ADV TOP
ADV LEFT

Svrchní (nepropustné) kalhotky do 100,-

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Josefka » úterý 10. červen 2008, 14:49
Určitě to tu řešíte ale já to prostě nejsem chopná dohledat. Syn vyrost ze svrchních (igelitových) kalhotek a já nikde nemůžu sehnat větší. Jsem zvyklá a spokojená s klasickýma svrchňárama na sucháč přez ČČ ale pokud mi doporučíte něco lepšího (vzhledem k občasnému oděrku o sucháč se nebráním) a hlavně do zmíněné částky, nechám se přemluvit.
Toť ty naše ale potřebovala bych velikost XL.
Obrázek

*zařazeno
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Danka » úterý 10. červen 2008, 15:00
Ahoj, my teda máme tieto isté pre MIška vo veľkosti XL, len na cvočky a kupovali sme ich v Tescu. Ale už dávnejšie a na Slovensku
(Momentálne teda mám pre Jarka jedny Imse Vimse Soft, ale tie sú ďaleko od zmieňovanej hranice).
Danka
M 04/2006, J 10/2007, K 08/2009
Danka
Howgh
Howgh

7906 příspěvků
21. září 2006
dedinka na Slovensku; na BC Květníček
Příspěvekod Josefka » úterý 10. červen 2008, 15:18
Jo ale v TESCu už nedostávají XL, nejvíc SM a ani L se neshánělo dobře. Paní na mne koukala jak na socku, že tak velký dítě přeci plenky nepotřebuje a že teď stejně všichni používají jednorázové...nemělo cenu s ní cokoli probírat.
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Danka » úterý 10. červen 2008, 15:21
Ja viem, u nás tak prestali predávať v Tescu separačky...
Ale našla som ti ich tu:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/2133-g-mi ... y-na-druky
http://www.e-detskysvet.cz/scripts/podr ... p?IDZ=2943

Danka
Danka
Howgh
Howgh

7906 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Majki » úterý 10. červen 2008, 16:27
Příspěvekod Siloenka » úterý 10. červen 2008, 18:29
a nemohla bys investovat trošilinku víc? :oops: ..já se taky snažila nekupovat dráž,než je nutno,ale do kalhotek s Pul vrstvou (je prodyšná a nepropustná,není to žádný igelit) se vyplatí investovat.Baby-Lucy si holky chválí a xl stojí 165Kč (ale je to podle kil,xl G-mini nemusí být velikostně stejné jako tyhle) Baby-Lucy L-9-14,XL 12-15kg
..vyrábějí a prodávají je i na slovensku,tam to výjde o něco levněji,ale zas je tam stovka poštovného (ale holky na BC dělají občas hromadné objednávky) ;)
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Gabule » úterý 10. červen 2008, 19:33
Ahoj,
jak píšou holky G-mini je igelit a to pak látkování dle mě pozbývá smyslu-myslím tím to že látkuju kvůli prodyšnosti plenky.
Radši zainvestuj do Baby lucy,ony ty jejich kalhotky jsou i větších velikostí a určitě bbudeš spokojená.
Gabka
ObrázekObrázek
[url=http://lilypie.com]ObrázekObrázek
Obrázek
Gabule
Treperenda
Treperenda

1037 příspěvků
23. září 2006
Příspěvekod Zlata » úterý 10. červen 2008, 20:59
Ahojky,
určitě zkus zainvestovat do Baby-Lucy. My už na ně jedeme 10 měsíců a jsem opravdu spokojená (a malý si taky nestěžuje ;) ). Je to sice trochu víc než Tvůj limit, ale zase jsou kvalitní a vydrží Ti. Držím palce, ať to vyřešíš k všeobecné spokojenosti :-*
Zlata
Pískle

61 příspěvků
13. červen 2007
Děčín
Příspěvekod Yvča » úterý 10. červen 2008, 22:57
Taky se přimlouvám za něco kvalitnějšího než igelit a BL opravdu nejsou o tolik dražší a hlavně vydrží. Myslím že na čtvercovky by ti stačila i velikost L, chtělo by to poměřit, ty kg jsou myšleny spíš na kalhotkové pleny. Má je i Babako, o něco levnější, ale nevím jestli jsou skladem.

