ADV TOP
ADV LEFT

Baculaté miminko

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Mispulinka » středa 27. únor 2008, 13:40
Ahoj všem maminkám a jejich miminkům. Začínám s látkovkama, jenže máme problém s výběrem. Karolínka má baculaté bříško, je nádherně faldíčkovatá všude a váží skoro 11 kilo. Mám problém jí nějaké plenky vybrat. Mám zatím vázací a do toho vkládačky, nebo tam dám čtvercovku. Jenže když dám navrch svrchní kalhotky, tak je jak balík, sotva se může otočit. Prosím vás, nemáte náhodou někdo nějakou zkušenost a s baculatějším miminkem a můžete nám poradit značku nebo typ?
Moc vám děkuji! Hezký den

*zařazeno
Mispulinka
Pískle

7 příspěvků
27. únor 2008
Příspěvekod Dancul » středa 27. únor 2008, 13:51
Dancul
Howgh
Howgh

8441 příspěvků
24. září 2006
Bratislava
Příspěvekod Brody » středa 27. únor 2008, 13:57
Mispul a jaké používáš svrchní kalhotky? Třeba vlňáčky dělají velký objem :D . Já na našeho buřtíka, když tedy byl buřtíkový, už z toho trošku vyrostl, dávala kalhotovky konopky a kaťata Imse Vimse Organiky. Hodně holek si pochvaluje bambusky jak ty TB tak ty slovenské, ale třeba Tobiášovi moc neseděly, protože ty TB jsou jakoby bokovky a to velké bříško tam prostě vadilo. Já se teď taky tak trošku vrátila k vázačkám, ale dávám do nich převážně vícevrstvé plenky a na to mám kaťata popowrapky (ty jsou ale taky balíkovější). Super štíhlý zadeček měl prcek ve vlňáčcích shorties, jediné co mi na nich vadilo, že při praní či impregnaci pořád pouštěly barvu a bohužel mi z nich vyrostl.
Pavla a spol.
ObrázekObrázek
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Brody » středa 27. únor 2008, 14:17
Makytka píše:
Brody píše: Hodně holek si pochvaluje bambusky jak ty TB tak ty slovenské, ale třeba Tobiášovi moc neseděly, protože ty TB jsou jakoby bokovky a to velké bříško tam prostě vadilo.

Šíma naopak musel mít plenky až pod tím svým megabříškem, proto mohl mít z kalhotkových plínek v podstatě jen bokovky.

Ale proporce se mu postupně přeměnily - na stará kolena by býval mohl mít i vyšší plínky, ale já jsem zase neměla ráda, když měl mokrou plínu na pupku (moc čural, chlapec...)

No však jsem to taky skoro obrečela, každej byl nadšenej z bambusek a jen u nás byl zádrhel :D :D :D
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Mispulinka » středa 27. únor 2008, 14:53
Děkuji vám moc za ohlasy...
Svrchní kalhotky mám Modern Baby v "Elku", ale myslím, že jsou asi velké, taky se mi zdají moc tvrdý a neforemný.
Co říkáte na svrchní HaipaDaipa?
Jo a vlňáčky jsem zkusila, ale tlusťoch největší!
....Asi to bude tím bříškem, budu muset najít něco nižšího. Taky ty stehýnka.....no falďásek, fakt!
Mispulinka
Pískle

7 příspěvků
27. únor 2008
Příspěvekod Koralka » středa 27. únor 2008, 15:53
svrchňáky modern baby jsou baby lucy, ty jsou celkově v konkrétních velikostech o něco větší, než stejná velikost jiného výrobce. to jen kdybys chtěla zkusit jiné a uvažovala o jen o něco málo menších - myslím že u většiny výrobců bys mohla vzít klidně taky to L, protože bude nejspíš trochu menší, než to L modern baby=baby lucy.

haipa daipa gatě jsou krásně jemný a měkký (znám jen od kámošek, sama nemám ráda druky, ale kdyby byly na sucháč, brala bych je hned)
Korálka + Jonatan září 2006 + Violka březen 2013
Koralka
Klábosilka
Klábosilka

578 příspěvků
13. červenec 2007
Praha 8
Příspěvekod Klaruse » středa 27. únor 2008, 18:40
kalhotky HD jsou super, já nemám moc baculaté dítko a kolem nožiček je mám zaplé na nejmenší a jsou volné tak myslím že na baculáko budou v pohodě :D
Klaruse
Treperenda
Treperenda

1013 příspěvků
03. listopad 2007
Praha - Háje
Příspěvekod Kadea » středa 27. únor 2008, 20:22
ahoj
ja mam gatky HD a nepouzivam ich, lebo malemu strasne tlacia stehienka. Mame tiez hodne faldikov. Super mu sedia Imse Vimse. Mam aj softy aj organicy a su super. A plienky najviac pouzivam PastelkyHD a viazacky. A tiez len vv od tots bots.
Obrázek
Obrázek
Kadea
Pískle

16 příspěvků
27. prosinec 2007
Příspěvekod Mamutik » středa 18. červen 2008, 12:28
Ahoj,
asi take nemam miminko konfekcnich rozmeru, muj problem je, ze v 11 tydnech jsme lehce pres sest kilo a flisacky TB vel.1 dopnem jen tak tak a to maji byt do deviti kil :( obvykla "napln" vkladacka se zavaz. disanou, to mi neprijde moc...
V natahovacich vlnackach 74/80 mi take prijde dost natesno... mensi jsem ani nepouzila
Je opravdu tak kulatoucky nebo uz nebude tolik pribirat pres brisko?
Delam nekde chybu nebo je urcovani velikosti podle kilogramu az tak nespolehlive?
Ida a
Obrázek
Mamutik
Treperenda
Treperenda

1244 příspěvků
20. duben 2008