ADV TOP
ADV LEFT

Popovak

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Siloenka » středa 25. červen 2008, 07:55
Doufám,že mám tuhle diskuzi zařazenou správně,ale mám pocit,že ho používají jen mamky,co dávají látkovky :)
Mám takovou představu,že mimís bude přes den ve vlňákách(měl by se narodit v listopadu),dávat na to dupajdy se mi nějak nechce,taky nemám v zásobě moc těch širokých,takže jsem si myslela,že popovak by to řešil. Ale kdo jste ho měli,je to vůbec k čemu? ...nebo máte vymyšleno třeba něco jiného,lepšího? :D Manžel má představu,že mimís musí být v zavinovačce,jde to i s popovakem? nebo tak,má to vůbec význam? ...a taky jsem si uvědomila,že už nemůžu pořizovat lehátko,protože do těch pásů bych ho s popovakem nedala.tak do čeho ho dát,když né zrovna do postýlky (samo,bude i tam,ale ne pořád ;) ) ...do kolika měsíců popovak (ten větší) vlastně vydrží? a poslední dotaz. Když budu na doma chtít použít převážně jen ten,tak jeden asi stačit nebude,že? tak kolik? dva? :D (kdyby náhodou někomu doma překážel,ať už kupovaný nebo šitý,může taky písnout :oops: )
díky všem za rady :))

*zařazeno
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Ivca79 » středa 25. červen 2008, 09:09
Siloenko, já pořídila ségře "popovak" ale vlněný (od Engela) místo pyžámka ( k tomu vlněnohedvábné body).
Co se týká klasického popovaku, tak je hodně tenký, je to jen bavlněný úplet, takže to určitě zavážeš i do zavinovačky ;)

Ostatní nevím... velikostně asi podle dítěte.... řekla bych, že klidně do půl roku (u menších dětí asi i dýlú... je toázka, jestli to živějším dětem pak třeba nevadí - v otáčení, lezení...)
Ivca79
Kavárenská povalečka :-)

21487 příspěvků
05. prosinec 2006
Příspěvekod Adelka04 » středa 25. červen 2008, 10:57
Ahoj, tak my jsme jeden popovak nahodou poridili a je super. Pro male mimco jsem ho pouzivala porad na doma. Obcas i na ven :D
Jediny problemek byl, ze tu gumu nahore neroztahnes tak uplne a kdyz mas nabaleny mimco v latkovce, tak je trosku umeni, dostat to pres zadecek...
Jinak 100% spokojenost
Adelka04
Pískle

21 příspěvků
04. září 2007
Brno
Příspěvekod Mkempna » středa 25. červen 2008, 11:36
Ahoj,
my jsme měli taky Popovak. Moc se mi líbil, ale používali jsme ho minimálně. Ten vrchní lem byl dost pevný, jak už se tady psalo. Na látkovky (tehdy na Bambino gatky s vícevrstvou) se dost špatně oblékal, navíc dcera byla tehdy "dobře živená", ne žádný tlusťoch, ale takové buclaté mimino. Nakonec jsem jej prodala. Byl jako nový.

Šla bych do toho vlněného. Engel nebo Disana, oba jsou pěkné, a určitě budou poddajnější.
Martina
Obrázek[img]http://m3.lilypie.com/vXaQp2/.png
http://m3.lilypie.com/vXaQp2.png
Mkempna
Žvatlalka
Žvatlalka

118 příspěvků
20. říjen 2006
Ostrava centrum
Příspěvekod Siloenka » středa 25. červen 2008, 16:20
Mkempna píše:Ahoj,
Šla bych do toho vlněného. Engel nebo Disana, oba jsou pěkné, a určitě budou poddajnější.
Martina

Ten Engel se mi taky moc líbí,ale Disana to je co? Disana má jen spací pytel na knoflíčky na ramenou? myslíš tohle? mě právě zaujalo to snadné navlékání na té gumičce. Já nečekám,že budu mít nějakého drobečka,takže díky za ten postřeh ohledně popovaku ;)
Siloenka
Diskutérka
Diskutérka

2347 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Maty » středa 25. červen 2008, 18:32
Siloenko,

k tomu sedátku - co pořídit nějaké, kde se dají popruhy rozepnout a dát bokem? My máme houpací lehátko od Fisher Price a malou tam ještě pořád nezapínáme (i když už budu muset začít, je hrozně aktivní).
ObrázekObrázek
Maty
Moderátor - Sporťák
Moderátor - Sporťák

10396 příspěvků
21. září 2006
Příspěvekod Alík » středa 25. červen 2008, 21:43
Siloenka: Popovak jsme používali, ale musela jsem ho přešít (a další ušít), protože přes kalhotkovou látkovku to fakt nešlo. Ze začátku jsem ho dávala až k hrudníčku - koukali ručičky a pak jen do pasu. Se zavinkou není problém, pop. je fakt tenoučkej - ale ušila jsem si i flísovej :oops: s dírou na pásy do auta, takže lehátko apod. by nebyl problém. Pokud neplánuješ používat nic moc jiného jsem aspoň pro tři (a to doufej že bude mimčo hodně čisťounké, ne jako moje Anička - měly jsme 3 i s tím do auta a nestačilo by to ani náhodou). Ale ušít to fakt není problém, jen je těžké sehnat pružný BAVLNĚNÝ lem, mají samé umělotiny (a fakt škrabavé). Tak sand vše :D
Obrázek
Alík
Žvatlalka
Žvatlalka

191 příspěvků
27. leden 2007
České Budějovice
Příspěvekod Mkempna » pátek 27. červen 2008, 05:35
Ahoj,
ano, měla jsem na mysli ten disana vak na knoflíčky. Přijde mi super. Teda na obrázku. V ruce jsem ho neměla.
Martina
Mkempna
Žvatlalka
Žvatlalka

118 příspěvků
20. říjen 2006
Ostrava centrum
Příspěvekod Adelka04 » pátek 27. červen 2008, 06:08
Vlneny je jiste super misto spaciho pytle na noc, ale nejsem si jista, jestli je tak super na bezne denni pouzivani kvuli prani... Dupacky vetsinou menime max. po dvou dnech, pytlik tudiz taky :(
Adelka04
Pískle

21 příspěvků
04. září 2007
Brno