ADV TOP
ADV LEFT

Jaké vzorky dětské kosmetiky byste v lékárnách uvítaly?

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Lava » pondělí 30. červen 2014, 08:25
Helča píše:
Mys_mys píše:
Helča píše:Já bych vážně uvítala, kdyby v blízké lékárně měli mazání s peruánským? čímsi, co mají v lékárně v Brně, pak dělanou mastičku z Motola a žluté Metanium z UK. ;-)

A to maji v kazde lekarne a nebo jen ve vybranych?

Mi to z Brna už jedna dobrá duše z BC posílala, ale nemůžu furt někoho prudit :palma:
Jsem dnes říkala muži, že jak tam za měsíc pojedeme s ušima, musím si to tam koupit. Stejně tak to motolské mazání, až pojedeme na kontrolu.
Z této trojky ale jako největší oříšek mám, jak získám tohle? http://nappyrashinfo.blogspot.com/2010/ ... nappy.html

Helčo, proč nenapíšeš?!
Já jsem si říkala, že ti ten krém asi nevyhovuje, jinak bych samozřejmě nabídla, že koupím další dávky.
Lava
Klábosilka
Klábosilka

348 příspěvků
30. srpen 2008
Příspěvekod Helča » pondělí 30. červen 2014, 08:30
A je to venku :mrgreen:
Mazání beru jen s číslem účtu ;-)
Helča
Klevetnice
Klevetnice

3937 příspěvků
24. září 2006
Slovácko
Příspěvekod Mys_mys » pondělí 30. červen 2014, 08:33
Malva píše:
Přesně! Ten můj prototxp, kdybych si odzkoušela na vzorku... ;-) , celou noc se odkopával a já musela neustále vyskakovat z postele a zase ho přikrývat! :grr: :-Z

Prosim te, proc jsi neustale deti prikryvala, kdyz je jim to neprijemne?
Doma mam odkopavace a sama se casto odkopavam. Vecer je zakryju, ale jinak to nechavam na nich. Pokud se v noci odkopou a je jim zima, tak si cestu pod perinu najdou. Druhe dite se pri zakryvani vzdy probudilo a to uz i muz rezignoval a neprikryva.
Mys_mys
Howgh
Howgh

10057 příspěvků
08. únor 2012
Příspěvekod Malva » pondělí 30. červen 2014, 08:39
Mys_mys píše:
Malva píše:
Přesně! Ten můj prototxp, kdybych si odzkoušela na vzorku... ;-) , celou noc se odkopával a já musela neustále vyskakovat z postele a zase ho přikrývat! :grr: :-Z

Doma mam odkopavace a sama se casto odkopavam. Vecer je zakryju, ale jinak to nechavam na nich. Pokud se v noci odkopou a je jim zima, tak si cestu pod perinu najdou. Druhe dite se pri zakryvani vzdy probudilo a to uz i muz rezignoval a neprikryva.

Dobře, příště, až zase bude volat "mámo, přikrýt! prosím!" , tak si dám špunty do uší ;-) I když si říkám, jestli to není nějaký naschvál 8-)
Malva
Klevetnice
Klevetnice

3718 příspěvků
17. prosinec 2007
Dálný sever :-)
Příspěvekod Mirabelka » pondělí 30. červen 2014, 08:40
Mys_mys píše:
Malva píše:

A byl namazany???

Mam jeden vzorek 3,5 doma k zapujceni... Mozno natrenovat obdobim vzdoru, agresivity v kombinaci se separacni uzkosti :palma:

Pepa byl bozi!!!
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney
Příspěvekod Helča » pondělí 30. červen 2014, 08:42
Lavo, nebo jinak, přijeď už do té Lešné :)

Mysmys, já taky Tinu prikryvam, bo je studená, mam pocit, že by se sama neprikryla
Helča
Klevetnice
Klevetnice

3937 příspěvků
24. září 2006
Slovácko
Příspěvekod Malva » pondělí 30. červen 2014, 08:44
Mirabelka píše:
Mys_mys píše:
Malva píše:

A byl namazany???

Mam jeden vzorek 3,5 doma k zapujceni... Mozno natrenovat obdobim vzdoru, agresivity v kombinaci se separacni uzkosti :palma:

Pepa byl bozi!!!

Ano, namazaný byl! :hura: Nebyla to ani kontušovka, rum, hořká....
Jen aura soma č. 13 (pro rebelující děti) :erik:
Malva
Klevetnice
Klevetnice

3718 příspěvků
17. prosinec 2007
Příspěvekod Malva » pondělí 30. červen 2014, 08:47
Mirabelka píše:.... jeden vzorek...k zapujceni... Mozno natrenovat obdobim vzdoru, agresivity v kombinaci se separacni uzkosti :palma:

Pepa byl bozi!!!

