ADV TOP
ADV LEFT

Látkařky, plackařky, maminky, HLASUJTE, prosím.

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.

Který návrh byste hrdě připnula na kočárek?

První
3
3%
Druhý
8
9%
Třetí
11
13%
Čtvrtý
13
15%
Pátý
52
60%

Celkem hlasů : 87

Příspěvekod Gondwana » středa 12. březen 2008, 10:25
Už delší dobu vymýšlím a překresluji návrhy na placky pro maminky, které mají děti v bavlnce. Jenom se do toho čím dál tím víc zamotávám a potřebuji radu, který z návrhů se vám nejvíc líbí, co se vám nelíbí.... . Formou hlasování bych chtěla, abyste daly hlas návrhu, který je pro vás ten nej, nebo co mu schází k tomu, aby byl nej. Takže kritizujte, hlasujte. Návrhy nejsou zdaleka konečnou verzí, ale pouze orientační, nezpracovávám je do konečné podoby - ta bude až po tom, co vyberete favorita ;) U obrázků kde není nápis, bude doplněný v případě, že obrázek odhlasujete jako nejlepší. Nechtělo se mi u každého obrázku psát stejný nápis. Hlavně mi teď jde o tu malůvku....

Návrh 1.
Tady bych sama za sebe nechala hlavně tělíčko, jenom bych ráda zapracovala na vláskách a barvě oblečení, aby z toho vzniknul takový mutant holkokluk, který se bude hodit pro maminky kluků i holčiček. Původně mělo dítko sedět na konopném listu, jen nevím co by na to "řekli lidi":

Návrh 2.
Tento bych jako jeden z mála považovala za hotový-samozřejmě text dodám pokud by měl nejvíc hlasů. Myslím, že tady je vidět "rukopis" a není potřeba žádné kudrlinky:

návrh 3.
Tady jsem si dovolila mírnou inspiraci z placky BC :oops: . Na miminku se mi nelíbí že má kulaté oči, to jistě nebude problém změnit a obličej zakulatím:

Návrh 4.
Plínka sušící se na sluníčku. Zatím je nejbarevnější, tím se ale nenechte zmást, všechny obrázky budou v konečné fázi hezky barevné. Tady už se asi moc zapracovat nedá, vidím ho jako téměř konečnou fázi:

Návrh 5.
Obrázek ze včerejšího večera, dcera mi ho pořád bere a ječí, že je to její miminko. Považuju to za jednoduchý, barevně ještě dotvořitelný obrázek "mutanta" :D , asi bych posunula do středu placky:

Návrh 6.
Přikládám ho jako poslední, protože předpokládám, že se už líbit nebude a že pro něho nezůstane v hlasovacích kolonkách místo. Líbí se mi nejmíň ze všech a v podstatě se mi na něm pracovat nechce. Je tady jenom proto, že se některým z vás líbil:

Tak koukejte, přemýšlejte,rozhodujte, ať to mám hotovo, než vám děti z látky vyrostou :hura:

Dodatečně se všem omlouvám za smazání obrázků, nechci aby to někdo kopíroval pro svoji potřebu.
Radka

*zařazeno
Naposledy upravil Gondwana dne 24. březen 2008, 10:15, celkově upraveno 8
Gondwana
Howgh
Howgh

6500 příspěvků
27. září 2006
Nejtmavější město na Bečvě
Příspěvekod Zvědavka » středa 12. březen 2008, 10:31
mi se líbí zrovna ten šestý
Zvědavka
Klevetnice
Klevetnice

3667 příspěvků
04. leden 2008
Ostrava
Příspěvekod Ivca79 » středa 12. březen 2008, 10:33
Mě se zrovna líbí ten, co se ti nelíbí (6)... případně ten předchozí (5)...

U návrhu 1 a 2 mi přijdou už hrozně velké děti :oops:

3 mě moc nenadchnul

4 bych pověsila na sušák jiný druh plíny, než tenhle beztvarý oválek :oops: ... Přišla by mi lepčí kahotovka s těma "ušima" na zapínání ..

