ADV TOP
ADV LEFT

plenky Blueberry a Bum Genius

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Stassy » pondělí 04. srpen 2008, 16:45
Zdravím všechny nadšené látkařky! :)
Mám na vás otázku - máte některá zkušenosti s těmito plenkami? Přemýšlím nad tím, že si je pořídím a tak hledám reference.. :)
Předem děkuji za odpovědi!

*zařazeno
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Štístko » pondělí 04. srpen 2008, 18:52
Ahoj Stassy, my máme 4ks Blueberry a spokojenost maximální. :) Nejlepší kapsovky, co jsme měli. Bum Genius teda vyzkoušené nemám a taky s Bluebrry nemám důvod je zkoušet. :) Mají origoš sací vložku z mikroflísu a konopí, ani jednou mi tyhle kapsovky neprotekly. Jednu máme jednovelikostní, 3 z řady vícevelikostních a sedí krásně všechny. :hura:
Štístko
Diskutérka
Diskutérka

2177 příspěvků
22. leden 2007
Příspěvekod Sajsa » pondělí 04. srpen 2008, 20:19
Ahojky,

Blueberry mám jednovelikostní kapsovku a je luxusní. :erik: Moc příjemná, dobře saje, mám teda jen jednu, ale můžu doporučit. ;) BumGenius mám objednaný, myslím, že ani s tou neuděláš chybu. 8-)
Sajsa
Klábosilka
Klábosilka

304 příspěvků
14. březen 2007
Příbram
Příspěvekod Stassy » pondělí 04. srpen 2008, 20:46
Díky, holky. :) Ještě mám jeden dotaz - co používáte jako savé jádro? Jen ty originální nebo i něco jiného (např. vícevrstvé)? A co vkládačky (např. na noc), jestli je teda vůbec nutné je používat? :)
Moc děkuju a omlouvám se, že takhle otravuju.. :D
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Sajsa » pondělí 04. srpen 2008, 20:56
Dávám jen tu originál vkládačku, ona fakt nasaje dost, je to kombinace konopí a mikro.... A na noc dávám Mlotexky, takže nevím, ale to by asi chtělo něco přidat. ;)
Sajsa
Klábosilka
Klábosilka

304 příspěvků
14. březen 2007
Příbram
Příspěvekod Štístko » pondělí 04. srpen 2008, 22:08
Taky do kapsovek používám ty origoš - pokud k nim origoš vkládačky byly. Mám i Minki kapsovky a k něm orig.vkládačky nemám, tak tam cpu, co je po ruce. :) A na noc používáme BE, nebo HHS s prefoldem.
Štístko
Diskutérka
Diskutérka

2177 příspěvků
22. leden 2007
Příspěvekod Frndulka » pondělí 04. srpen 2008, 22:21
Já všechny kapsovky vycpávám vkládacíma bambuskama Tots, mě se osvědčily nejlíp jako nejvíc savé. Mám kapsovky Swaddlebees a Starbunz.

Kde objednáváte Blueberry? Já čekám teď na zásilku Minki z UK a už se těšíííííím 8-)

Martina
Frndulka
Drbna
Drbna

4562 příspěvků
20. září 2006
Prágl
Příspěvekod Štístko » úterý 05. srpen 2008, 09:39
Blueberry měli na www.ecomamma.cz, chvilku je měli i na www.latkovky.cz, ale v obou případech jen ty jednovelikostní. Ty více mám přímo z Amglie, stejně jako kapsovky Minki. :)
Štístko
Diskutérka
Diskutérka

2177 příspěvků
22. leden 2007
Příspěvekod Stassy » úterý 05. srpen 2008, 16:44
Děkuju za vaše odpovědi, jste zlaté! :) Ulehčily jste mi rozhodování - rozhodně do nich půjdu. :grr:
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Stassy » pondělí 18. srpen 2008, 17:02
Tak jsem tu zase ještě s jedním dotazem - jak jsou tyto dvě plenky široké mezi nožičkama? Můžete je přirovnat k některé plence? Prosím prosím.. :)
Martina + Kačka 4/2008 + Barča 12/2010 + třetí princezna 8/2012
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha