ADV TOP
ADV LEFT

TOP 2008 - na BC i jinde

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Ivca79 » pátek 07. březen 2008, 15:37
Protože loni jsem skoro pojala Týden opravdových plen megalomansky, protože jsem měla pocit, že se tomu tady nikdo věnovat nebude, zajímalo by mě, jaké kdo má letos plány. Ať na BC nebo i jinde.

Zatím si nejsem jistá, co úplně lestos stihnu, ale dnes se chci s holkama domluvit, jak to vidí na Kladně, když se sejdeme skoro všechny ;)

Co se týká BC, uvažovala jsem opět alespoń o jednom článku... ráda bych opět zkusila nějaký "výrobní", ale tentorkát krok za krokem, ideálně i se střihem a podobně... Ale neslibuju, zatím to je jen plán, a Ro ví nejlíp, jak dokážu slibovat :oops:

Co plánují ostatní?

Ještě doplněn odkaz:
[url]http://www.rosacb.cz/index.php?&kat[]=1&kat[]=32&id_kat=359&id_h=1&id_m=0[/url]

Návrhy na témata článků (pracovní název):
1) Ivca79 - šijeme plenku
2) Cifka - odplenkováváme poslední skorotrojku :D
3) ??? - úvodní článek (ideálně o tom co se za rok v informovanosti nebo v chápaní plenek změnilo
4) ??? - vyhlášení soutěže o nejhezčí doma vyráběnou plenku nebo kalhotky

*zařazeno
Naposledy upravil Ivca79 dne 10. březen 2008, 21:20, celkově upraveno 3
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Cifka » pátek 07. březen 2008, 15:43
Ivčo, záslužné, já pro rok 2008 hodlám definitivně skončit po čtyřech a půl letech s látkováním, což mi sice trhá srdce, ale neuvěřitelně se těším. Že prodám nebo daruji tu hromadu 120 čč a deseti trenek, zbytek separaček a snapku. 8-) :D :D :D

Na to jsi se asi neptala, tak já k tomu teda napíšu článek. Ještě se musím ovšem domluvit s Rozinkou, jestli bude souhlasit. :D :D :D

Myslím, že na BC je propagace dost a je na čase jít do ulic. Že bych se zapojila rozdávání letáků od Rosy (nebo máme na BC svůj? ;) místním plenkomatkám?
http://pilatus.coolnet.cz

A 07/2004, B 12/2005, R 04/2007, J 07/2009
Cifka
Howgh
Howgh

6225 příspěvků
21. září 2006
New Bubu
Příspěvekod Ivca79 » pátek 07. březen 2008, 15:54
Hmmm, BCplenkoleták je zajímavé... třeba se toho holky v Digiscrapbooku chytnou ;)

Takže pokud to dobře chápu, tak ty budeš psát člának se soutěží o čtvercovky :D :D :D

Co se týká osvěty v ulicích, máme dneska rande u Binaky, tak plánuju nadhodit téma a zjistit, jaké mají holky možnosti a kapacity ;) .

Napsala jsem do kladenské Rosy (není to kamarádka té brňeské, ale sdružení pomoci ohroženým dětem) a chtěla bych s nima domluvit nějakou možnost zapůjčení (případně pronájmu :roll: ) prostor. Loni byly holky v Kladenském klubu Spirála (jediné mateřské centrum tady) a ohlasy na prostředí byli řekněme rozpačité, tak mě to napadlo vyzkoušet jinde... Ale jak říkám, teprve jsem psala a hodně záleží na tom, jaké budou podmínky... A hlavně, jestli se holky budou chtít přidat...

