ADV TOP
ADV LEFT

Vkládačky z ikea ručníků

diskuse starší 5ti let včetně přehledových

Moderátoři: Trixl, Sykorka, Zuzajda, Klaris

Nástěnka
Editace práv pro nástěnku
Napište uživatelské jména, které mají mít právo upravovat tuto nástěnku (vždy jeden uživatel na řádek).
U uživatelského jména není rozlišována velikost znaků.
Administrátoři a moderátoři mají právo pro úpravy vždy.
Tato diskuse je zapadlá, již do ní nikdo nepřispívá. V případě potřeby však lze diskusi oživit zasláním nového příspěvku. Tuto funkci používejte prosíme s rozmyslem, váš problém zde již pravděpodobně byl podrobně prodiskutován.
Příspěvekod Boudice » pátek 12. září 2008, 14:19
Jen se chci zeptat, hodně často čtu, že si vyrábíte vkládačky z ikea ručníků, chtěla jsem se zeptat, jestli se jedná o jakékoli ručníky z ikei nebo o nějaké určité a jaké rozměry by měla taková vkládačka mít. Děkuji za odpověď :)

*zařazeno
Boudice
Pískle

3 příspěvků
09. září 2008
Příspěvekod Lendulin » pátek 12. září 2008, 16:26
Já používám ručníčky Nackten. Skládám je napříč napůl a pak na třetiny (příp. na čtvrtiny). Dále používáme z IKEA žínky Krama, dvě položit na sebe a složit na třetiny. Když byla dcera malinká, dávala jsem jen jednu. Vkládám do čč, teď na draka, dříve novorozenecký sklad. Výhodu to má tu, že to všechno rychle schne ;)
Lendulin
Diskutérka
Diskutérka

2934 příspěvků
21. září 2006
Praha 11
Příspěvekod Mushiro » pátek 12. září 2008, 16:39
..ale taky otřesně hrubne, aspoň ty näcketn. Já už bych je navzala snad ani na podlahu...
Mushiro
Žvatlalka
Žvatlalka

109 příspěvků
06. duben 2008
Příspěvekod Kvika » pátek 12. září 2008, 17:13
Nackteny malo saju a rychlo sa rozpadaju. Lepsie su Saxany, ale cena je vyssia. Viac saju, su aj rozne farby, su jemnejsie, ale samozrejme tiez hrubnu (staci posuchat v rukach a su krasne makke). Ja si ich sijem z 2-4 vrstiev, vzdy ked mi zostanu nejake zbytky. Rozmery asi 10x30cm, ako vyjde.
Kvika
Pískle

74 příspěvků
04. červen 2008
Bratislava
Příspěvekod Lendulin » pátek 12. září 2008, 18:56
No mě to teda tak otřesné nepřijde a to je točíme rok a čtvrt... hrubnou mi stejně jako např. Imse biofroté a zatím se nerozpadají.
Lendulin
Diskutérka
Diskutérka

2934 příspěvků
21. září 2006
Praha 11
Příspěvekod Mamutik » pátek 12. září 2008, 19:39
Ahoj,
Nackteny take pouzivame (tak jak jsou, jen poskladane viz. Lendulinin prispevek) pres den, kdy prebaluju casto a temer vzdy, kdyz maleho nechavam jen tak s holou prdylkou ... pomer cena/vykon mi prijde pro tyto prilezitosti lepsi nez cc. Zatim mi nijak extremne nehrubnou ani se nerozpadaji, ale uznavam, ze na siti plenek bych je asi nepouzila...
Ida a
Obrázek
Mamutik
Treperenda
Treperenda

1244 příspěvků
20. duben 2008
Příspěvekod Ivav » pátek 12. září 2008, 20:29
Používám ty jejich žínky,

dávám na třetiny do novorozeneckého skladu (jak se ohýbá ten vnitřek tak pod to aby byla nahoře čč). Jak byla Sofie malá stačila jedna teď dvě. ;) Hrubnou, ale sají dobře a jsou štíhlé. ;)
Obrázek

Obrázek
Ivav
Diskutérka
Diskutérka

2505 příspěvků
21. září 2006
Ostrava
Příspěvekod Boudice » pátek 12. září 2008, 21:44
Lendulin píše:Já používám ručníčky Nackten. Skládám je napříč napůl a pak na třetiny (příp. na čtvrtiny). Dále používáme z IKEA žínky Krama, dvě položit na sebe a složit na třetiny. Když byla dcera malinká, dávala jsem jen jednu. Vkládám do čč, teď na draka, dříve novorozenecký sklad. Výhodu to má tu, že to všechno rychle schne ;)

Děkuji za reakce, takže si tedy pořídím žínky Krama a uvidím, co dokážou. S látkováním budu teprve začínat až se mi v prosinci narodí mrňous, tak si dopředu zjišťuju info. :kluk:
Boudice
Pískle

3 příspěvků
09. září 2008