Takže nehlasuju, jen kritizuju ;)
Ivča + D 09/09 + F 11/11 - H 08/13
Obchůdek na Fléru - Při objednávce mimo Flér -11% sleva :)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Gondwana » středa 12. březen 2008, 10:39
Ivčo, můžeš mi, prosím, poslat pro inspiraci tvar plínky, kterou máš na mysli? :oops: Stačí odkaz na obrázek.
Gondwana
Howgh
Howgh

6500 příspěvků
27. září 2006
Příspěvekod Klarkan » středa 12. březen 2008, 10:39
Tak můj favorit je právě ten poslední obrázek-šestý:))
Jinak mám stejný názor jako Ivca, první dva obrázky se mi líbí, ale jsou to velké děti.
Klarkan, Lukáš 06, Jakub 08
Klarkan
Treperenda
Treperenda

1171 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Berun » středa 12. březen 2008, 10:39
Líbí se mi návrh č. 5 :D

Zpětně dopisuji, já jsem si tedy neobjednala, ale návrhy se mi líbí.
Naposledy upravil Berun dne 12. březen 2008, 12:07, celkově upraveno 1
Berun
Moderátor - Mezi nebem a zemí
Moderátor - Mezi nebem a zemí

4563 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivca79 » středa 12. březen 2008, 10:45
Gondwana píše:Ivčo, můžeš mi, prosím, poslat pro inspiraci tvar plínky, kterou máš na mysli? :oops: Stačí odkaz na obrázek.

Obrázek
ty okraje můžou být zaoblené... ta vkládačka navrch tam být nemusí... ale ten tvar spíš tak, než jako oválek ;)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Vaverite » středa 12. březen 2008, 10:49
Látkové plíny jsem používala, když byla holčička malá, teď čekáme na adopčátko, takže budou zas v kurzu :D .
Nejvíc se mi taky líbí ten poslední, případně sušící se plína, ale dala bych tam klasickou čtvercovku, aby bylo jasné o co jde.
R 10/99 + V 11/08 + B 07/10 + M 12/13
Vaverite
Klábosilka
Klábosilka

375 příspěvků
31. leden 2008
Město měst
Příspěvekod Brona » středa 12. březen 2008, 10:50
Já tomu nerozumí a ani nemám dítě ktré by lákkovky používalo ale chtěla jsem se zeptat proč se ti ten poslední nelíbí ,mě přišel nejhezčí,takovej roztomilej,jsem zvědavá co vyhraje.
Brona
Diskutérka
Diskutérka

2593 příspěvků
20. listopad 2006
Krupka
Příspěvekod Gondwana » středa 12. březen 2008, 10:53
Nemůžu si pomoct, ten šestý je kreslený mým typickým stylem a občas se za něho až nenávidím :roll: .
Gondwana
Howgh
Howgh

6500 příspěvků
27. září 2006
Příspěvekod Sipkova » středa 12. březen 2008, 10:57
Ac nejsem latkarka, take se mi nejvic zamlouva az ten posledni, sesty obrazek, jen nemuzu hlasovat, protoze sesty v hlasovani neni :-?
Sipkova
Prostě Konev :-)
Prostě Konev :-)

7550 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Rysavka » středa 12. březen 2008, 11:01
Já teda taky hlasuju pro ten poslední - líbí se mi tam to spokojené vysmáte miminko. I ta pětka je hezká, ale víc mě zaujal ten poslední
Ryšavka
Rysavka
Diskutérka
Diskutérka

2258 příspěvků
24. září 2006
Velké Přílepy
Příspěvekod Mahynka » středa 12. březen 2008, 11:06
ahoj mě se líbí 4 a 6 každopádně pokud to má souviset s látkovkama mělo by to tam být napsané a ne jen obraz miminka v plínce, to cizímu oku nebude jednozančně jasné "vo co go" ;-)
Mahynka
Howgh
Howgh

6514 příspěvků
01. říjen 2006
Příspěvekod Kira » středa 12. březen 2008, 11:09
mě se asi nejvíc líbí právě ten 6.-tý :? ;) pak taky 3.
A placku jednu určitě beru.
Naposledy upravil Kira dne 12. březen 2008, 12:58, celkově upraveno 1
Kira
Klevetnice
Klevetnice

3158 příspěvků
22. září 2006
Kladno
Příspěvekod Matap » středa 12. březen 2008, 11:11
Ahojky,

taky se mi nejvic libi ten sesty :) Pak paty, ctvrty, a 1,2,3. Tak bych to seradila.

Mata
Matap
Drbna
Drbna

4401 příspěvků
23. září 2006