Teď mě napadlo že ty L mám možná doma, nové, nepoužité ;). Teď tam spí malý, ale zítra se podívám, když mi přišly tak se mi zdály hodně velké. Můžu přeměřit, event. vyzkoušet na prckovi, má asi 11 kg.
Yvča
Klevetnice
Klevetnice

3048 příspěvků
16. červen 2007
Příspěvekod Sonča » středa 11. červen 2008, 12:19
Holky, mám dotaz, jste si jisté, že ty s PUL vrstvou jsou prodyšné? Mám Venta a vždycky jsem si myslela, že jsou prodyšné jen skrz ty otvory, kde je zapínání. Nějak mi to vyplynulo z obrázku.
Sonča
Krafařka
Krafařka

676 příspěvků
11. listopad 2006
Šternberk
Příspěvekod Trixl » středa 11. červen 2008, 12:27
Pul vrstva dýchá, igelit ne. Navíc jsou tvrdé. Pul kalhotky jsou i Kiko, ale mají prapodivné zapínání a to kolem nožiček by myslím propustilo řídké u menšího kojence.
Moji ekzematici by igelit neskousli, i pul občas dělá problém. Bezkonkurenčně nejlepší jsou vlňáky, ale do těch se plínky musí dát do vázačky nebo do novorozeneckého skladu, pokud to není kalhotkovka.
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Trixl » středa 11. červen 2008, 12:29
BL fix jsou skvělé.
ObrázekObrázek
Trixl
Howgh
Howgh

15769 příspěvků
05. duben 2007
Vysočina
Příspěvekod Josefka » středa 11. červen 2008, 12:36
Vůbec nevím, o čem mluvíte. I přez rejstřík zkratek jsem nepochopila, co je zklatka pro značku, velikost a co jiná zklatka. My měli takové no-name s membránou ale říkala jsem si, že když už snad brzy plenám odzvoní, že nebudu kupovat nic drahého. Tak proto jsem chtěla ty nejlevnější. Dá-li bůh, do zimy jsme úplně bez plínky.

Může mi teda někdo napsat nějaké shrnutí, abych věděla kde mám co objednat? Dám na vás ale musíte mi říct polopatě. OK zvyšuji limit na 200,- :D

Adam má slabých 12 kg.
Obrázek

Obrázek
Josefka
Howgh
Howgh

6175 příspěvků
28. září 2006
Plzeň
Příspěvekod Siloenka » pátek 13. červen 2008, 08:54
shrnutí jo? :D :D ..koukám,že nikdo nenapsal,tak se o to pokusím. Takže držíme se pořád kalhotek Baby-Lucy Fix jo? (takhle se jmenujou :))..)
můžeš si vybrat mezi bílými nebo barevnými. U vás bych to viděla na tu velikost L (pokud by náááhodou nevyhovovala,není problém se domluvit v obchůdku a vrátit je zpět-jen nesmí být vyprané,ale jen vyzkoušené)
Kalhotky Baby-Lucy Fix mají na slůněti.
takže bílé tady: http://www.slune.eu/index.php?main_page ... cts_id=338 (musíš tam pak vybrat tu velikost L,ale to asi víš ;) ..a stály by tě 155Kč)

pokud se rozhodneš pro barevné,tak na stejných stránkách tady:
žluté:190kč: http://www.slune.eu/index.php?main_page ... cts_id=568

mentolové:190kč: http://www.slune.eu/index.php?main_page ... cts_id=570

tak nevím,je to dost polopatě? ;)
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Danka » pátek 13. červen 2008, 08:58
Keď som písala svojho času výrobcovi nohavičiek Babylucy, tak mi tvrdil, že na klasické čč sú tieto nohavičky priveľké. Preto som ich potom nevybrala a mám IV Soft + nejaké tie G-mini. Máte inú skúsenosť?
Danka
Danka
Howgh
Howgh

7906 příspěvků
21. září 2006