ADV TOP
ADV LEFT

Ideální PUL kalhotky na vv plenky

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Troublegirl » sobota 26. duben 2008, 19:07
Chtěla bych objednat nějaké PUL kalhotky na vícevrstvé plenky a nemůžu se rozhodnout,které budou nejlepší.Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými typy svrchňáků.Díky moc :)

*zařazeno
ObrázekObrázek
Troublegirl
Žvatlalka
Žvatlalka

195 příspěvků
26. červen 2007
Ostrava
Příspěvekod Denny » sobota 26. duben 2008, 20:32
ahoj, mam vv nevyhovovali ale z pul na ne u nas nejlip sedely bambino mio a celkem ok imse vimse.
Obrázek
Denny
Klábosilka
Klábosilka

389 příspěvků
27. listopad 2007
praha
Příspěvekod Foxy-whitman » sobota 26. duben 2008, 20:32
My máme BambinoMio a ImseVimse. BM mi jsou fajn, IV byly taky fajn do doby, než se Damián začal hýbat, teď mám pocit, že se mu trochu shrnují dolu .... zatím se v nich jen plazí ... ale možná to je tím, že mu jsou ještě malinko větší? :)
Nicméně u obou je problém s tekutou stolicí ... vždycky se umažou, ani jednou se nestalo, aby vše bylo v plíně a na kalhotkách nic. Ale zase vzhledem k věku tvého (i mého) dítěte už je na spadnutí doba, kdy stolice bude pevná a tudíž bude držet v plíně :D
Naposledy upravil Foxy-whitman dne 15. červen 2009, 06:49, celkově upraveno 1
Foxy-whitman
Klábosilka
Klábosilka

385 příspěvků
17. únor 2008
Praha
Příspěvekod Denny » sobota 26. duben 2008, 20:36
no ja se bobku nedockala jeste vubec :( :( :( a navic stale kadi min. 3krat denne :-? ale ona toho opravdu hoooooodne sni ;)
Obrázek
Denny
Klábosilka
Klábosilka

389 příspěvků
27. listopad 2007
praha
Příspěvekod Troublegirl » sobota 26. duben 2008, 21:08
Holky díky :) Nad těma BM hodně uvažuju 8-) A ty IV jste měli které?A neprovlhaly?
ObrázekObrázek
Troublegirl
Žvatlalka
Žvatlalka

195 příspěvků
26. červen 2007
Ostrava
Příspěvekod Yvča » sobota 26. duben 2008, 22:09
Ahoj, jak se malý začal víc hýbat tak měl od všech sucháčových kalhotek poškrábané nožičky, jinak jsme měli od narození BM a ty prostě na vv sedí nejlíp. Pak ještě u BM bývá problém s přetáčením sucháče, ale nevím jestli náhodou není nějaký nový typ. IV můžou provlhnout od lemů když je plínka durch mokrá. Pokud nepůjdeš do BM tak bych raději koupila BL, to jsou fakt držáky (někomu teda šustí :D) a střihově jsou hodně podobné IV, jen na ty vv je lepší mít menší velikost než na kalhotkové. A možná by ti p. Pilka udělal i na druky ;).
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Denny » sobota 26. duben 2008, 22:20
jo jo imse vimse provlhaly ale neboj, fakt az kdyz byla plena na zdimani ;) .

a i nam se bambino mio suchac otacel na brisko.

ja vubec suchace nerada i popoliny casto poskrabou nohu ale zase vydrzi hooooodne dlouho.

BL jsou baby lucy? strih jako IV pravite? a ze by i na druky byly? jeste mi napiste estli jsou to drzaky srovnatelne s popo, moc prosim :-* -doufam, ze se zakladatelka nebude zlobit ;) jinak uz mame vse dokonale vychytane jen ty pul drzaky by se sikly. popo na druky nesedi :( .
Obrázek
Denny
Klábosilka
Klábosilka

