ADV TOP
ADV LEFT

Hrudky v plienkach BabyLucy

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Kattka » pátek 11. červenec 2008, 19:59
Nazdar,
potrebovali by sme poradit... Mame BabyLucy plienky (niektore uz rok) a objavuju sa v nich hrudky. V Organikoch je to vystrapkane frote z jadra, flanelky som este neparala, to bude asi vystrapkany flanel. Mate podobnu skusenost ? Co s tym ? aby to babo netlacilo, niektore guce su dost velke. Zatial som kazdu plienku rozparala, gucu vybrala a zasila. Je to ale dost pracne. A este dotaz : pod cvockami sa mi hrudky tvoria z toho podlozenia cvocku. Neviete ako na to bez rozparania ? Diky moc.

*zařazeno
Kattka
Pískle

29 příspěvků
11. červenec 2007
Příspěvekod Zuzana trnková » středa 06. srpen 2008, 23:18
mně se hrudky objevily ve středním, silnějším poli vícevrstvých plenek Popolini, taky používaných asi jeden rok. - a taky nevím jak se jich zbavit bez rozpárání plenky.
Zuzana trnková
Pískle

3 příspěvků
05. srpen 2008
Příspěvekod Marcim » čtvrtek 14. srpen 2008, 12:38
Ahoj,
tak schválně jsem doma pozorovala co moje BL provedou a u organiky se mi ty hrudky dělají taky.(Přemýšlela jsem jestli to není tím,že dávám odstřeďování na 1200ot.?)Zatím je to jen na vnější straně.To,co se dává na tělíčko je zatím v pořádku,tak to asi nebudu řešit.A u toho zapínání to udělalo taky(druky na zmenšování pleny) a to mě už docela štve.Tak jsem je začala používat jako noční.Tam to docela vycpu a nemusím zmenšovat a sedí.
Ale pokud bude nějaký dobrý nápad,jak na to,i pro méně zručné.... :roll: :oops: ...ráda se nechám inspirovat.
Marcela+Robinek (12/01)+Martínek (11/07)
Marcim
Žvatlalka
Žvatlalka

164 příspěvků
24. červen 2008
Beroun