ADV TOP
ADV LEFT

Dětská postel od 2 let

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Trixl » neděle 20. září 2009, 16:14
Aristonka píše:OT-naše mala je v klasické postýlce spokojena,do kolika v ni tak muže spat??Resp.kdy je již opravdu lepší pořídit klasickou postel??Ja se bojím,aby třeba nespadla,parkrat usnula semnou na posteli a vždycky se nějak odkutalela na zem. Je jí 16 měsícu.
Dokud se vejde, klidně do 5 let.

Mám jiný dotaz. Vám děcka 2-3leté v té velké posteli neblbnou, neutíkají, jak uspáváte? Potřebujem dvouleťačku přesunout a tohle si nedovedu představit.
Trixl
Howgh
Howgh

15770 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Martinecka3 » pondělí 23. srpen 2010, 10:19
odstraněno administrátorem - nevyžádaná reklama
Martinecka3
Pískle

2 příspěvků
22. srpen 2010
Příspěvekod Mroe » pondělí 23. srpen 2010, 21:16
Moje dcera ma taky postel z Ikea, ale nema rostouci, takze ma velkou jako je ta skladaci s jednou zvednutou postranici, asi 170 cm...je ji necelych sest a ma uz 121 cm.... pocitam, ze do pristiho roku, nez druha dcera vyroste z male postylky a my tudiz budeme muset poridit novy nabytek do jejich pokoje, ji jeste tahle vydrzi.... spi v ni od 1,5 roku doted
Mroe
Krafařka
Krafařka

613 příspěvků
21. listopad 2006
Příspěvekod Michalka » pátek 27. květen 2011, 21:32
Zkusím oživit diskuzi

Potrebovala bych tip na postel pro nocni cestovatelku. Ona si klidne v noci sedne, stoupne a pak nekam padne, vubec si neleha pomaloucku, takze se bojim, aby mi pres zabranu postele nespadla.

Chci rovnou velkou, napadlo me koupit z ikea http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80123993 a nasit ji tam nejakou latku, ktera by padu zabranila. Nemate nektera zkusenost?

Uvitam i jine typy. Nevim kudy kam :(

Spi se mnou na manzelsky posteli a je nam mala. Neuveritelne se otaci, uz mi malem i vypadla do nohou na zem.
Michalka
Treperenda
Treperenda

1108 příspěvků
22. srpen 2010
Příspěvekod Gehenna » pátek 27. květen 2011, 21:35
Dala bych jí dětskou matraci na zem, pokud tomu něco nebrání (švábi apod.)... nejjistější, nejbezpečnější...
Gehenna
B-C Kašpar

26187 příspěvků
13. prosinec 2007
Nobody knew where I was and now I am no longer there.
Příspěvekod Michalka » pátek 27. květen 2011, 21:45
no fuj :-)

na to jsem taky myslela, ale ani nevim proc se mi to nezda vhodny :-)
myslela jsem i nejakej rost, tesne nad zemi, kdyby byl, aby to vylozene nelezelo

holka snad bude spat s maminkou do 15ti, nez ja neco najdu

nebo ji to obezenu pletivem :)
tohle se mi libi, ale aby nemela klaustrofobii :-D

Obrázek
Michalka
Treperenda
Treperenda

1108 příspěvků
22. srpen 2010
Příspěvekod Janabo » sobota 28. květen 2011, 09:43
ahoj, pokud malá padá, asi bych se bála té vyšší postele z prvního odkazu... Co Ikea rostoucí nízké postele včetně rostoucí matrace (mají dřevo nebo kov)? My jsme s ní spokojení.
ObrázekObrázek
Janabo
Klábosilka
Klábosilka

428 příspěvků
21. září 2009
Příspěvekod Michalka » sobota 28. květen 2011, 19:54
janabo, mela bych ji samozrejme obracene.

rostouci se mi zda zbytecna, chtela bych rovnou velkou. snad neco vymyslime
Michalka
Treperenda
Treperenda

1108 příspěvků
22. srpen 2010
Příspěvekod Efča » neděle 12. říjen 2014, 09:20
Mám takový dotaz, nechce se mi zakládat novou diskuzi...
Kluci mají už 3,5 roku a jsou pořád v malých postýlkách, zatím nebyl důvod a čas to měnit (nepřelejzají, nemelou se tam, mají to tam rádi, ráno je vyndáme, i když přelézt umí, tak respektují zákaz), ale jeden z nich už je celkem velký a chci koupit větší postele.