Co se týká rozdávání letáku, musí na to být nějaké povolení, nebo si můžu stoupnout na náměstí a rozdávat :D :D
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Cifka » pátek 07. březen 2008, 16:04
Ivčo, já bych tu nejdřív musela postavit náměstí :D
Cifka
Howgh
Howgh

6225 příspěvků
21. září 2006
New Bubu
Příspěvekod Danielat » pátek 07. březen 2008, 16:24
Ivca79 píše:Co se týká rozdávání letáku, musí na to být nějaké povolení, nebo si můžu stoupnout na náměstí a rozdávat :D :D

V Praze je to magistrátem zakázaný

A kdy že to letos bude?
Danielat
Treperenda
Treperenda

1323 příspěvků
01. listopad 2006
Pha5
Příspěvekod Zuzajda » pátek 07. březen 2008, 17:38
jak byly loni články každý den jeden, tak to bylo fajn, možná by nebylo od věci to zopakovat, jen najít nějaká nová témata ;)

první článek by mohl být takový připomínkový, shrnující poslední rok a tak
ale ty další nevím, hodně toho bylo řečeno (napsáno) už loni

ale jak někdo navrhoval anketu o nejhezčí šitou plenku, tak ten nápad se mi líbí, to by mohlo být třeba u příležitosti toho výrobního článku ;)
Obrázek Obrázek Obrázek
Zuzajda
Moderátor látkovek a nosítek
Moderátor látkovek a nosítek

5954 příspěvků
21. září 2006
kralupy
Příspěvekod Brody » pátek 07. březen 2008, 17:39
Ahojky, napadlo mě, udělat třeba nějaký plenkový gif a dát si ho do podpisu :D :D :D . Ale zatím jsem ztroskotala na tom v jakém programu se to dělá :D :D :D .
Brody
Klevetnice
Klevetnice

3689 příspěvků
19. říjen 2006
ČB
Příspěvekod Petulka74 » pátek 07. březen 2008, 18:52
Ivčo, asi před půl rokem vyjádřila zájem o případnou prezentaci paní co vlastní BC Elma, kam chodíme s A. plavat... (mají tam i cosi pro těhule)... Ale jaký zájem by o to měly ty těhule, těžko říct... (možná by se taky dalo něco ukázat v rámci přednášek "příprava k porodu" v nemocnici (ale na organizování už je asi pozdě)

V jakém termínu je ten TOP? Budu asi zrovna poněkud "zaneprázdněná" ;)
Petulka74
Drbna
Drbna

4963 příspěvků
24. září 2006
Kladno
Příspěvekod Danielat » pátek 07. březen 2008, 19:24
Petulka74 píše:V jakém termínu je ten TOP? Budu asi zrovna poněkud "zaneprázdněná" ;)

Už jsem to našla - 21. - 27. dubna 2008
Danielat
Treperenda
Treperenda

1323 příspěvků
01. listopad 2006
Pha5
Příspěvekod Domi » pátek 07. březen 2008, 20:40
Danielat píše:
Ivca79 píše:Co se týká rozdávání letáku, musí na to být nějaké povolení, nebo si můžu stoupnout na náměstí a rozdávat :D :D

V Praze je to magistrátem zakázaný

A kdy že to letos bude?

No to záleží... když si stoupneš na místo a budeš tam stát třeba ještě se stolíkem nebo info-tabulí, tak to může být bráno jako zábor veřejného prostranství, a na to je potřeba povolení a platí se správní poplatek...
Ale dá se to řešit elegantně tak, že si s sebou vezmeš nějakou petici (v ideálním případě se týká téže věci - takže např. petice za podporu látkovek ze strany města ;) ) a máš takto "krytá záda", protože podle petičního zákona na sbírání podpisů pod petici není potřeba žádného zvláštního pvolení ;) ... a u toho můžeš rozdávat letáky do alelujá...

A co se týče toho uvedeného zákazu v Praze - by mě zajímalo, o co to opírají, protože "jen tak rozdávání letáků" (bez nutnosti záboru veřejného prostranství) podle mne zakázat nejde, protože by porušili Listinou základních práv a svobod dané právo svobodně šířit informace ;) (né, vážně - jak je ten zákaz koncipovaný???)