Tak mě napadá..nemohli by mít v lékárnách také vzorky chlapů...úplně mi to Tvůj příspěvek evokuje.... 8-) :D :D :D
Malva
Klevetnice
Klevetnice

3718 příspěvků
17. prosinec 2007
Příspěvekod Mirabelka » pondělí 30. červen 2014, 08:51
Tangerine píše:
Helča píše:
Mys_mys píše:To je zajimave. Dnes ve zpravach rikali, ze kazda zena nosi v kabelce ibalgin a ted se doctu, ze bych mela v kazde kabekce nosit jeste mazani na zadek.

My nemáme ibalgin ani doma, natož v kabelce

Já zas mám ibalgin, ale nemám kabelku. :D :D

... Myslím, že vyrobci kosmetiky (pro děti i jiné) se podle diskuzí "skupinky" ženskejch na BC opravdu rozhodovat nebudou. Jinak navrhnout jim může kdokoliv cokoliv kdykoliv (a to i bez nás). Za to se nestřílí. (Ale i kdyby zareagovali kladně, tak než začnou vyrábět malá balení, dítě ti stejně odroste. ;-)

Ale no tak nebud sobec! Mysli na stesti svych odrostlych dcer ( nebo snach)!

Tady se v lekarne fasuje cela taska blbosti ( vzorecky a letacky) . Pokazde kdyz jsem s brichem vstoupila do lekarny, tak mi to nutily. A ze jsem vypadala na rozpadnuti od 5 mesice, tak jsem mohla MIT pamprsek na mesic a sudokremu na rok! O Jonson a Jonson nemluve... :palma:
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney
Příspěvekod Helča » pondělí 30. červen 2014, 08:54
Taky u vás tak prší?
Helča
Klevetnice
Klevetnice

3937 příspěvků
24. září 2006
Slovácko
Příspěvekod Malva » pondělí 30. červen 2014, 08:59
Zde = Litoměřice, už svítí sluníčko.

To by mohli mít také v lékárně. Ostatně když jsem předminulý týden vyrazila do města a nikde, ač udělala velkou transakci, nechtěli mě pustit na záchod...co takto vzorek/jednorázový záchod by měli k dispozici? ;-) :hura: 8-) :hura: 8-)
Malva
Klevetnice
Klevetnice

3718 příspěvků
17. prosinec 2007
Příspěvekod Mirabelka » pondělí 30. červen 2014, 09:02
Malva píše:Zde = Litoměřice, už svítí sluníčko.

To by mohli mít také v lékárně. Ostatně když jsem předminulý týden vyrazila do města a nikde, ač udělala velkou transakci, nechtěli mě pustit na záchod...co takto vzorek/jednorázový záchod by měli k dispozici? ;-) :hura: 8-) :hura: 8-)

Jsi trouba... Mela sis rict o pampersku! :holka:
Mirabelka
Drbna
Drbna

4018 příspěvků
02. září 2008
Sydney
Příspěvekod Malva » pondělí 30. červen 2014, 09:10
Mirabelka píše:
Malva píše:Zde = Litoměřice, už svítí sluníčko.

Jsi trouba... Mela sis rict o pampersku! :holka:

Příště jim to v bance udělám do kouta! Nebo jak píšeš Ty! :hura: :hura: :hura: :D
Malva
Klevetnice
Klevetnice

3718 příspěvků
17. prosinec 2007
Příspěvekod Maggiemae » pondělí 30. červen 2014, 09:18
Plná taška blbosti! Se furt říká, těhotenská demence, a ono se to fasuje v lékárně! :D
Maggiemae
Howgh
Howgh

5118 příspěvků
10. leden 2007
Příspěvekod Dalif » pondělí 30. červen 2014, 09:53
Helča píše:Já bych vážně uvítala, kdyby v blízké lékárně měli mazání s peruánským? čímsi, co mají v lékárně v Brně, pak dělanou mastičku z Motola a žluté Metanium z UK. ;-)

No bals.visnevski na skladech maji jen s pixem (takze smrdi jak uzeny), bals.peruv. mel nejaky vypadek.
Metanium se myslim stale nedovazi, aspon na skladech distributoru neni, a je to skoda, slozeni vypada dost dobre.

Sol.novikov maji snad v kazde lekarne ne ? i naplast vcelku na nastrihani.
Dalif
Howgh
Howgh

5174 příspěvků
21. září 2006