389 příspěvků
27. listopad 2007
praha
Příspěvekod Yvča » sobota 26. duben 2008, 22:25
BL = Baby Lucy, a držáky to jsou, ty lemy jsou totiž nějak pogumované. S těma drukama to nevím na 100%, zkus se zeptat Dandy, ale zase nevím jak moc se dají regulovat aby dobře seděly, to je s drukama trošičku problém :-?.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Denny » sobota 26. duben 2008, 22:50
ivčo

diky
Obrázek
Denny
Klábosilka
Klábosilka

389 příspěvků
27. listopad 2007
praha
Příspěvekod Swetlex » neděle 27. duben 2008, 08:09
Ahoj, nemáte někdo zkušenost se svrchňákama Bummis?My jsme doteď používali BM ale nějak mě omrzely :oops: a hlavně mi vadí ,že jsou dobré jen na VV, u těch Bummis píšou, že jdou pouít na obojí, tak nevím, esli do nich jít :)
Jinak u BM ani jinech se sucháčema problém skoro nemáme,jen občas, je to hold o anatomii každého jedince, Vávrovi to sedí dobře. :)
Swetlex, Vávra 11/06, Edoušek 6/09 a Frída 6/14
http://www.ditevsatku.cz - kamenný obchod i e-shop
ObrázekObrázekObrázek
Swetlex
Kecka
Kecka

1757 příspěvků
30. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Lucilka » neděle 27. duben 2008, 21:34
Swetlex píše:Ahoj, nemáte někdo zkušenost se svrchňákama Bummis?My jsme doteď používali BM ale nějak mě omrzely :oops: a hlavně mi vadí ,že jsou dobré jen na VV, u těch Bummis píšou, že jdou pouít na obojí, tak nevím, esli do nich jít :)
Jinak u BM ani jinech se sucháčema problém skoro nemáme,jen občas, je to hold o anatomii každého jedince, Vávrovi to sedí dobře. :)

Swetlex, my je máme a používáme rádi a na cokoli - vv, kalhotkovky i vázačky. Spokojená jsem s nima fakt moc, pěkně sedí, ta kapsa na zastrčení plínky je fajn (kromě vv dávám i IV čtverce na dvanáctiny).
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
ObrázekObrázek ObrázekObrázek
Lucilka
Klábosilka
Klábosilka

323 příspěvků
26. září 2007
Brno
Příspěvekod Sykorka » neděle 27. duben 2008, 21:38
Na vicevrstevky mi skvele sednou vlnaky od BI a pak taky Thirsties a SW - oboje maji tu kapsicku a to je teda vymakanej vynalez, krome jinyho 8-) . Neprotecou a drzi. :hura:
Obrázek Alžbětka 19.3.2007, 23.15h; 3000g a 49cm
ObrázekObrázek

Sýkorčin popis porodu
Sykorka
Moderátor látkovek a nosítek

887 příspěvků
21. září 2006
Pod velikým kopcem
Příspěvekod Dalif » pondělí 28. duben 2008, 18:36
Tak vicevrstve pouzivaj obe moje deti- mame IV organic (ale dlouho schnou, obcas se musi nalanolinovat okraje jinak provlhaj, starsiho synka skrabou-takove ty rozky),dale mam Tots Bots- mekkej suchac, uz tak pevne nedrzi vv,ale jsou taky dobre, dale BL fix .
U synka pouzivam jen TB a BL fix, u dcerky prevazne IV org.

Bummis jsme zkouseli -nevyhovovali, dcerku to "skrtilo" na nozickach
dale Popowrapky -tez mela otlacene na nozickach.

Na thirsties se chystam ;)

D
Vitek 10/2005, Zuzka 4/2007, Borivoj 10/2010
Dalif
Howgh
Howgh

5174 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Swetlex » úterý 29. duben 2008, 17:25
Ještě se chci zeptat, jak je to s velikostí.Vávra má teď cca 12kg a u Bummies jsou velikosti buď 7-14kg a nebo 14-18kg a já nevim jestli ty menší nebo větší.jaké jsou vaše zkušenosti?To samé u těch SW, tam by to bylo jen o kilo, ale jak dětem sednou?
Swetlex
Kecka
Kecka

1757 příspěvků
30. srpen 2007
Praha
Příspěvekod Klaris » úterý 29. duben 2008, 17:35
ty Thirsties by mě taky zajímaly, oňuchávala jsem je v obchodě . PULek mám sice asi čtvero či patero,a je to celkem příliš když většinou má kalhotkovku, ale na plínky narovno mi nejlíp sedí Imse softky, ale jsou už používáním ošuchané a gumičky kolem nožek vytahané, prostě chtělo by to nové (samozřejmě v nouzi strčím plínu narovno i do Popowrapek a Vent). Přišly mi střihově spíš širší jako Popo, ale zase měkoučké jako Imse nebo Haipadaipa. Jakou velikost dáváte ty Thirsties podle kil?menší než je psáno? oni mi ty M ještě pořád přišly dost veliké a to tam Lko ani neměli (jinak všechny gatě máme L - 10kg)
ObrázekObrázek
Obrázek
Klaris

8365 příspěvků
22. září 2006
mezi Přerovem a Bystřicí