ADV TOP
ADV LEFT

Adaptér k chůvě

Cokoliv se týká dětí a nelze zařadit výše

Moderátoři: Trixl, Mirabilis

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Sisina » středa 12. srpen 2015, 08:25
Ahoj ženy,

tedy přesněji k chůvě elektronické ;-) Sháním adaptér / nabíjecí kabel k dětské jednotce elektronické chůvy Avent Philips, DECT (model: SCD530), asi jsem mu za ta léta používání ukroutila drátky, takže delší dobu stávkuje, občas se nechá přemluvit a nabíjí, ale dnes už se mi správnou polohu kabelu, aby se mi za odměnu rozsvítila kontrolka nabíjení, najít nepodařilo . Neleží třeba někomu doma bez využití? Recyklaci nepotřebného dávám přednost před zatížením planety dalším, nově zakoupeným drátem ;-) Cenu i poštovné uhradím.

Neprovinila jsem se nějak proti pravidlům BC? Pokud ano, nechť mě admin setne, nebo raději jen dá za ušiska, mám přece nezaopatřené děti :).

Děkuji všem.
Sisina
Sisina
Krafařka
Krafařka

798 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Zuza77 » středa 12. srpen 2015, 11:01
Tohle by mel sikovny elektrikar, domaci kutil nebo i IT umet spravit. Kybyste byli blizko, pujcili bychom dedecka :-)
Zuza77
Howgh
Howgh

12739 příspěvků
29. listopad 2009
Příspěvekod Fialinka » středa 12. srpen 2015, 16:05
Myslím, že univerzální adaptéry apod. se dají koupit i samostatně...
J. 9/2008
K. 11/2010
Fialinka
Kecka
Kecka

1520 příspěvků
06. září 2008