ADV TOP
ADV LEFT

Kolik za ně?

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Stassy » pátek 15. srpen 2008, 18:09
Jsem se dneska tak trošku nudila a udělala jsem si seznam všech látkovek, vkládaček a svrchňáků spolu s nákupními cenami a dospěla jsem k zajímavému číslu - 7887,-Kč přesně. :D A to látkujeme teprve tři měsíce a další výdaje nás čekají, neb jsme si pořídili hlavně two size plenky (to aby naší princezně líp sedly). :)
A tak mám na vás všechny trošku osobní otázku - kolik peněz jste během plenkového období utratily vy?
Moc se těším na vaše příspěvky, jsem strááášně zvědavá.. :)

*zařazeno
Martina + Kačka 4/2008 + Barča 12/2010 + třetí princezna 8/2012
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Mafra82 » pátek 15. srpen 2008, 19:07
Hm tak to je zajímavá částka :) musím se ti ale přiznat že já to už raději nepočítám :oops: za první nákup jsem dala něco málo přes 7 tsíc. Pak jsem to ale po dvou měsících všechno prodávala, něco jsem samozřejmě musela slevit, takže už jsme na tom pak nevydělala nic :) bylo to ztrátové. Ale tím se asi musí počítat.
Teď jsem včera a dnes poslala několik balíčků, protože jsme tu měli tolika plínuch které bychom prostě nevyužili, částečně je Alešek na Moltexkách, částečně nočníkuje. Takže tak. A na miminko je tu nespočet čč a vv, dokonce už i nějaké svrchňáky po Alovi, nebo jedny novoučké IV vlňáky..
Ale když řeknu že už jsem za to střelila okolo 20 tis nebudu asi daleko od pravdy... tak a teď mě kamenujte :)
Mám ráda hezké plenky a ráda experimentuju :) Zrovna teď na mě u kamarádky čeká jeden balíček z Anglie s trénngovkama Minki, a pak mi přijde ještě jeden balíček z Ameriky ;) tam je tedy plína jen jedna ale spousta doplňků, jako třeba zavírací špendlíky a dávkované mydélka na umývání prdelky miminek a dětí ;)
Jenže o mě je to halt už profláknuté, já se tím hlavně bavím ;) můj muž už trošičku méně.. tchýně vůbec ne a švagrová vědět co jsem za to uvalila.. tak nevím nevím.. ale hlavní je pohodlí a zdraví dítka ne?? ;) Proto to taky hodně z nás dělá ;)

Látkování ZDAR!
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Maxik » pátek 15. srpen 2008, 19:14
Kolem 3500 za obě děti.
Obrázek
Maxik
Diskutérka
Diskutérka

2871 příspěvků
21. září 2006
Ocelové srdce republiky - 400m od Odry, 300 od dálnice, 200 od nádraží a 100 od fabriky
Příspěvekod Mafra82 » pátek 15. srpen 2008, 19:18
Maxiku - hm tak to se stydím.... :oops:
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Llevelyn » pátek 15. srpen 2008, 19:19
Jestli si tohle přečte můj muž, jsem mrtvej Homolka :D :D :D mám to jak Velchi, hádám taky nějak okolo 15 tis.. já nic neumím dělat v malým. 8-)

Chlubíírnáááá... http://llevelyn.rajce.idnes.cz/Arzenal_ ... y_a_spol./ a balíček z Ameriky mi také čeká. :hura:

A taky kupuju-zkouším-prodávám , tož tak.
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Evalana » pátek 15. srpen 2008, 19:53
jak my máme za sebou teprve první část plenkového období - cca 6 měsíců- a nakoupila jsem asi za 2000,-. (a to jsem teda myslela, jak nešteřím....) 3500,- překročím určitě....
Evalana
Pískle

57 příspěvků
10. prosinec 2007
Příspěvekod Stassy » pátek 15. srpen 2008, 20:02
Šak i mě to strašně baví. Pořád hledám, co je kde nového, abychom to mohly vyzkoušet. :) Já sama tomu říkám plenková mánie. :) Kačce je jedno, co má na prdce a chudák přítel už ani nemá přehled, kterou plínku mi "schválil".. :) Přehled má asi tak zhruba o polovině našeho arzenálu. A to ještě není všem dnům konec! :grr:
Tchýně se švagrovou se na začátku září chystají na dovču do USA, tak jsem jim dala instrukce a budou nové plenky. Hurááá. :D
A prej že je látkování ekonomičtější než jednorázovky.. ;)
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Stassy » pátek 15. srpen 2008, 20:05
Llevelyn: jukla jsem do tvého alba a mám dotaz - jaké značky jsou ty kravičkové PULky? Ty jsou boží! :D
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Stassy » pátek 15. srpen 2008, 20:09
Jejda, ono je to u té fotky napsané.. :oops: Minki jsou to. :)
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Hortenzie » pátek 15. srpen 2008, 20:12
Tak u nás je cena taky kolem 3500 na obě děti.
Hortenzie
Treperenda
Treperenda

1461 příspěvků
21. září 2006
milované valašsko :-)
Příspěvekod Mafra82 » pátek 15. srpen 2008, 20:34
Stassy - taky se pochlubím ;) http://velchi.rajce.idnes.cz/Plinecky_a_doplnky/ ale valnou většinu z toho už ani nevlastníme a něco tam ani není nafocené :)
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9
Příspěvekod Stassy » pátek 15. srpen 2008, 22:25
Teda kam já se na vás hrabu, ženský.. :D
Stassy
Žvatlalka
Žvatlalka

143 příspěvků
21. květen 2008
Praha
Příspěvekod Marcim » pátek 15. srpen 2008, 22:49
Po sečtení všech výdajů jsem právě zjistila,že v plínách mám asi 4500 :? a to ještě není všem dnům konec. :D
Latkujeme teprve asi 3 měs.,tak mám co dohánět a zkoušet. :D :D :D
Aspoň mám lepší pocit,že nejsem ujetá sama 8-)
Marcela+Robinek (12/01)+Martínek (11/07)
Marcim
Žvatlalka
Žvatlalka

164 příspěvků
24. červen 2008
Beroun
Příspěvekod Llevelyn » neděle 17. srpen 2008, 16:41
Eh, Velchi,.. kde jsou ostatní sběratelky ? 8-) Si tu připadám jak Rotschildová... :oops:

Taky nemám v albu všechno. 8-) Ale dofotím a dovkládám. A zase jsem něco i prodala, tak zase tak černý svědomí nemám. :D :D :D A stejně to vyjde líp jak jednorázovky, Šimon hodně pije, přebaluju co hodinu, dvě, to bych s jednorázovkama přišla na buben...

A vetřu se sem také se stránkama.. http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?f_id=7907
Llevelyn
Guma a neuvařitelná slepice :-)

14073 příspěvků
02. prosinec 2007
S výhledem..
Příspěvekod Mafra82 » neděle 17. srpen 2008, 16:59
Llevelyn - mám pocit že jsme tu asi jediné které jdou s pravdou ven ;) ale ne.. nechci se nikoho kdo utrácí hooodně za plínuchy jako my , dotknout ;) vůbec ne holky :)

Spíš mi to přijde jako chlubící diskuze super, ale někdo nemá halt potřebu se s tím moc šířit :)

Myslím že až mi dorazí ten megaobří balík US/UK tak ho taky zase nafotím :) a chybí mi taky vyfocené Lovíky Crepe v zelené barvě :) co už je máme doma taky chvilku a IV vlňáky :)
Mafra82
Diskutérka
Diskutérka

2551 příspěvků
21. září 2006
Praha 9