Jinak v Olomouci budeme dělat v rámci TOPu výstavku plen (během celého týdne v místní ekoporadně) a jeden den chceme nejspíš udělat burzu látkovek, protože látkařek už je celkem dost a možná budou mít zájem něco prodat nebo naopak koupit ;) A jinak tiskové zprávy a další osvěta v médiích (např. Český rozhlas Olomouc) je samozřejmostí 8-) (zrovna dneska jsem o chystaném TOPu mluvila s náměstkyní hejtmana ol.kraje, ona se byla na plínkové výstavce vloni podívat a byla z toho úplně nadšená, protože vůbec netušila, že existuje něco jiného, než klasické čtvercovky :D A letos prý zase přijde 8-) )
Domi
Klevetnice
Klevetnice

3255 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivca79 » sobota 08. březen 2008, 21:05
Petulka74 píše:Ivčo, asi před půl rokem vyjádřila zájem o případnou prezentaci paní co vlastní BC Elma, kam chodíme s A. plavat... (mají tam i cosi pro těhule)... Ale jaký zájem by o to měly ty těhule, těžko říct... (možná by se taky dalo něco ukázat v rámci přednášek "příprava k porodu" v nemocnici (ale na organizování už je asi pozdě)

V jakém termínu je ten TOP? Budu asi zrovna poněkud "zaneprázdněná" ;)

Peťu a máš na paní nějaký kontakt? Zatím jsem zlanaříla Kiru a Bianku, D2 mi oplatí mojí morální podporu z loňka a letos bude v práci ona ;)
Přiznávám, že s tebou moc nepočítám, páč si říkala že v šestinedělí nikde trajdat nebudeš ;) ... ale samozřejmě ni nebráním ;)
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Ivca79 » sobota 08. březen 2008, 21:18
Zuzajda píše:ale jak někdo navrhoval anketu o nejhezčí šitou plenku, tak ten nápad se mi líbí, to by mohlo být třeba u příležitosti toho výrobního článku ;)

hmmm, třeba by mohla být i nějaká první cena ;) ...

Mě spíš napadá tu anketu vyhlásit hned na začátku, nebo spíš v předstihu a v Pondělí vydat čálánek s možností hlasování (ty přihlášené fotky - nevím, jak je to proveditelné), s tím, že by další pondělí bylo vyhodnocení... hlasy by posílaly kafařky, aby to nebylo neobjektivní... ale nevím, jestli by tu byla taková možnost... chtělo by to probrat s Miss...

Cose týká článků, víc jak jeden určitě dohromady nedám :oops:
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Ivca79 » pondělí 10. březen 2008, 15:42
Haloooo, to na to budeme opavdu jen já a Cifka????
Ivca79

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Lalwen » pondělí 10. březen 2008, 16:51
Ivčo ráda se zapojím
hlasování na fotky by určitě šlo, ne? Mám na mysli něco takového jako mají scrapařky :)
Obrázek Obrázek Obrázek
Lalwen
Diskutérka
Diskutérka

2720 příspěvků
24. září 2006
okolí Loun
Příspěvekod Tami » pondělí 10. březen 2008, 19:24
Mě ten TOP docela zaujal, to je nějaká celosvětová akce? Vloni jsem už a ještě nelátkovala, tak jsem to nesledovala, můžete k tomu něco málo napsat, třeba odkaz?

Jinak já bych tady v místě (okres UH) pro nějakou propagaci látkovek byla, máme tu v okolí asi 3 jakoby MC, mnoho stejných tváří (maminek s dětma) se setkává na stejných aktivitách (plavání, cvičení apod.) tak by to možná mělo smysl. Já osobně tady žádnou jinou látkařku neznám, ale určitě tu jsou, vždyť tu i Jitu prodává.
M.
Tami + 2 kluci 08/04+11/07
Tami
Krafařka
Krafařka

696 příspěvků
07. listopad 2006
Slovácko