Protože si neumím představit, jak chci vlastně ladit pokojíček, nemám ani čas to řešit a plánovat nábytek na 10 let... tak koupím zatím asi ty střední postele za pár kaček a za 4 roky to pořeším holt znovu. Nemám čas ani ten pokoj nějak moc ladit, malovat, dělat dekorace - chceme dát dětem jeden m alý pokoj na spaní a jeden velký na hraní, tak jim chci zařídit hlavně ten... tak nemám čas ani řešit nějaké kapsáře za postel.

Ale - čeho se bojím - když jim koupím postel, která má jen jedno čelo a nic víc, bude studeno od zdi... když jim koupím postele, které mají jakoby ohrádku kolem dokola a na té jedné dlouhé straně jen zábranu, tak si k nim nemohu přilehnout... ale dá se vůbec přilehnout k dítěti do té střední postele, kor když je tam zábrana?
Efča
Howgh
Howgh

9317 příspěvků
13. listopad 2006
Příspěvekod Pájík » neděle 12. říjen 2014, 09:29
Evi podle mě nedá, ale jsem pomněrně prostorově výrazná, máme tu střední z Ikea a a) mě neunese díky nosnosti a b) pokud bych se tam narvala tak mu uberu místo na pohodlné usnutí....o tom, že se mi pak pekelně blbě vstávalo už pomlčím, naštětsí dítě pochopilo a stačí mu pokud vedle něj sedím v sedacím pytli....pokud se tedy dožaduje mé přítmnosti, ale je mu 6.
Pájík
Klevetnice
Klevetnice

3765 příspěvků
20. září 2008
Příspěvekod Pajis » neděle 12. říjen 2014, 09:54
Koupili jsme ze stejných důvodů tu nejlevnější Ikea (Sniglar) 160 cm. Mezi postelí a zdí má částečně takovou matraci + postel bráchy,... Ležet se tam s dítětem (5,5) dá, ale když tam usnu, jsem ráno celá zlámaná; muže postel už neunese.
Pajis
Klevetnice
Klevetnice

3834 příspěvků
10. květen 2009
Plzeň
Příspěvekod Efča » neděle 12. říjen 2014, 13:18
Mně totiž tvrdily kamarádky, že koupily tu nejlevnější postel a ještě se tam vejdou s dětma. U jedné to možná chápu, má asi 165 cm a tak 50 kg i s tou postelí :D ale druhá je taky prostornější. A pokud je tam zabrána, nechápu to už vůbec. Leda rezignovat na tu zábranu, ale je to dobrý nápad?

Ale pokud se nevejdu ani na Sniglar, tak můžu koupit fakt tu "ohrádkovou". I když, zasunout matraci není vůbec špatný nápad - máme tu dvě matrace do cestovných postýlek, tím by se to krásně pořešilo, díky za skvělý nápad!
Efča
Howgh
Howgh

9317 příspěvků
13. listopad 2006
Příspěvekod Misapoho » neděle 04. leden 2015, 07:03
kamarádka má tu rostoucí postel z Ikea pro děti, zkoušela jsem to, ale příjde mi, že ta matrace do toho je šilená.

My jsme nakonec šli do téhle postele http://gazel.cz/cz/sortiment/tag/79
a nakonec jsme jí pak koupili i do dalšího pokojíčku dalšímu dítěti. Pěju na ní ody, je úžasnáa i já v ní ráda spím :D :D :D

tu samou dělal nebo dělá Domestav, ale tahle byla levnější a to dřevo mi příslo hladší, líp opracované.

My k posteli máme krátkou zábranu a kolem 3 jejich polštáře, je to fakt super.

Onehdá v nějakém pořadu pro ženy odbornice přes spaní říkala, že doporučuje koupit spíš klasickou postel, že si v ní dítě zvykne a pak nemusí řešit přechody. Fakt je, že i v téhle posteli, jak jsou tam ty jejich polštáře, tak z toho vznikne takový příjemný pelíšek :-)
Misapoho
Treperenda
Treperenda

1030 příspěvků
05. červenec 2007
Benešovsko