ADV TOP
ADV LEFT

zateplené kalhoty do školky Z NETU

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Pizulinda » pátek 29. listopad 2013, 12:49
Včera jsem koupila šusťáky zateplený flísem u vietnamců za pár korun. Vypadají moc pěkně, zdá se, že jsou nepromokavé. Myslím, že na to válení se v bahně a břečce jsou pro synka až moc luxusní :D Včera mě totiž dorazil - z družiny přišel totálně zbahněnej, já bláhová mu dala nový kvalitní oteplováky a oni se klouzali po zadku na těch 2cm sněhu s bahnem.... :palma:

Softshellová kombinéza nevím.. musela by být kvalitní. Některý ten softshell mi přijde jak gumoasfalt :D , tuhej a neprodyšnej....
Pizulinda
Drbna
Drbna

4400 příspěvků
28. leden 2010
Příspěvekod Zuza77 » sobota 30. listopad 2013, 11:24
Tak pokud nevadí reklama, tak mi jsme vzali nepodšité od veselé nohavice
Dělají i podšité http://www.veselanohavice.cz/detske-sof ... rno-modre/ ty tedy nemáme, takže nemůžu popsat zateplení.
Ale ty nepodšité byly super. Válel se ve veškeré špíně a nic na nich není vidět. Do školky ideální. Pas regulovatelný, dost vysoký (nelezou mu záda), dobře se mu navlékají.
Nekupovat o číslo větší!! Přijdou mi spíš větší, než akorát podle čísla.
Zuza77
Howgh
Howgh

12756 příspěvků
29. listopad 2009