostražitosti aby se nic nestalo. Většinou skáčeme jen po dvou nebo po jednom.
Já kupovala na www.megatrampoliny.cz Přesvědčil mě pán už jen proto že napsal spoustu informací k materiálům a vypadal že tomu fakt rozumí. Má tam i hodně referencí (s různými IP adresami). Trampolínu od něj jsme objednali v pondělí odpoledne ve dvě hodiny a v úterý ráno v devět nám jí přivezlo PPL. Naprostý blesk a to to měl přes celou republiku. Je ochotný vysvětlovat a poradit, má náhradní díly. Návod byl napsaný fakt perfektně. Jsme fakt spokojení.
Pokud máš nějaký otázky, tak na tom webu určitě dostaneš odpovědi. Kde nakonec koupíš je jen na tobě.
Talpinka
Diskutérka
Diskutérka

2220 příspěvků
08. říjen 2008
Liberecko
Příspěvekod Diny » úterý 06. červenec 2010, 06:07
Jam,

máme jako Talpinkovic tu samou trampolínu od www.megatrampoliny.cz, průměr 4,30 m - když jsem jí poprvé uviděla sestavenou, tak i když máme velkou zahradu, přiznám se, že jsem se lekla - ale dneska bych neměnila, je naprosto dokonalá a skáčeme všichni !!:)))

Je kvalitní, věřím že z dobrých materiálů a přístup firmy byl fakt skvělý.

Takže já doporučuju určitě stejnou firmu jako Talpinka.

Diny
Diny
Howgh
Howgh

6812 příspěvků
20. září 2006
Příspěvekod Andruša » úterý 06. červenec 2010, 10:01
Holky to je fajn že tady chválíte ty megatrampoliny.cz Taky mě tam zaujali, ale ta úvodní strana mi přijde takový vymývač mozku, že mě to přišlo až podezřelé a měla jsem trochu obavy co jsou zač. Takže díky za ověřený tip :-)
Andruša
Diskutérka
Diskutérka

2018 příspěvků
18. duben 2010
severní Čechy
Příspěvekod Elvi » úterý 06. červenec 2010, 10:36
Megatrampoliny.cz můžu taky doporučit.
Elvi
Klábosilka
Klábosilka

413 příspěvků
25. srpen 2008
Příspěvekod Vitule » úterý 06. červenec 2010, 11:01
Ahoj,
taky chci moc poděkovat za tuhle diskuzi :)
Jen bych se chtěla zeptat Vás, co megatrampolínu máte - jak dlouho ji máte, resp. je skutečně tak kvalitní, jak na stránkách říkají? ...zajímalo by mě, jak dlouho vydrží aniž by se jí něco stalo...
Moc díky! :)
Le*
Vitule
Klábosilka
Klábosilka

555 příspěvků
27. březen 2008
Praha
Příspěvekod Petta » úterý 06. červenec 2010, 20:56
Brácha má tu velkou trampolínu na zahradě už 2 roky a bez nejmenšího problému, a to ji nechávají postavenou i přes zimu.
Petta
Krafařka
Krafařka

668 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Jam » středa 07. červenec 2010, 06:02
Holky děkuju moc. Jarka
Jam
Žvatlalka
Žvatlalka

108 příspěvků
28. září 2006
Příspěvekod Petta » středa 07. červenec 2010, 13:56
Kebusa píše:Jakou? Tu z megatrampoliny.cz?

Tak to nevím jistě, podle fotek vypadá stejně. A zeptat se teď nemůžu jsou na dovolené.
Petta
Krafařka
Krafařka

668 příspěvků
08. únor 2007
Příspěvekod Maja » čtvrtek 08. červenec 2010, 10:35
Ahoj , přidávám zkušenost kamarádky - trampolínu ze zmiňované stránky mají doma od minulého jara, dodání a domluva i skládání fakt vpohodě, trampolína je super, skáče na ní hodně dětí z okolí, já jsem taky zkoušela ... ale ta postranní síť už je potrhaná - hlavně ten zip u vchodu, ten se pokazil první měsíc a letos (na zimu ji měli schovanou a letos jsem ji zatím neviděla) prý i ten modrý kryt pružin už je popraskaný.
Taky nad trampolínou uvažuju - nemá někdo další zkušenost delší než pár týdnů?
Já docela pochybuju, že by někdo vyráběl něco trvalejšího, také na stránkách je uvedeno, že je potřeba právě tyto části cca po dvou letech měnit.
A nemáte někdo zkušenost s trampolínou, kd eje ochranní siť ještě před pružinami?
Maja
Drbna
Drbna

4299 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Makovicka80 » pondělí 11. únor 2013, 12:37
Jam píše:Ahoj holky, chtěla bych dětem koupit zahradní trampolínu.Trochu se na trhu ztrácím, chci poprosit o Vaše osobní zkušenosti.
Moje požadavky:
-chci trampolínu bezpečnou, bytelnou, s nosností i pro dospělé+ děti
- měla by jít jednoduše složit i rozložit na zimu
- měla by několik let vydržet bez speciální údržby
- zahradu máme v mírném svahu, velká je dost, ale nikde není úplná rovina
- trochu tápu v průměrech, chtěla bych si např.zaskákat já se dvěma dětmi, nebo více dětí najednou
-líbí se mi zelené trampolíny

můžete mi prosím poradit? předem děkuju za odpovědi
Jarka

zelenou trampolínu mám odtud: www.fastjump.cz a jsem moc spokojená, mám přesně tuhle: http://www.fastjump.cz/modra-trampolina ... achta.html
Makovicka80
Pískle

6 příspěvků
05. únor 2013
Kolín
Příspěvekod Mayonella » čtvrtek 11. srpen 2016, 14:23
Ahoj,
ja jsem koupila trampošku v Insport line, je super a je ZELENÁ ;-)
PENTAX K-5
Mayonella
Guma a neuvařitelná slepice :-)

4194 příspěvků
08. listopad 2008
Příspěvekod Deimoska » pátek 12. srpen 2016, 10:52
Máme zelenou trampolínu od fastjump už 3 roky. Funguje skvěle dodnes, nic se zatím na ní nemuselo měnit. Jediná věc, kterou jsem měnila, je krycí plachta skákací plochy (někdo ji vůbec nepoužívá, my ano - ne kvůli dešti, ale aby nám skákací plochu nepokadili ptáci).
Nosnost má do 150 kg - víc dětí tam tedy skákat může (s dozorem), u dospělých se holt musí počítat, kdo se tam vejde (já se 100kg manželem tam radši nelezu, to už jen a hranici).
Na zimu ji ukládáme, na jaře zase vybalíme.
Deimoska
Drbna
Drbna

4012 příspěvků
20. duben 2007